מעבר לאזור תוכן ראשי
הירשמו עכשיו!

המרצים שלנו

לחץ למידע נוסף אודות ד"ר עמוס ברנס
ד"ר עמוס ברנס
Dr. Amos Baranes CPA

ד"ר עמוס ברנס הוא ראש תחום מערכות מידע וחוקר בתחום המימון עם כלים בבינה מלאכותית. יועץ בכיר למספר בנקים ברחבי העולם, כולל הבנק העולמי והבנק המרכזי של קניה בתחום בינה עסקית ובתחום ניהול סיכוניים

קרא עוד אודות ד"ר עמוס ברנס
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר מיכל האן
ד"ר מיכל האן
Dr. Michal Hahn

ראש החוג למדעי התזונה, ד"ר למדעי התזונה מהפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית. מלמדת קורסים בביוכימיה, מעבדה בביוכימיה וביולוגיה של התא ובנוסף אחראית על הקמת מערך המעבדות בבית הספר לרבות הצטיידות ניהול צוות לבורנטיות ותיאום מול מורי המעבדות.

קרא עוד אודות ד"ר מיכל האן
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' זכריה מדר
פרופ' זכריה מדר
Prof. zecharia madar

קרא עוד אודות פרופ' זכריה מדר
לחץ למידע נוסף אודות נטלי בן אבו
נטלי בן אבו
Natalie Ben Abu

קרא עוד אודות נטלי בן אבו
לחץ למידע נוסף אודות שחר ארליך
שחר ארליך
Shachar Erlich

שחר ארליך, מרצה במספר בתי ספר למנהל עסקים במוסדות אקדמיים מובילים בישראל. ארליך, בעל תואר שני במנהל עסקים, בהצטיינות יתרה, מאוניברסיטת ת"א. מתעתד להמשיך ללימודי דוקטורט בתחום. בשנים האחרונות מכהן כמרצה מעולמות התוכן של ייעוץ ארגוני, שיווק ואסטרטגיה ניהולית במרכז האקדמי פרס ובמוסדות אקדמיים נוספים. לצד תפקידו האקדמי כמרצה משמש כסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בארגון בריאות מוביל.

קרא עוד אודות שחר ארליך
לחץ למידע נוסף אודות ג'יי זאודרר
ג'יי זאודרר
Jay Zauderer

עו"ד ומרצה בתחומי המשפט והאנגלית

קרא עוד אודות ג'יי זאודרר
לחץ למידע נוסף אודות מייק לוי
מייק לוי
Mike Levy

יליד בריטניה , בוגר האוניברסיטה העברית שירת בצה"ל כקב"ן השתחרר בדרגת רב סרן מאמן לאנגלית עסקית לימד במספר מכללות בארץ , מרצה בפרס משנת 2013

קרא עוד אודות מייק לוי
לחץ למידע נוסף אודות דנית וולקוב- בוסקילה
דנית וולקוב- בוסקילה
Danit Volkov- Buskila

קרא עוד אודות דנית וולקוב- בוסקילה
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר תמיר גורן
ד"ר תמיר גורן
Tamir Goren

ד"ר תמיר גורן, פסיכולוג קליני מומחה בעל תואר שלישי  (Ph.D)בפסיכולוגיה קלינית, ותואר שני (A.M) בפסיכולוגיה קלינית-שיקומית מאוניברסיטת בר-אילן. מתמחה בעבודה עם מבוגרים, מתבגרים וילדים. מטפל כיום בקליניקה פרטית ברמת-גן ובמרפאת חרדה במרכז שניידר לרפואת ילדים.. התמחה בעבר בשירות הפסיכולוגי לסטודנט באוניברסיטת בר-אילן ובמסגרות פסיכיאטריות שונות עם מבוגרים, נוער וילדים. מטפל בגישה דינאמית וקוגניטיבית-התנהגותית (CBT) בעבודה עם חרדות שונות, דיכאון, משברים זוגיים ואישיים, שאלות של זהות ודימוי עצמי וחוויות תקיעות בחיים ומימוש עצמי.

קרא עוד אודות ד"ר תמיר גורן
לחץ למידע נוסף אודות שירה פלג
שירה פלג
Shira Peleg

קרא עוד אודות שירה פלג
לחץ למידע נוסף אודות שלומית בנימין
שלומית בנימין
Shlomit Benjamin

קרא עוד אודות שלומית בנימין
לחץ למידע נוסף אודות נופר בלנק
נופר בלנק
Nofar Blank

קרא עוד אודות נופר בלנק
לחץ למידע נוסף אודות רו"ח שי דניאלי
רו"ח שי דניאלי
SHAI DANIELY C.P.A

קרא עוד אודות רו"ח שי דניאלי
לחץ למידע נוסף אודות שרון עירון-שגב
שרון עירון-שגב
Sharon Iron-Segev

ד"ר שרון עירון-שגב היא דיאטנית קלינית מוסמכת ובעלת תואר מוסמך ודוקטור מטעם בית הספר לבריאות הציבור של אוניברסיטת הרווארד, ארה"ב. היא בעלת ניסיון עשיר של למעלה מ-25 שנה, ותק ומוניטין בטיפול באנשים הסובלים מהפרעות אכילה בכל הגילאים.

קרא עוד אודות שרון עירון-שגב
לחץ למידע נוסף אודות עלי קריזברג
עלי קריזברג
Elli Kraizberg

קרא עוד אודות עלי קריזברג
לחץ למידע נוסף אודות אליהו שניידר
אליהו שניידר
Eliahu Shnaider

קרא עוד אודות אליהו שניידר
לחץ למידע נוסף אודות גליה ישורון
גליה ישורון
galya yeshurun

בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית (אונ' תל אביב BA, אונ' בן גוריון MA), בוגרת בי"ס לפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית (ה.ל.פ.ב.א), עוסקת בטיפול פרטני פסיכותרפויטי, ובטיפול ב emdr , וכן טיפול באמצעות מנדלות.

קרא עוד אודות גליה ישורון
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר עינת זמבל
ד"ר עינת זמבל
Dr. Einat Zamwel

ד"ר עינת זמבל היא מרצה מן החוץ במרכז האקדמי פרס בחוג למדעי ההתנהגות ובחוג למנהל מערכות בריאות. תחומי המחקר שלה הם סוציולוגיה של הצריכה וסוציולוגיה סביבתית. מחקריה מתמקדים בתופעת ה"פשטות מרצון" ומתמקדים באופן בו צריכה משמשת ככלי פוליטי בידי צרכנים.

קרא עוד אודות ד"ר עינת זמבל
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר תומר שמידט-ברד
ד"ר תומר שמידט-ברד
Dr. Tomer Schmidt-Barad

B.A בפסיכולוגיה ומדעי המדינה מאוניברסיטת ת"א, M.A וPh.D בפסיכולוגיה חברתית-ארגונית מאוניברסיטת בר-אילן. חוקר את השפעתה המשולבת של תכונות אישיות וגורמים מצביים על התנהגות חברתית. באופן ספציפי יותר, המחקר מתמקד בהשפעת הלימת אדם-סביבה וכיצד אנשים בעלי אישיות שונה מגיבים מחוץ לאזור הנוחות שלהם. מי הופך להיות נדיב יותר? מי אנוכי יותר? נושאי המחקר כוללים התנהגות פרו-חברתית, שליטה עצמית ועוצמה חברתית.

קרא עוד אודות ד"ר תומר שמידט-ברד
לחץ למידע נוסף אודות נועה ונה
נועה ונה
Noa Vana

ונה היא תלמידת מחקר בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל-אביב. בעבודת הדוקטורט, היא כותבת על האופנים בהם פרקטיקות חברתיות, משפטיות ורפואיות מכוננות מחד, ומאתגרות מאידך, את "המוות החברתי" של קשישים עם דמנציה מתקדמת. במחקרה היא בוחנת את הפעילויות והאינטראקציות היומיומיות שעוטפות את הקשישים הללו, בעיקר בהיבטים הנוגעים לאוכל, תזונה, והזנה מלאכותית. לאור ממצאיה, היא מערערת על ההמשכיות ההכרחית כביכול בין "סובייקט" ל"סוכן חברתי", ומתארת קשישים "חסרי סובייקט" שעטופים ב"סוכנות חברתית" החיצונית להם, ונובעת מהעולם החברתי במסגרתו הם משוקעים.

קרא עוד אודות נועה ונה
לחץ למידע נוסף אודות און לוי
און לוי
On Levi

בעל תואר BA במדעי ההתנהגות ותואר MA בפסיכולוגיה. מלמד במרכז האקדמי פרס משנת 2013. עוסק בטיפולים קבוצתיים ופרטניים בגישה פסיכו- דינאמית ובגישה קוגניטיבית התנהגותית.

קרא עוד אודות און לוי
לחץ למידע נוסף אודות אילה נחום
אילה נחום
Ayala Nahum

MA בעבודה סוציאלית קלינית, בוגרת ביה"ס לפסיכוטרפיה פסיכואנליטית בבר אילן ובוגרת מכון "וויניקוט". מטפלת זוגית ומשפחתית מוסמכת.  נסיון רב בבריאות הנפש . אנחנו נולדים לתוך קשר ואני מאמינה שבתוך קשר עם האחר טמונה ההזדמנות לשינוי וגדילה. הטיפול עבורי הוא שפה – של הקשבה לרבדים השונים של הנפש, של התבוננות והכרות מעמיקה עם עצמנו ועם הדרך שלנו לחיות בעולם. עובדת בקליניקה פרטית בביתי במושב ביצרון.

קרא עוד אודות אילה נחום
לחץ למידע נוסף אודות יונה אליעד
יונה אליעד
Yona Eliad

תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותקשורת- מרכז אקדמי פרס, תואר שני בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה- אוני' תל אביב. מרצה למבוא לסוציולוגיה, קריאה וכתיבה אקדמית וניהול משאבי אנוש. עסקתי בעבר בדרגים ניהוליים בכירים בתחומי משאבי אנוש ולוגיסטיקה בארגונים מובילים במשק. בנוסף להוראה האקדמית, מתנדב בארגונים וולנטריים בתחומי האלצהיימר, בריאות הנפש וגמילה מסמים.

קרא עוד אודות יונה אליעד
לחץ למידע נוסף אודות יעל ארליך
יעל ארליך
Yael Erlich

יעל בוגרת תואר ראשון בהצטיינות יתרה, בחוג למדעי ההתנהגות במרכז האקדמי פרס. בהמשך, למדה פסיכותרפיה בגישה אקזיסטנציאליסטית בסמינר הקיבוצים. על פי הגישה האקזיסטנציאליסטית ההתעסקות המתמדת בעבר אינה מספיקה, ולא די לדעת כיצד אדם הגיע למקום אליו הגיע. עלינו לבחון גם כיצד אנו תורמים בהווה למצוקתנו, כלומר להתבונן על החלק שלנו ביצירתן ובשימורן. כל זאת, על מנת להצליח להתקדם למחוזות שמיטיבים עימנו. יעל מתמקדת בטיפול רגשי אישי המנסה לתת מקום לייחודיות ולשונות של כל אדם, להבחין אילו דברים עוצרים בעדו, מהן רצונותיו ומהן האפשרויות העומדות בפניו על מנת לצמצם את הפער בין רצוי למצוי.

קרא עוד אודות יעל ארליך
לחץ למידע נוסף אודות עדית שביט
עדית שביט
Adit Shavit

גב' עדית היא דוקטורנטית במחלקה לסוציולוגיה-אנתרופולוגיה באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. עבודת המחקר שלה עוסקת בשאלה כיצד מובנים ומעוצבים זיקנה וזקנים בתרבות הישראלית, באמצעות בחינה נרטיבית של הנרטיבים השונים העולים מהעיתונות הישראלית בשלושים השנים האחרונות (1985-2015). זאת בהתייחס לזיקה בין שני תהליכים מרכזיים המאפיינים את החברה הישראלית בעשורים אלו: התארכות מוקצנת בתוחלת החיים ומעבר מקיף ומעמיק של המדינה מדגם חברתי-כלכלי של "מדינת רווחה" אל עבר דגם חברתי-כלכלי ניאו-ליברלי. עדית מלמדת קורסים בתחומי הסוציולוגיה והתקשורת במוסדות שונים, ביניהם: המרכז האקדמי פרס, האוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטת בן-גוריון.

קרא עוד אודות עדית שביט
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר איילה שריקי
ד"ר איילה שריקי
Dr. Ayalla Shriki

ד"ר איילה שריקי בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאונ' בן גוריון, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוני' בן גוריון ודוקטורט בנושא אינטילגציה רגשית של הורים וילדים מאוני' חיפה. כמן כן, פסיכולוגית קלינית מומחית במרפאה לבריאות הנפש באשקלון וכן בעלת קליניקה פרטית.

קרא עוד אודות ד"ר איילה שריקי
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר זאב לרר
ד"ר זאב לרר
Zeev Lerer

קרא עוד אודות ד"ר זאב לרר
לחץ למידע נוסף אודות שלמה פטיה
שלמה פטיה
Shlomo Patia

אני בוגר החוגים, סוציולוגיה, פילוסופיה וספרות באוניברסיטת תל-אביב. עבודת המחקר לתאר השלישי בספרות עסקה בהיבטים סוציולוגיים ופסיכולוגיים ביחס של המרחב הספרותי לשירה הומוסקסואלית בארץ; בתוך כך בחנתי בשירה אסטרטגיות פואטיות של התקבלות, מודעות ולא מודעות, ואת ההתניות החברתיות על התקבלותה של שירה זו בפועל. אני עוסק בשירה של קבוצות לא הגמוניות נוספות, כמו שירה פלסטינית, שירת נשים, או שירה של קבוצת 'ערס-פואטיקה', עוסק בהשפעה של היבטים חברתיים / פוליטיים על המרחב התרבותי ובסוגיות של 'זהות'. בנוסף לתחומים אלה אני מתעניין בהיסטוריה, פילוסופיה, דתות ומוסיקה.

קרא עוד אודות שלמה פטיה
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר גלית אבידר
ד"ר גלית אבידר
Dr. Galit Aavidar

ד"ר גלית אבידר מרצה במרכז האקדמי פרס בבית הספר למנהל עסקים. תחומי המחקר המרכזיים שלה הם התנהגות ארגונית אחריות חברתית ואתיקה. מחקריה מחברים בין עולם האתיקה והאחריות החברתית לבין תחום ההתנהגות הארגונית. תחום האתיקה והשקיפות באים לידי ביטוי גם בעיסוקה מזה כ-7 שנים בעמותת שקיפות בינלאומית ישראל כמנהלת מדד השקיפות באתרי הרשויות המקומיות המושק זו השנה השניה בכנסת.

קרא עוד אודות ד"ר גלית אבידר
לחץ למידע נוסף אודות שני מלכה-אברהם
שני מלכה-אברהם
Shani Malka-Avraham

תואר B.A בפסיכולוגיה וסוציולוגיה מאונ' ת"א, תואר MSC. בניהול מאונ' ת"א. שני מלכה-אברהם עוסקת בנושאי יצירתיות, חדשנות ויזמות בעסקים. היא מנחה סדנאות בארגונים וחברות ומרצה באוניברסיטאות ומכללות מובילות. כמו כן, משמשת שני כיועצת לחברות ועסקים בתחומי יצירתיות וחדשנות ומנחה את פרוייקט "יזמים צעירים עושים עסקים" של ארגון "יזמים צעירים ישראל מיסודו של לאומי".

קרא עוד אודות שני מלכה-אברהם
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר עופר אטד
ד"ר עופר אטד
Dr. Ofer Atad

חבר סגל בדרגת מרצה בבית-הספר למנהל עסקים. בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון (1996), תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (2002), תואר שני נוסף, בפסיכולוגיה של האימון מאוניברסיטת סידני, אוסטרליה (2010) ותואר שלישי בהתנהגות ארגונית מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב (2015). את הדוקטורט שלו כתב בתחום הרפואה התעסוקתית. משמש כיועץ לחברות בתחום קידום הבריאות בארגונים, מפעיל תכניות להטמעת הפסיכולוגיה החיובית במערכת החינוך ומאמן לקוחות באופן פרטני. כמו כן, שופט של עבודות מחקר בין לאומיות המוגשות לפרסום בכתבי העת: Stress & Health ו- European Psychologist. משתתף פעיל בכנסים בינלאומיים.

קרא עוד אודות ד"ר עופר אטד
לחץ למידע נוסף אודות שלומי לחנה
שלומי לחנה
Shlomi Lahana

מנכ"ל האקדמיה לפרקטיקה שיווקית – קורסים וסדנאות בעולמות השיווק לארגונים. משמש כיועץ עיסקי לחברות . כיהן כמנכ”ל ומייסד You מועדון הלקוחות של קבוצת אלון (ריבוע כחול-דור אלון ) הקבוצה הקמעונאית הגדולה במשק הישראלי .לפני כן היה מנהל שיווק מועדוני הלקוחות ומנהל מסחרי בחברת ויזה כ.א.ל. חבר בלישכת היועצים העסקיים והניהולים בישראל . בעל תואר שני -אוניברסיטה עברית בירושלים . מומחה בתחומי שיווק שירות ושימור לקוחות

קרא עוד אודות שלומי לחנה
לחץ למידע נוסף אודות ארז מלצר
ארז מלצר
Erez Meltzer

ארז מלצר הינו חבר סגל – מרצה מן החוץ, אשר מגיע מהעולם העסקי ועמו למעלה מ-30 שנה כמנכ"ל של חברות מהגדולות בישראל. הוא מלמד מעל 10 שנים באונ' ת"א את הקורס לניהול משברים בארגון בתכנית המוסמך למנהל עסקים הישראלית והבינלאומית, מרצה במקומות שונים בתחומי מנהיגות וניהול, למד כלכלה ומנהל עסקים באונ' העברית ובאונ' בוסטון והוא בוגר קורס לניהול מתקדם למנכ"לים באונ' הרווארד.

קרא עוד אודות ארז מלצר
לחץ למידע נוסף אודות יניב משה
יניב משה
Yaniv Moshe

למדתי תואר ראשון בכלכלה ותואר שני בכלכלה. את שני התארים למדתי באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. כמו כן למדתי לימודי השלמה בחשבונאות באוניברסיטת בר אילן.

קרא עוד אודות יניב משה
לחץ למידע נוסף אודות חני רוזנפלד
חני רוזנפלד
Hanny Rozenfeld

בעלת תואר B.Sc. במדעי החיים (ביולוגיה בהיקף מלא) – האוניברסיטה העברית בירושלים, גבעת רם. סיימה בהצטיינות M.B.A תואר שני במנהל עסקים, התמחות במימון – מכללה אקדמית מרכז פרס. מסלול מיוחד לדוקטורט בפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת בן-גוריון (610), חוקרת בתחום המימון ההתנהגותי: רמת אמון המשקיע בבתי ההשקעות. מרצה בתואר הראשון בתחום המימון ועוזרת הוראה בתואר השני, במכללה האקדמית מרכז פרס. מוסמכת הוראת הביולוגיה בבתי הספר העל יסודיים מטעם משרד החינוך.

קרא עוד אודות חני רוזנפלד
לחץ למידע נוסף אודות נעם הרציג
נעם הרציג
Noam Herzig

בוגר תואר ראשון במדעי התנהגות וחינוך ותואר שני במנע"ס. יליד ירושלים

קרא עוד אודות נעם הרציג
לחץ למידע נוסף אודות איתי מצא
איתי מצא
Dr. Etai Matza

ד"ר איתי מצא סיים את לימודי הדוקטורט שלו באוניברסיטת בר-אילן. עבודת הדוקטורט שלו עסקה בתהליך הסתגלותם של אבות וילדים בגיל הרך לפירוק התא המשפחתי, ותפקידה של האבהות בהתפתחות הילד. תחומי המחקר העיקריים שלו מתמקדים בתפקוד ההורי והשפעתו על רווחתו הנפשית של ילדים, בעיקר במצבי משבר. מסקנות מחקרים אלו מאפשרים הבנה טובה יותר של מבנה המשפחה העכשווי, וכיצד חלוקת התפקידים החדשה משפיעה על חבריה.

קרא עוד אודות איתי מצא
לחץ למידע נוסף אודות שאולי צפניה
שאולי צפניה
Shauli Zfanya

2017 [כיום]: נמצא בהליך חיפוש מנחה לדוקטורט. 2011-2014 : בוגר תואר שני מחקרי MBA [מנהל עסקים], התמחות במימון, באוניברסיטת בן גוריון. המחקר [תיזה] במימון התנהגותי, ניתוח התנהגות מדדי מניות בעולם שוק ההון ובניית אסטרטגיות השקעה. סיום התואר והמחקר בהצטיינות. 2008-2011 : בוגר תואר ראשון .B.A בניהול תעשייתי [תעשייה וניהול] במכללה האקדמית ספיר. סיום התואר בהצטיינות ובמקום הראשון במדרג הסטודנטים בכלל המחלקה. זכייה במקום הראשון בפרויקט גמר התואר בתוכנית "יזמים צעירים".

קרא עוד אודות שאולי צפניה
לחץ למידע נוסף אודות שלמה גוטלר
שלמה גוטלר
Shlomo Gotler

בעל תזה לאחר תואר שני בתחום המימון, מאוניברסיטת חיפה. מרצה בכיר בתחום המימון, שוק ההון ונדל"ן במוסדות אקדמיים. מרצה לבחינות של הרשות לניירות ערך במסלול יועצי השקעות ומנהלי תיקים. מרצה בגופים פיננסיים כמו בנקים וחברות ביטוח. כתב ספר בתחום המימון. מומחה בהכנת תכניות עסקיות ובדיקות כלכליות לחברות. מנכ"ל חברה המתמחה בייעוץ משכנתאות לפרטים, גיוס אשראי וליווי מימוני ליזמי נדל"ן.

קרא עוד אודות שלמה גוטלר
לחץ למידע נוסף אודות טום בורג
טום בורג
Tom Burg

טום בורג, רו"ח MBA, בעל תואר ראשון במנהל עסקים (מרכז אקדמי פרס) וחשבונאות (אוניברסיטת בר אילן) ותואר שני MBA במנהל עסקים בהצטיינות (מרכז אקדמי פרס). מרצה במרכז אקדמי פרס במקצועות: יסודות החשבונאות, חשבונאות למנהל עסקים, חשבונאות ניהולית/תמחיר, ניתוח דוחות כספיים וכו'. מרצה בלשכת המסחר בקורסים למנהלים ובעלי עסקים "כלים מעשיים לתכנון, ניהול ובקרה פיננסיים" וקורסים "ברכש / קניינות" לאנשי רכש. חשב בקבוצת חברות "הילוך שישי"- מתן ייעוץ פיננסי ובקרה על מחלקת הנהלת חשבונות, עריכת דוחות כספיים חודשיים, רבעוניים, שנתיים ומאוחדים, הכנת תחזיות וניתוח נתונים כספיים, ניהול מחלקת השכר, גבייה וכו'.

קרא עוד אודות טום בורג
לחץ למידע נוסף אודות זאב קאים
זאב קאים
Zeev Kaim

ד"ר זאב קאים, יועץ חינוכי, בעל תואר דוקטור בחינוך מאוניברסיטת בר-אילן. משמש כמרצה במכללת פרס ובמכללות לחינוך בארץ. מחקריו עוסקים באוכלוסיות מוחלשות בחברה בתחומי: חיפוש עזרה, הסתגלות אקדמית ותפיסות עתיד, וכן בתהליכי הכשרה ופיתוח מקצועי של גורמים שונים בצוות החינוכי. המחקרים, שפורסמו בכתבי עת מובילים, הינם בעלי תרומה במישור האקדמי והפרקטי, תוך הצעת שינויים ושיפורים משמעותיים בתחום הנחקר.

קרא עוד אודות זאב קאים
לחץ למידע נוסף אודות משה פדרבוש
משה פדרבוש
Moshe Federbush

תואר ראשון במתמטיקה ומדעי המחשב –אוני' תל אביב. תואר שני במתמטיקה שימושית- אוני' תל אביב. מרצה במקצועות המתמטיקה (אינפי א'+ב') בחוג למדעי המחשב, מתמטיקה בחוג למנהל עסקים ובחוג למנהל מערכות בריאות, מרצה בחדו"א בחוג למערכות מידע ובחוג לתזונה. מרצה לסטטיסטיקה וחקר ביצועים בחוג למערכות מידע, מנהל עסקים ומנהל מערכות בריאות.

קרא עוד אודות משה פדרבוש
לחץ למידע נוסף אודות כלילא רדיאנו
כלילא רדיאנו
Clila Radiano

עוסקת בייעוץ אסטרטגי ותכנון פעילות שיווקית לחברות וארגונים ומבצעת בדיקות היתכנות עסקית והערכות שיווקיות וכלכליות לחברות המיועדות להשקעה הונית. מרצה למעלה מעשר שנים בקורסים בתחום השיווק והכלכלה במוסדות אקדמיים. בעבר הרצתה בקורסים בתחום השיווק במסגרת מ.ט.י ומשרד העבודה. בוגרת תואר B.A במנהל עסקים התמחות בחשבונאות של המכללה למינהל, תואר מוסמך במנהל עסקים , התמחות בשיווק מאוניברסיטת דרבי בישראל .

קרא עוד אודות כלילא רדיאנו
לחץ למידע נוסף אודות להט צבי
להט צבי
Lahat Tzvi

להט צבי, מומחה בעל שם עולמי בתחום אסטרטגיות המכירה שזוכה להכרה מקצועית רבה מהקהילה העסקית הבינלאומית, הודות לתרומתו והשפעתו על תחום המכירות. הוא המייסד והבעלים של חברת תפיסות המתמחה ביצירה והטמעה של אסטרטגיות מכירה בארגונים גלובאליים (חברות מרשימת הפורצ׳ן – 100), הפועלים בתחומי המכירות המורכבות למגזר העסקי. להט נבחבר על ידי מגזינים מובילים בעולם וועדות מקצועיות כאחד מ-100 המשפיעים על תחום המכירות, כולל רשימת SCW היוקרתית (מומחה המכירות היחיד מישראל). בחמש השנים האחרונות, להט פרסם מעל ל-500 מאמרים מקצועיים בתחום המכירות, היה שותף לכתיבה ועריכה של 4 ספרים ובקרוב עומד להתפרסם הספר שלו על טכניקות מכירה מודרניות.

קרא עוד אודות להט צבי
לחץ למידע נוסף אודות אביעד דוד, רו"ח
אביעד דוד, רו"ח
Aviad david, CPA

תואר שני במנהל עסקים (MBA)- המרכז האקדמי פרס

קרא עוד אודות אביעד דוד, רו"ח
לחץ למידע נוסף אודות חלי עולמי
חלי עולמי
Heli Olami

יועצת אסטרטגית לחברות וסטארטאפים ומרצה באקדמיה בתחומי יזמות, אסטרטגיה ושיווק, במרכז האקדמי פרס ובמכללות נוספות. בעלת רקע עסקי עשיר בתפקידי ניהול בכירים בפיתוח עסקי בינלאומי, מיזוגים ורכישות, יעוץ אסטרטגי ויזמות. בעבר כיהנה כמנכ"לית חממה פרטית ליזמות וכסמנכ"לית פיתוח עסקי בבזק בינלאומי.

קרא עוד אודות חלי עולמי
לחץ למידע נוסף אודות לימור שמרלינג
לימור שמרלינג
Mrs. Limor Szmerling

בשנת 2008 לאחר 16 שנים שבהם חייתי באוסטרליה, למדתי, עבדתי והקמתי משפחה, החלטנו לעשות עליה. באוסטרליה למדתי והתמחתי בהוראת שפה שניה ולימדתי בבתי ספר נבחרים במלבורן. עם הגעתי לארץ התחלתי את עבודתי כמרצה לאנגלית במרכז ללימודים אקדמאים באור יהודה ובשנת 2013 הפסקתי את עבודתי שם והתחלתי את עבודתי כמורה לאנגלית בתיכון קרית שרת בחולון. בו זמנית בשנת 2015 התחלתי את עבודתי כמרצה לאנגלית במרכז האקדמי פרס ברחובות. האהבה להוראת השפה והרצון לראות סטודנטים ותלמידים כאחד מצליחים להגיע לרמות חדשות של הבנת השפה השניה, היא שנותנת לי את הסיפוק הרב והכוחות הדרושים לעשות זאת כבר עשרים שנה.

קרא עוד אודות לימור שמרלינג
לחץ למידע נוסף אודות לימור מאיר
לימור מאיר
Limor Meir

בוגרת תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב באוניברסיטת בן גוריון ותואר שני בהצטיינות במנהל ומדיניות ציבורית. תחום מחקר – פיתוח הייטק בפריפריה במסגרת המרכז ליזמות היי-טק באוניברסיטת בן גוריון. מרצה במקצועות הכלכלה והמימון, מאמינה במתן הזדמנות ללימודים אקדמאים והנגשת ההשכלה הגבוהה לכלל הסטודנטים, ללא התפשרות על המקצועיות והיושרה האקדמית.

קרא עוד אודות לימור מאיר
לחץ למידע נוסף אודות שחר גור אריה
שחר גור אריה
Shachar Gur Arie

בעל תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית, במרכז האקדמי פרס. עבודת הגמר שלי עסקה בהשפעתו של איום הסטראוטיפ על סטודנטים עם לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז, ובפרט על ביצועם ומידת הביטחון שלהם במטלה קוגניטיבית, וכן על תחושת המסוגלות העצמית שלהם בלמידה. מעבר לעבודתי במרכז האקדמי פרס, אני פסיכולוג בהתמחות חינוכית, ועוסק בטיפול פסיכולוגי פרטני וקבוצתי לילדים ובני נוער, אבחונים פסיכולוגים ופסיכו-דידקטיים וכן בייעוץ מערכתי לבתי ספר וגנים.

קרא עוד אודות שחר גור אריה
לחץ למידע נוסף אודות עו"ד יובל יועז
עו"ד יובל יועז
Yuval Yoaz

יובל יועז הוא עורך דין בתחום המשפט הציבורי, מרצה למשפטים ועיתונאי ותיק. כתב בעבר בעיתונים הארץ, ידיעות אחרונות וגלובס. בעל תואר ראשון במשפטים (אוניברסיטת ת"א) ותואר שני במשפטים (אוניברסיטת ת"א ואוניברסיטת Northwestern), תלמיד לתואר שלישי במשפטים (אוניברסיטת בר-אילן). מלמד כמרצה מן החוץ במרכז האקדמי פרס, אוניברסיטת תל אביב, המרכז הבינתחומי והמסלול האקדמי – המכללה למינהל. מחבר הספר "תיק קצב" (2010), חבר נשיאות מועצת העיתונות בישראל, זוכה אות אומ"ץ לעיתונות (2012), מייסד ויועץ משפטי של התנועה לטוהר המידות. מתמחה בתחומי השחיתות הציבורית, שלטון החוק וזכויות אדם.

קרא עוד אודות עו"ד יובל יועז
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר שירלי לוי
ד"ר שירלי לוי
Dr. Shirly Levy

ד"ר שירלי לוי סיימה את התואר השלישי באוניברסיטת תל-אביב. עבודת המחקר שלה, בהנחיית פרופ' אריאל פורת, עסקה בניתוח כלכלי ובהביורלי של ההבטחה להחזר כספי לצרכן. לד"ר לוי תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במשפטים (בנושאי תאגידים וניירות ערך) מאוניברסיטת קולומביה בניו-יורק. ד"ר לוי ביקרה כחוקרת אורחת באוניברסיטת הרווארד, באוניברסיטת אינסברוק (אוסטריה) והשלימה פוסט-דוקטורט באוניברסיטה העברית (מכון סאקר). ד"ר לוי התמחתה במשרד עו"ד גרוס, קלינהנדלר, חודק, הלוי גרינברג ושות' ובהמשך שימשה כעוזרת משפטית בבית המשפט העליון, בלשכת השופט י' עמית. ד"ר לוי עוסקת כיום בהוראה במרכז האקדמי פרס ובחוגים לניהול ולחשבונאות באוניברסיטת תל-אביב.

קרא עוד אודות ד"ר שירלי לוי
לחץ למידע נוסף אודות מנשה כהן
מנשה כהן
Menashe Cohen

• תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, כותב את הדוקטורט בימים אלה

קרא עוד אודות מנשה כהן
לחץ למידע נוסף אודות אופיר סטרשנוב
אופיר סטרשנוב
Ofir Straschnow

שותף בכיר במשרד עורכי דין כהן, סטרשנוב, לונדון המתמחה בייצוג נאשמים בתחום המשפט הפלילי, צווארון לבן, דיני תעבורה ודיני צבא. לשעבר פרקליט –בפרקליטות מחוז מרכז, בדרגת סגן לפרקליט מחוז המרכז.

קרא עוד אודות אופיר סטרשנוב
לחץ למידע נוסף אודות רון לדרמן
רון לדרמן
Ron Lederman

שותף במשרד עוה"ד בך, לדרמן ושות' (בשמו הקודם מיכאל בך ושות'), אשר מזה 8 שנים ברציפות, מדורג בדרגות הדירוג הגבוהות ביותר על ידי חברות הדירוג D&B ו – BDI בתחומי הליטיגציה האזרחית-המסחרית והתובענות הייצוגיות.

קרא עוד אודות רון לדרמן
לחץ למידע נוסף אודות מיכאל בך
מיכאל בך
Michael Bach

יליד שנת 1967, נשוי + 4, בעל רישיון לעריכת דין בישראל למן שנת 1994; שותף מייסד במשרד עוה"ד בך, לדרמן ושות' (בשמו הקודם מיכאל בך ושות'), אשר מזה 8 שנים ברציפות, מדורג בדרגות הדירוג הגבוהות ביותר על ידי חברות הדירוג D&B ו - BDI בתחומי הליטיגציה האזרחית-המסחרית והתובענות הייצוגיות.

קרא עוד אודות מיכאל בך
לחץ למידע נוסף אודות אלעד לנדאו
אלעד לנדאו
Elad Landau

בעל תואר דוקטור במדעי החיים של האוניברסיטה העברית בירושלים. מתמחה במיקרוביולוגיה של מזון ובהשפעתה של חשיפה תת-קטלנית לתנאי עקה על חיידקים

קרא עוד אודות אלעד לנדאו
לחץ למידע נוסף אודות אורן לוינגר
אורן לוינגר
Oren Levinger

תואר ראשון בביוכימיה ומדעי המזון בפקולטה לחקלאות, תואר שני מחקרי במיקרוביולוגיה בפקולטה לחקלאות בנושא השפעת החשיפה לפוליפנול EGCG על גורמי אלימות בחיידקי S. aureus.

קרא עוד אודות אורן לוינגר
לחץ למידע נוסף אודות שרית ענבי כהן
שרית ענבי כהן
Sarit Anavi Cohen

קרא עוד אודות שרית ענבי כהן
לחץ למידע נוסף אודות אנה בלוסטוצקי
אנה בלוסטוצקי
Anna Belostozky

כיום, סטודנטית לתואר שלישי בבר אילן. בתואר ראשון בכימיה מורחב עם התמחות בכימיה תרופתית באונ' בר אילן. תואר שני בביוכימיה וסינטזת פפטידים כאשר במהלך התואר נעשה חקר על מחלות נוירו-דגנרטיביות כמו אלצהיימר ופרקינוסון בהדרכתו של פרופ' שי רהימיפור באונ' בר אילן. תואר שלישי בחקר פולימרים טבעיים ויישומיים לקוסמטיקה ומטרות ביו-רפואיות שונות בהדרכתו של פרופ' שלמה מרגל.

קרא עוד אודות אנה בלוסטוצקי
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר יואל ארבל
ד"ר יואל ארבל
Dr. Joel Arbel

ד"ר יואל ארבל שימש שנים רבות כקרדיולוג בכיר בבית חולים מאיר בכפר סבא. בתפקידו האחרון, שימש כמנהל היחידה לטיפול נמרץ לב ואשפוז ביניים במערך הלב. תת ההתמחות של ד"ר ארבל היא קרדיולוגיה פולשנית – צנתורים אבחוניים וטיפוליים במצבים חריפים של התקפי לב. תחומי המחקר המרכזיים של ד"ר ארבל הינם בתחום הקרדיולוגיה הפולשנית והטיפול בחולי לב.

קרא עוד אודות ד"ר יואל ארבל
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר שוקי פרידמן
ד"ר שוקי פרידמן
Dr. Shuki Fridman

חבר סגל בית הספר למשפטים. עורך דין ומוסמך לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל . בעל תואר ראשון במשפטים, כלכלה ולימודי המזרח התיכון וכן תואר שני ושלישי במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן. את הדוקטורט שלו כתב על המשפט הציבורי באיסלאם. בעבר שימש כראש תחום המשפט הבין-לאומי במשרד ראש הממשלה וכיהן כיו"ר הוועדה הממשלתית לסנקציות נגד איראן וכיו"ר ועדת ההיגוי של מטה הסנקציות במשרד האוצר. במסגרת זו הוא מוכר כמומחה בינ"ל בתחומי החיקוק והאכיפה של משטרי סנקציות בין לאומיים ומדינתיים והוא אף מייעץ בנושאים אלה למדינות ולמוסדות פיננסיים.

קרא עוד אודות ד"ר שוקי פרידמן
לחץ למידע נוסף אודות חיים סזן
חיים סזן
Haim Sazan

דוקטורנט לכימיה ומתרגל כימיה אורגנית

קרא עוד אודות חיים סזן
לחץ למידע נוסף אודות משה פאפא
משה פאפא
Papa Moshe

קרא עוד אודות משה פאפא
לחץ למידע נוסף אודות זאב  ליפקוביץ
זאב ליפקוביץ
Zeev Lipkovitz

בוגר ,בהצטיינות יתרה, בכלכלה ומנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן ותואר שני במנהל עסקים (שיווק) באותה אוניברסיטה.  ניסיון רב בתחומי תכנון וארגון של (מבנה ארגונים, תקינה , הקצאת משאבים) ותחומי הלוגיסטיקה. שימש כראש אגף התכנון והארגון בהנהלת ה"כללית" ומשנה למנהל (מנהל אדמיניסטרטיבי) המרכז הרפואי  "סורוקה"  ובהמשך של מרכז רפואי "קפלן-הרצפלד". 

קרא עוד אודות זאב ליפקוביץ
לחץ למידע נוסף אודות מר ניסים אלון
מר ניסים אלון
Nissim Alon

ניסים אלון, מכהן כיום בתפקיד מנכ"ל לאומית שירותי בריאות. קודם לתפקיד זה, כיהן במגוון תפקידי ניהול במערכת הבריאות בישראל ממנהל סניף ,מנהל מחוז ירושלים ,מנהל מחוז המרכז , סמנכ"ל תפעול, סמנכ"ל משאבי אנוש משנה למנכ"ל ומנכ"ל. הוא בעל תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים, בעל תואר ראשון במדעי המדינה וקרימינולוגיה מאוניברסיטת בר אילן, ובוגר המכללה לפיקוד ומטה של צה"ל.

קרא עוד אודות מר ניסים אלון
לחץ למידע נוסף אודות גיל וינשטיין
גיל וינשטיין
Weinstein Gil

תואר ראשון במדע המדינה ומינהל חינוך מאונ' חיפה ותואר שני במדע המדינה מאונ' חיפה.

קרא עוד אודות גיל וינשטיין
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר משה אברמוביץ
ד"ר משה אברמוביץ
Moshe Abramowitz, MD, MHA

ד"ר משה אברמוביץ, רופא פסיכיאטר בהכשרתו, מוסמך במנהל מערכות בריאות מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב, וכן עמית קליני בתחום ההתמכרויות לסמים ולאלכוהול, מטעם ביה"ח Bronx-Lebanon, ניו יורק. ד"ר אברמוביץ שירת בתפקידי פיקוד בחיל הרפואה ובמערך בריאות הנפש בצה"ל. במשרד הבריאות שימש כמפקח רפואי ראשי על שירותי בריאות הנפש, וכן כסגן מנהל המרכז הירושלמי לבריאות הנפש. כיום משמש כיושב ראש ועדת ההלסינקי המוסדית, של המרכז הירושלמי לבריאות נפש.

קרא עוד אודות ד"ר משה אברמוביץ
לחץ למידע נוסף אודות עו"ד, ד"ר ברוקחות שגב שני
עו"ד, ד"ר ברוקחות שגב שני
Segev Shani PhD, MHA, MBA, LLB

ד"ר שגב שני מכהן כסמנכ"ל רפואה, ציות ורגולציה בקבוצת ניאופרם ממרץ 2008. לד"ר שני ניסיון רחב בשוק התרופות. הוא כיהן כמשנה למנכ"ל בחברת סטבה ביוטכנולוגיה וכמנהל הרפואי של חברת יאנסן-סילאג בישראל. בעבר, שימש ד"ר שני כמנהל המחלקה לפרמקואפידמיולוגיה וכלכלת תרופות וכסגן מנהל אגף הרוקחות במשרד הבריאות, כמנהל היחידה למדיניות וכלכלת תרופות במרכז הישראלי להערכת טכנולוגיות רפואיות במכון גרטנר, תל השומר וכמנהל המחלקה למדיניות טכנולוגיות רפואיות במכבי שירותי בריאות.

קרא עוד אודות עו"ד, ד"ר ברוקחות שגב שני
לחץ למידע נוסף אודות אפרת בר
אפרת בר
Efrat Bar

בוגרת תואר שני בהצטיינות במנהל עסקים והתמחות במימון . מרצה באקדמיה מעל 20 שנים במקצועות המימון והכלכלה. מאמינה בסביבת הלימוד האקדמית - מוקפדת משמעותית ותומכת תוך מתן יחס אישי ומכוון לכל סטודנט/ית .

קרא עוד אודות אפרת בר
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר הילי כוכבי
ד"ר הילי כוכבי
Dr. Hili Kohavi

ד"ר הילי כוכבי היא פסיכולוגית חינוכית מומחית, בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה, ו- M.A. בפסיכולוגיה קלינית של הילד, שניהם מטעם אוניברסיטת תל אביב. מרצה ב"מרכז האקדמי פרס" במספר קורסים לתואר השני בפסיכולוגיה חינוכית. ד"ר כוכבי עוסקת בהתפתחות ההורות, על שלל היבטיה

קרא עוד אודות ד"ר הילי כוכבי
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר ורדה שרוני
ד"ר ורדה שרוני
Dr. Varda Sharoni

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה של הילד באוניברסיטת תל אביב. תואר שלישי מהמכון למחקר של אוניברסיטת טורונטו בחינוך (Ontario Institute for Studies in Education) בשנת 1981. תחום העיסוק המרכזי הוא בתחום ליקויי למידה, עם התמקדות באבחון.

קרא עוד אודות ד"ר ורדה שרוני
לחץ למידע נוסף אודות  ד״ר שלומית יתיר
ד״ר שלומית יתיר
Dr. Shlomit Yatir

ד״ר שלומית יתיר הינה מרצה בחוג לפסיכולוגיה חינוכית (תואר שני), ומלמדת פסיכופתולוגיה של הילד והמתבגר. בעלת תואר שלישי בפסיכולוגיה במסגרת המגמה הקלינית של הילד באוניברסיטת בר אילן וכן תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית. ד״ר יתיר הינה פסיכולוגית קלינית מומחית בעלת קליניקה פרטית בקרית אונו בה מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים.

קרא עוד אודות ד״ר שלומית יתיר
לחץ למידע נוסף אודות רו"ח דניאל יעקובזון
רו"ח דניאל יעקובזון
Daniel Jakovson, CPA (Isr.)

רו"ח דניאל יעקובזון, חבר סגל בבית הספר למנהל עסקים ובבית הספר למנהל מערכות בריאות. בוגר תואר ראשון בהצטיינות במנהל עסקים התמחות בחשבונאות מהמסלול האקדמי המכללה למנהל ומוסמך תואר שני בניהול פיננסי מאוניברסיטת תל אביב. כעת נמצא במסלול השלמת תזה ודוקטורט בפקולטה לניהול באוניברסיטת בן גוריון. תחום התמחותו הינו חשבונאות ניהולית והוא המחבר של הספר "חשבונאות ניהולית תמחיר ובקרה – לימוד ותרגול" בהוצאת "ג'בטה".

קרא עוד אודות רו"ח דניאל יעקובזון
לחץ למידע נוסף אודות רו"ח שי צבאן
רו"ח שי צבאן
Shay Tsaban, CPA (Isr.), MBA

מרצה בתחומי החשבונאות, מימון ומערכות המידע במרכז האקדמי פרס וחבר סגל בכיר בחשבונאות באקדמית עמק יזרעאל. בעל תואר ראשון בחשבונאות בהצטיינות ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות יתירה מהאוניברסיטה הפתוחה.

קרא עוד אודות רו"ח שי צבאן
לחץ למידע נוסף אודות עדי איצקין
עדי איצקין
Adi Itzkin

יועצת ארגונית ועסקית ומרצה באקדמיה בתחומי ניהול ויעוץ ארגוני באוניברסיטה הפתוחה ובמרכז אקדמי פרס. בעלת ניסיון עשיר בליווי עסקים, חברות ורשתות בתחומי הקמעונאות, מזון, מסחר ושירותים. במסגרת היעוץ והליווי, עוסקת ביעול תהליכי עבודה, פיתוח והטמעתם: מכירות ושירות לקוחות, תרבות ארגונית, מנגנוני הדרכה והכשרה, מנגנוני תקשורת ותיאום, פיתוח והכשרת מנהלים, גיוס, הערכה והנעת עובדים.

קרא עוד אודות עדי איצקין
לחץ למידע נוסף אודות דר' תמר איצקסון
דר' תמר איצקסון
Dr. Tamar Icekson

תמר היא חברת סגל בכירה בתכנית לפיתוח וייעוץ ארגוני במרכז האקדמי פרס. תמר בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה בהצטיינות יתרה, מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שלישי (כולל השתלמות פוסט-דוקטורט) מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. מחקריה שפורסמו בכתבי עת מובילים, מתמקדים בתהליכים המובילים לצמיחה ושגשוג בעולם העבודה, כגון אופטימיות, חוסן תעסוקתי ומתן משמעות. בשדה הארגוני, תמר מתמחה בקידום רווחה נפשית (wellbeing ) בקרב עובדים ומנהלים בסביבה עסקית משתנה. בנוסף, תמר מנחת קבוצות מוסמכת, ובעלת ניסיון רב בהובלת תהליכים קבוצתיים ובהכשרת מנחי קבוצות בשדה הארגוני.

קרא עוד אודות דר' תמר איצקסון
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר שרון מירסקי עוזיאלי
ד"ר שרון מירסקי עוזיאלי
Dr. Sharon Ouziely Mirsky

חברת סגל בבית הספר למנהל עסקים. מוסמכת המחלקה לכלכלה חקלאית ומינהל (2007) בפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית. מרצה למקצועות מתמטיקה וסטטיסטיקה ומנחה בפרויקט הגמר. כיום בשלהי עבודת הדוקטור העוסקת בהיסטוריה כלכלית בנושא: 'The Great Divergence – הפרת זכויות קניין כדפוס שלטוני מקבע מיתון באימפריה העותומאנית במאה השבע עשרה'. העבודה מצויה בהליכי שיפוט מתקדמים. בעבר עמיתת מחקר בקרן קורת-מכון מילקן בירושלים. פרסמה מחקרי מדיניות בנושאים: תיעול עודפי יצור בחקלאות לנזקקים וכן תעסוקת חרדים. שימשה יועצת כלכלית לשלושה ח"כים מוועדות הכספים והכלכלה.  

קרא עוד אודות ד"ר שרון מירסקי עוזיאלי
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר שרון ידין
ד"ר שרון ידין
Dr. Sharon Yadin

ד"ר שרון ידין היא מרצה בכירה בבית הספר למשפטים, חוקרת ברגולציה ומשפט ציבורי, בעלת תואר דוקטור במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ופוסט דוקטורט מן האוניברסיטה העברית. היא מוסמכת במשפטים ובוגרת בהצטיינות של הפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. מחקריה, העוסקים בתחום הרגולציה, זיכו אותה בפרסים יוקרתיים, התפרסמו בספרים ובכתבי-עת מובילים בארץ ובעולם וצוטטו בבית המשפט העליון.

קרא עוד אודות ד"ר שרון ידין
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר רזניק שלומי
ד"ר רזניק שלומי
Dr. Shlomo Reznik

מרצה בכיר סוציולוג פוליטי ומרצה בכיר בתחומי הסוציולוגיה בבית-הספר למדעי ההתנהגות. ד"ר רזניק הוא בוגר המחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בר אילן. עבודת הדוקטורט של ד"ר רזניק עסקה במחתרת האצ"ל. היא בחנה, באמצעות ניתוח סוציולוגי, את הקשר שבין מחתרת ופוליטיקה בחברה מפולגת והראתה כיצד התחולל שינוי באצ"ל והוא הפך ממחתרת מפלגתית למפלגה במחתרת. עד לפרישתו לימד באוניברסיטת בר אילן קורסים בנושאים כמו 'מבוא לסוציולוגיה', 'החברה הישראלית', 'סוציולוגיה פוליטית', 'תנועות המחתרות'. ד"ר רזניק מתמחה בהיבטים הסוציולוגיים של הפוליטיקה בחברה הישראלית.

קרא עוד אודות ד"ר רזניק שלומי
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר שביט לסקי
ד"ר שביט לסקי
Dr. Shavit Laski

חברת סגל בדרגת מרצה בבית הספר למנהל עסקים. יועצת ארגונית ומרצה בתחומי ההתנהגות הארגונית בכלל והייעוץ הארגוני בפרט. בעלת תואר שלישי ושני במדעי הניהול עם התמחות בתחום ההתנהגות הארגונית. מלמדת קורסים בנושא פיתוח וניהול צוותים, מיומנויות ניהול, שינוי ופיתוח ארגוני, לחצים ושחיקה ושיטות מחקר במרכז האקדמי פרס, באוניברסיטת תל אביב ובעבר, גם במסלול האקדמי של המכללה למנהל. מתמקדת בתחומי המחקר של לחצים תעסוקתיים, שחיקה ובריאות פיזיולוגית תוך שימוש במחקרי אורך ושיטות מחקר מתקדמות וחדשניות. בשנים האחרונות ממוקדת בהרחבת תחום ההוראה ובמחקר כעיסוק מרכזי.

קרא עוד אודות ד"ר שביט לסקי
לחץ למידע נוסף אודות שאול שארף
שאול שארף
Shaul Sharf

חבר סגל בפקולטה למשפטים במרכז האקדמי פרס, רכז משמעת ועוזר דיקן לענייני סטודנטים. בוגר תואר ראשון בקריה האקדמית אונו בהצטיינות יתירה, מוסמך תואר שני (עם תזה) באוניברסיטת בר-אילן בהצטיינות. דוקטורנט בפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר-אילן בהנחיית פרופ' גדעון ספיר. בוגר תכנית דוקטורנטים מצטיינים של פורום קהלת ("תכנית איתם"), ועמית מחקר במכון בגין למשפט וציונות. התמחות במשרד עו"ד ד"ר י. וינרוט ושות' אצל ד"ר גרשון גונטובניק. עוזר אקדמי של פרופ' גבריאלה שלו, שגרירת ישראל באו"ם (לשעבר).

קרא עוד אודות שאול שארף
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר רוני רוט
ד"ר רוני רוט
Dr. Roni Rot

מרצה, פסיכולוגית חברתית ויועצת אירגונית בעלת ניסיון עשיר במיון וייעוץ ארגוני לחברות גדולות במשק. ד"ר רוט היתה מרצה מהחוץ מצטיינת במשך שלוש שנים בטרם קבלה מינוי מרצה תקני. היא סיימה בשנת 2010 את לימודי הדוקטורט בפסיכולוגית ארגונית-חברתית באוניברסיטת בר אילן במסלול ישיר לדוקטורט. עבודת הדוקטורט שלה בהנחיית פרופסור יוסף שוורצוולד עוסקת באופני השפעה של מנהלים במצבי קונפליקט עם עובדים. ד"ר רוט מלמדת בהצלחה רבה שיטות מחקר כמותיות, פסיכולוגיה חברתית, ופסיכולוגיה במנהל.

קרא עוד אודות ד"ר רוני רוט
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' רון שפירא
פרופ' רון שפירא
Prof. Ron Shapira

נשיא המרכז האקדמי פרס. שימש כדיקן הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן (2001-2004), ומופקד הקתדרה למחקר משפטי ע"ש פרנק צ'רץ'. כמו כן שימש בעבר כמרצה בכיר (עם קביעות) בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב וכן כמרצה אורח בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת קולומביה בניו-יורק ובבית הספר למשפטים ע"ש בנימין קרדוזו בניו-יורק. תחומי התמחותו של פרופ' שפירא הם סדרי דין, דיני ראיות, משפט פלילי, וניסוחים מתמטיים של דוקטרינות משפטיות והוא פרסם עשרות מאמרים בתחומי התמחותו בישראל, בארה"ב, בבריטניה, בהולנד ובצרפת. פרופ' שפירא זכה בפרס ראול וולנברג מטעם שגרירות שבדיה ואוניברסיטת תל אביב לשנת תשנ"ד ובפרס צלטנר לחוקר הצעיר לשנת תשנ"ז. פרופ' שפירא הוא חבר מערכת כתב העת הבינלאומי Law, Probability and Risk היוצא לאור מטעם Oxford University Press וכן חבר במספר רב של אגודות מקצועיות.

קרא עוד אודות פרופ' רון שפירא
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' עמוס דרורי
פרופ' עמוס דרורי
Prof. Drori Amos

רקטור המרכז האקדמי פרס. פרופסור אמריטוס בפקולטה לניהול ועסקים של אוניברסיטת בן גוריון. שימש כמרצה וחוקר בתחום ההתנהגות האירגונית והמופקד על הקתדרה לניהול חדשנות. כמו כן נשא בשורה של תפקידים באוניברסיטת בן גוריון כולל סגן נשיא לקשרי חוץ, מנכ"ל אגודת הידידים האמריקאית של האוניברסיטה, דיקן הפקולטה לניהול ועסקים, דיקן קמפוס אילת, יו"ר המרכז לניהול יזמות, ראש היחידה לתכניות מנהלים, ראש המחלקה להנדסת תעשיה וניהול ועוד. פרופסור דרורי הינו בוגר האוניברסיטה העברית בפסיכולוגיה ובעל תואר דוקטור בפסיכולוגיה ארגונית מאוניברסיטת טמפל בארצות הברית. פרסם מחקרים רבים בתחומי התמחותו כגון מוטיבציה בעבודה, לחץ ושחיקה, פוליטיקה ארגונית, ניהול קונפליקטים וניהול רושם בעבודה.

קרא עוד אודות פרופ' עמוס דרורי
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר עתליה תובל
ד"ר עתליה תובל
Dr. Atalya Tuval

חברת סגל ומרצה במרכז האקדמי פרס. בעלת תואר שני בהתנהגות ארגונית עם התמחות בייעוץ ופיתוח ארגוני (1993) מבית-הספר למינהל עסקים ותואר שלישי בהתנהגות ארגונית (2010)  מהפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב. מלמדת גם באוניברסיטת תל-אביב. משנת 1995 ואילך יועצת ארגונית במסגרות ארגוניות שונות, ובתהליכי ייעוץ שונים, החל משלב האבחון וההמלצות, וכלה בתהליכי התערבות בפועל ובהערכתם, בתחומי ייעוץ מגוונים. ברמת הפרט: ליווי ואימון מנהלים; ברמת הצוות: פיתוח צוותים, שיפור מיומנויות העבודה בצוות, וטיפוח אקלים של שיתוף פעולה; ברמת הארגון: אבחון וטיפול בבעיות של ממשקים בין תפקידים ויחידות ארגוניות, בניית חזון ארגוני והטמעתו, אבחון ושינוי בתרבות הארגונית, אבחון והתמודדות עם סוגיות של לחץ בעבודה.

קרא עוד אודות ד"ר עתליה תובל
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר  ענת תודר אלון
ד"ר ענת תודר אלון
Dr. Anat Toder Alon

חברת סגל בדרגת מרצה בכיר בבית-הספר למנהל עסקים. בעלת תואר שני במנהל עסקים (1997) מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שלישי בשיווק (2005) מהפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת בוסטון. סיימה השלמות לתואר שני בפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית. שימשה כחברה בצוות המחקר של המרכז למנהיגות בכלכלה דינאמית של אוניברסיטת בוסטון במסגרת פרויקט connected housing שמומן ע"י הצבא האמריקאי. לימדה בעבר קורסים שונים בשיווק באוניברסיטת בוסטון, באוניברסיטת תל אביב, במרכז הבינתחומי, במכללה למנהל, בבית ברל ובאוניברסיטה הפתוחה.

קרא עוד אודות ד"ר ענת תודר אלון
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר עופר מלמד
ד"ר עופר מלמד
PhD, Ofer Melamed

מרצה בבית-הספר למנהל עסקים. בעל תואר שלישי במדעי המוח (2006) ממכון ויצמן, רחובות. משתתף בכנסים מובילים במדעי המוח, מנהל עסקים ותחום השיווק. בעל ניסיון רב בניהול ושיווק מהסקטור הפרטי. מפרסם מאמרים בספרים ובכתבי עת מקצועיים. תחומי המחקר העיקריים שלו הם בתחום מדעי המוח ומדעים מדויקים.

קרא עוד אודות ד"ר עופר מלמד
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר עדי מאנע
ד"ר עדי מאנע
Adi Mana

ד"ר עדי מאנע - פסיכולוגית חינוכית מומחית, מטפלת משפחתית וזוגית (מומחית ומדריכה). רכזת תכנית הפרקטיקום ומהמרצות המרכזיות בתכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית במוקד טרום וראשית בית-ספר. עדי עובדת כפסיכולוגית חינוכית בשירות הפסיכולוגי מרחבים ובקליניקה פרטית. עבדה במשך 5 שנים במרכז הורים וילדים בשדרות. תחומי הטיפול המרכזיים הם טיפול זוגי ומשפחתי בגישות שונות, טיפול בטראומה, גישור וגירושין בשיתוף פעולה. עדי סיימה את לימודי התואר השלישי והשני בפסיכולוגיה חינוכית באוניברסיטת בן גוריון ופוסט דוקטורט באוניברסיטת בן גוריון ובאוניברסיטת Georg-August Gottingen . לימדה במשך עשור באוניברסיטת בן גוריון ובמכללת ספיר. במחקריה מתמקדת בבחינת היחסים בין קבוצות רוב ומיעוט, בתפיסת נרטיבים קולקטיביים, תחושת קוהרנטיות ואסטרטגיות התמודדות שמאמצים חברי קבוצת המיעוט במפגש עם חברי קבוצת הרוב. תחום מחקר נוסף הוא פיתוח מודלים לטיפול מערכתי במשפחות וילדים בסיכון.

קרא עוד אודות ד"ר עדי מאנע
לחץ למידע נוסף אודות ד״ר נירית תושב-אייכנר
ד״ר נירית תושב-אייכנר
Dr. Nirit Toshav-Eichner

מרצה בבית הספר למנהל עסקים. בעלת דוקטורט בלימודי ארגון של האוניברסיטה העברית. יועצת ארגונית וחוקרת עולם העבודה החדש, במסגרת זו חוקרת ומרצה על השפעת הניאו-ליברליזם והגלובליזציה בשוק העבודה, כמו גם, כניסתן של טכנולוגיות חדשות המשנות את יחסי העבודה בארגון. בשנים האחרונות מתמקדת בחקר ובהוראת תחום השירות הפנים והחוץ ארגוני בדגש על התפתחות הדיסציפלינה של גיוס עובדים ושימורם לאור השינויים בעולם העבודה. בבית הספר למנהל עסקים עוסקת בין השאר בהנחיית קבוצות פרקטיקום בייעוץ ארגוני ומלווה את הסטודנטים בתהליכי הכניסה לארגון, בחירת כלי האבחון, ניתוח הממצאים, אופני הצגתם לארגון והתמודדות עם דילמות שכיחות בעולם הארגוני.

קרא עוד אודות ד״ר נירית תושב-אייכנר
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר נטע קלע-מדר
ד"ר נטע קלע-מדר
Dr. Neta Kela-Madar

חברת סגל בדרגת מרצה בכיר ומרצה לתחומי יזמות וחדשנות בבית הספר למנהל עסקים. בעלת ניסיון בינלאומי של יותר מ-10 שנים בפיתוח עסקי וטכנולוגי בתחום הפארמה, ביוטק ומיכשור רפואי. בעבר ניהלה את הפעילות עסקית של חברת Biotec UK בישראל, חברה בריטית בינלאומית המתמחה בשירותים בתחום הניסויים הקליניים. לד"ר קלע חברת ייעוץ שבבעלותה שנותנת שירותים בפיתוח עסקי של טכנולוגיות לשוק האמריקאי והסיני ושותפה למיזמים בתחום הפארמה והביוטק. סיימה את לימודי הדוקטורט שלה במכון ויצמן למדע והתמחתה בהיבטים קליניים של המערכת החיסונית (Immunotherapy) ובפיתוח טיפולים חדשניים לטרשת נפוצה. בלימודי הפוסט דוקטורט באוניברסיטת סטנפורד (קליפורניה) התמחתה בתחום האונקולוגיה וזכתה בפרס McCormick של בית הספר לרפואה של אוניברסיטת סטנפורד .

קרא עוד אודות ד"ר נטע קלע-מדר
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר מרדכי ח'גבי
ד"ר מרדכי ח'גבי
Dr. Moti Hagbi

מרצה. מרצה בתחומי ניהול מערכות בריאות, כלכלת בריאות, מערכות בריאות בישראל ובעולם, משאבי אנוש, לוגיסטיקה, ניהול מרפאות ועוד. בעל תואר שלישי בניהול מערכות בריאות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. עבודת הדוקטורט עסקה בתחום אספקת שירותי רפואה ופיתוח מודל לאספקת שירותי רפואה למשרתי הקבע בצה"ל. תחום מחקר ייחודי, בעל תרומה ייחודית ובעלת ערך למקבלי ההחלטות בצבא, וחדשנית בתחום חקר מדיניות הבריאות בישראל. כיום מנהל מרחב רחובות במכבי שירותי בריאות, ונושא באחריות כוללת לניהול השירות הרפואי לחברי מכבי שירותי בריאות בעיר רחובות, תוך עמידה ביעדי האיכות הקלינית, השירות והתקציב.  לשעבר קצין בכיר בחיל הרפואה בדרגת אלוף משנה, ביצוע מגוון רחב של תפקידי מטה, פיקוד והדרכה, ובכלל זה מפקד בית הספר לרפואה צבאית, עוזר קצין הרפואה הראשי לתחום הארגון והמנהל, וכן ראש ענף ארגון ומנהל במרכז לשירותי הרפואה בצה"ל.

קרא עוד אודות ד"ר מרדכי ח'גבי
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' מלכה מרגלית, דיקאן בית הספר למדעי ההתנהגות
פרופ' מלכה מרגלית, דיקאן בית הספר למדעי ההתנהגות
Prof. Malka Margalit

פרופ' מלכה מרגלית היא פסיכולוגית מומחית בכירה (מדריכה) בפסיכולוגיה חינוכית ובפסיכולוגיה שיקומית, ופרופ' אמריטוס מאוניברסיטת תל אביב . כיום היא דיקאן בית-הספר למדעי ההתנהגות במרכז האקדמי ע"ש פרס. בשנת 2017, הוכרזה מרגלית ככלת פרס ישראל בתחום חקר החינוך. פרופ' מרגלית מונתה לפרופ' מן המניין בשנת 1994 ופרסמה את מחקריה ב – 5 ספרים, ביותר מ – 135 מאמרים בכתבי עת מדעיים בין לאומיים, ובפרקים בספרים מקצועיים.

קרא עוד אודות פרופ' מלכה מרגלית, דיקאן בית הספר למדעי ההתנהגות
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר מיכל עינב, ראש התכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית
ד"ר מיכל עינב, ראש התכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית
Michal Einav, PhD

מרצה בכירה, פסיכולוגית קלינית מומחית ומרצה בכירה בתחומי הפסיכולוגיה בבית-הספר למדעי ההתנהגות. בעלת תואר שלישי (2005) בפסיכולוגיה חברתית-קלינית-מחקרית, ותואר שני (2000) בפסיכולוגיה קלינית. דר' עינב היא פסיכולוגית מומחית בעלת ניסיון רב בעבודה טיפולית בשיטה דינמית-התייחסותית עם ילדים, מתבגרים ומבוגרים צעירים בתחומי דכאון, חרדה, התמודדות עם טראומה וקשיים במיומנויות חברתיות. מומחית וחוקרת בתחומי הדינמיקה המשפחתית, יחסי הורים וילדים, אבחון והערכה פסיכו-דיאגנוסטית.. הערכות ההוראה המצויינות שלה בכל הקורסים מזכות אותה שנה אחר שנה בתעודת המרצה המצטיין. תחומי הוראה והמחקר העיקריים מתמקדים בתחומי ההתפתחות האישיות, יחסים במשפחה, הערכה פסיכו-דיאגנוסטית של הפרעות ומחלות הנפש, שיטות טיפול וההשפעה של טראומה על משאבי הנפש. היא נבחרה להיות ראש ועדת הוראה.

קרא עוד אודות ד"ר מיכל עינב, ראש התכנית לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר ליעד ברקת-בוימל
ד"ר ליעד ברקת-בוימל
Liad Bareket Bojmel Ph.D

מרצה בכירה. פסיכולוגית חברתית-ארגונית המשלבת ניסיון מעשי רב עם נסיון מחקרי בתחום ניהול משאבי האנוש. בעלת תואר שלישי (2011) בפסיכולוגיה חברתית. זוכת מלגת קרייטמן לפוסט-דוקטורט אותו ערכה בתחום הניהול (התנהגות ארגונית) ובעלת פרסומים שונים, כולל פרסום בשנת 2014 בכתב העת Journal of Management שהוא אחד מכתבי העת המובילים בעולם בתחום הניהול. חוקרת מוטיבציה וחדשנות בארגונים. במקביל לעבודתה המחקרית בעלת נסיון של 12 שנים כיועצת פנים –ארגונית בתחומים מגוונים של ניהול משאבי האנוש בחברת היי-טק גלובלית שהיא המעסיק הפרטי הגדול בישראל (אינטל): ניהלה את תחום השכר וההטבות בחברה בארץ, ניהלה קבוצות גיוס בארץ ובגרמניה וכמו כן עסקה בייעוץ פנים-ארגוני אסטרטגי למנהלים בארץ ובחו"ל ובתקשורת פנים ארגונית. במשך כ-3 שנים הובילה פרויקט גלובלי באינטל (בשיתוף עם העתידן הראשי של החברה בארה"ב) שמטרתו היתה זיהוי מגמות הקשורות לעולם העבודה העתידי.

קרא עוד אודות ד"ר ליעד ברקת-בוימל
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר ירון אמזלג
ד"ר ירון אמזלג
Dr. Yaron Amzaleg

מרצה בכיר. ראש התכנית לתואר ראשון במנהל עסקים, חבר סגל ומרצה לכלכלה וחשבונאות במרכז האקדמי פרס. בעל תואר ראשון בכלכלה (1996), תואר שני במנהל (1999) ותואר שלישי מבית-הספר למנהל עסקים ע"ש גילפורד גלזר (2007), באוניברסיטת בן גוריון.

קרא עוד אודות ד"ר ירון אמזלג
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' יורם בלשר
פרופ' יורם בלשר
Prof. Yoram Blachar M.D. , M.H.A

פרופ' יורם בלשר עומד בראש התכנית למנהל מערכות בריאות במרכז האקדמי פרס ברחובות דר' בלשר, רופא ילדים במקצועו עבד במרכז הרפואי קפלן ברחובות שם היה מנהל היחידה לרפואה דחופה בילדים, במקביל לעבודתו הקלינית הקדיש את פעילותו למען הרפואה הציבורית וציבור הרופאים בישראל . משך 14 שנים (1995-2009) כיהן דר' בלשר כיושב ראש של ההסתדרות הרפואית בישראל וביצר את מעמדם של רופאי ישראל כמו גם את התפקיד והמעורבות המרכזית של הארגון ברפואה הציבורית בישראל. בזירה הבינלאומית, לאחר שורת תפקידים נבחר לנשיא ההסתדרות הרפואית העולמית – גוף המייצג למעלה מ – 7 מיליוני רופאים ברחבי העולם, תוך שהוא לוחם לביצור מעמד מערכת הבריאות ורופאי ישראל בעולם.

קרא עוד אודות פרופ' יורם בלשר
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר טלי נחמן
ד"ר טלי נחמן
Dr. Tali Nahman

ד"ר טלי נחמן הינה חברת סגל בבית הספר למנהל עסקים - תואר ראשון ושני. תחומי מחקריה המרכזיים הינם יחסים בין-אישיים בארגון ועיצוב זהות מקצועית. פועלה המחקרי של ד"ר טלי נחמן שזור בפרקטיקה של מעל 20 שנה כיועצת ארגונית בכירה המלווה עובדים ומנהלים בארגוני היי-טק וארגוני חינוך. תחומיי מומחיותה כיועצת ארגונית הם: פיתוח מנהיגות, פיתוח צוותי עבודה, פיתוח תהליכי הדרכה, עיצוב יחסים בין-אישיים מיטביים בעולם העבודה, ליווי תהליכים התפתחותיים של צמיחה מקצועית והבניית אפיקי קריירה.

קרא עוד אודות ד"ר טלי נחמן
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר חמדה גור-אריה
ד"ר חמדה גור-אריה
Dr. Hemda Gur Arie

ד"ר חמדה גור אריה הינה מרצה בכירה וסגנית הדיקן בבית הספר למשפטים. תחומי העניין העיקריים שלה הם ד"ר חמדה גור אריה הינה מרצה בכירה וסגנית הדיקן בבית הספר למשפטים. מרכזת ההתמחות בדיני עסקים בתכנית ה-MBA. בעלת תואר ראשון (1996), תואר שני (2002) (מסלול משפט חברה ופוליטיקה, בהצטיינות) ותואר שלישי (2007) מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בסוציולוגיה ובפילוסופיה (1991). מאוניברסיטת תל-אביב. עסקה מספר שנים בעריכת דין, בעיקר כסנגורית בתחום המשפט הפלילי. כן עסקה במתן חוות דעת משפטיות. עוסקת כיום בהוראה במרכז האקדמי פרס.

קרא עוד אודות ד"ר חמדה גור-אריה
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' חיים קנובלר
פרופ' חיים קנובלר
Prof. Haim Knobler

פרופ' חיים קנובלר הינו רופא פסיכיאטר, לשעבר ראש מחלקת בריאות הנפש בצה"ל וסגן מנהל המרכז הירושלמי לבריאות הנפש איתנים-כפר שאול, המשמש בהתנדבות כיו"ר הועדה המקצועית של ער"ן וכיועץ הפסיכיאטרי של "מגן דוד אדום" ושל ארגון נכי צה"ל. תחומי המחקר העיקריים שלו הינם מניעת הפרעות פוסט טראומטיות והטיפול בהן, פיתוח חוסן נפשי לאור נסיון שורדי השואה, מניעת התאבדויות, ותכנון שירותי רפואת הנפש.

קרא עוד אודות פרופ' חיים קנובלר
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר חגית ארליכמן סימסה
ד"ר חגית ארליכמן סימסה
Dr. Hagit Erlichman Simsa

חברת סגל בדרגת מרצה בבית הספר למנהל עסקים. דוקטור לכלכלה חקלאית (2014), נושא התיזה: שימוש אופטימלי ארוך טווח במי תהום להשקיית שטחים מעל אקוויפר החוף. בתחילת דרכה האקדמית, למדה תואר ראשון מורחב במתמטיקה והשלימה תעודת הוראה בקמפוס גבעת רם בירושלים. לאחר התואר הראשון החלה לשמש כעוזרת הוראה באוניברסיטה העברית וכמרצה במכללות אחווה, לוינסקי ואשקלון. תחומי הלימוד הם מתמטיקה וסטטיסטיקה לבוגרי כלכלה, ניהול ומתמטיקה. בנוסף, הכינה תלמידים לבגרות במתמטיקה במסגרת בית הספר ובמסגרת לימודי ערב לבגרות. במהלך התואר השני, לקחה חלק בפרויקט משותף לאוניברסיטה העברית ולטכניון בנושא מים מושבים אשר מסקנותיו הועברו למשרד המדע ופרסמה את התזה בנושא: ניתוח עלות תועלת של שימוש במי קולחים. לקראת פרסום של שני מאמרים מעבודת הדוקטורט: מאמר אחד מתבסס על המודל התאורטי אותו פיתחה והמאמר השני יעסוק ביישום האמפירי של המודל ובניתוח הרגישות שלו.

קרא עוד אודות ד"ר חגית ארליכמן סימסה
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר הילה טהר
ד"ר הילה טהר
Dr. Hila Tahar

מרצה. חברת סגל ומרצה לשיווק ולכלכלה בבית הספר למנהל עסקים. בעלת תואר ראשון ושני בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון ותואר שלישי בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב (2013).עבודת הדוקטורט עוסקת בתגמול משרדי פרסום על פי ביצועים, וכוללת שימושים בתורת המשחקים למידול תגמול משרדי פרסום. לימדה באוניברסיטת בן גוריון ובמכללה האקדמית ספיר

קרא עוד אודות ד"ר הילה טהר
לחץ למידע נוסף אודות ד״ר תמר שלום
ד״ר תמר שלום
Dr. Shalom Tamar

מרצה בתחומי ניהול מערכות בריאות, משאבי אנוש, ניהול מרפאות ועוד. בעלת תואר שלישי בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון בנגב. עבודת הדוקטורט עסקה בתחום הרפואה המשלימה ופיתוח מודל לשילוב התחום ברפואה הקונבנציונלית. ביצעה פוסט דוקטורט באוניברסיטת חיפה בבית הספר לבריאות הציבור בנושא אונקולוגיה אינטגרטיבית. תחום מחקר מוביל הינו נושא הרפואה המשלימה בארץ, על היבטיו השונים. לשעבר עוזרת מנכ"ל בארגון גדול בתחום שירותי רפואה. בעלת ניסיון רב בניהול בכיר הכולל גיבוש תהליכים חוצי ארגון, ביצוע שינויים ארגוניים, פיקוח, בקרה וקידום פרויקטים. מועסקת במרכז האקדמי פרס במשרה מלאה.

קרא עוד אודות ד״ר תמר שלום
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר רון שביט
ד"ר רון שביט
Dr. Ron Shavit

רון שביט הוא דוקטור למדעי המדינה ומומחה בתחום המנהיגות והפסיכולוגיה הפוליטית. מרצה במרכז האקדמי פרס מאז שנוסד. שימש כותב הנאומים של הנשיא התשיעי שמעון פרס. פרשן טלוויזיה בערוץ הכנסת מזה כעשור. כיהן בתפקידים בכירים בשירות הציבורי ורכש ניסיון עשיר בתחומי הניהול וקביעת מדיניות. בשנת 2009 קיבל את תואר הדוקטור מאוניברסיטת בר-אילן על מחקר חלוצי ופורץ דרך בתחום המנהיגות. בעבודתו בנה מודל פסיכו-פוליטי לניתוח מנהיגים ויישם אותו במחקר אמפירי מקיף על שנות פעילותו הארוכות של שמעון פרס

קרא עוד אודות ד"ר רון שביט
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר יניב גולדברג
ד"ר יניב גולדברג
Dr. Yaniv Goldberg

רב, עו"ד, מגשר וחוקר משפט ספרות ותיאטרון. חבר סגל בדרגת מרצה בבית הספר למנהל עסקים. מלמד במחלקה לספרות עם ישראל באוניברסיטת בר אילן. חבר ועדת רפרטואר בתיאטרון יידישפיל ובוועדת פרסי הבימה. תחומי מחקר: אתיקה, מעמד אישי ירושה, משפט וספרות, תיאטרון יידיש, עבודה הספרותית של ש. אנ-סקי. במסגרת מחקרו בוחן במבט אינטרדיסציפלינרי שאלות אתיות ומשפטיות העולות מטקסטים ספרותיים העוסקים במשפט באופן ישיר ועקיף.

קרא עוד אודות ד"ר יניב גולדברג
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר ינון היימן
ד"ר ינון היימן
Dr. Inon Haiman

חבר סגל בדרגת מרצה בבית הספר למנהל עסקים. עו"ד (תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית - 2001), פסיכולוג קוגניטיבי (אוניברסיטת חיפה - 2007), בעל תואר שני נוסף בקרימינולוגיה (האוניברסיטה העברית - 2008) ותואר שלישי בקרימינולוגיה (אוניברסיטת בר אילן – 2012). לימד בעבר קורסים שונים באוניברסיטת תל אביב, אוניברסיטת בר אילן, במכללת נתניה ובמכללת עמק יזרעאל. תחומי מחקר עיקריים הם בתחום הפסיכולוגיה המשפטית, עדויות ראייה, קבלת החלטות והטיות שיפוט. משלב פרקטיקה משפטית (עו"ד פעיל בתחום התעבורה ובתחום הפלילי) עם פרקטיקה אקדמית ומכהן כיו"ר ועד מחוז תל אביב והמרכז בלשכת עורכי הדין בישראל.

קרא עוד אודות ד"ר ינון היימן
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר חיים גבאי
ד"ר חיים גבאי
Dr. Haim Gabbay

חבר סגל בדרגת מרצה בכיר בבית הספר למנהל עסקים. דוקטור למשפטים (2005), נושא התיזה: אפקטיביות האכיפה של דיני המס באמצעות החוק הפלילי. שימש בתפקידו האחרון ברשות המיסים סמנכ"ל רשות המיסים לשומה וביקורת. בעבר, שימש כפקיד השומה במשרדים אזרחיים כמו חולון, ת"א 2 והיחידה הארצית לשומה, ובמשרדים פליליים כמו פקיד השומה לחקירות מרכז, פקיד השומה היחידה הארצית למודיעין שטח וחקירות. בצד הפרקטיקה הוא מרצה באוניברסיטת בר אילן ובמסלול האקדמי של המכללה למנהל בתחומים הבאים: דיני מיסים, עקרונות המס במדינה דמוקרטית, היבטים פליליים בדיני המס וסמינריונים אחדים בנושא התמחותו - מיסים. פרסם מאמרים רבים בתחומי המיסים שזכו להוקרה והערכה על תרומתם לקידום המחקר הפיסקלי בארץ. בנוסף שימש כנציג ציבור בבי"ד האזורי לעבודה בת"א וכיום כמו בעבר הינו פעיל בוועדות המקצועיות של לשכת עו"ד, לשכת רו"ח ולשכת יועצי המס.

קרא עוד אודות ד"ר חיים גבאי
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר דון אילן
ד"ר דון אילן
Dr. Don Ilan

חבר סגל ומרצה בכיר למימון בבית-הספר למנהל עסקים. בעל תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים (1972), תואר שני במדעי הניהול / חקר ביצועים מאוניברסיטת תל אביב (1980) ותואר שלישי במנהל עסקים / מימון מאוניברסיטת בוסטון שבארה"ב (1990). עוסק  כשלושים שנה בשוקי ההון הגלובליים. לשעבר מנהל המחלקה האנליטית ומנהל השקעות בקופות הגמל של בנק לאומי.  עבד במשך 12 שנה בשוק ההון בארה"ב כברוקר, אנליסט פיננסי ומנהל השקעות.

קרא עוד אודות ד"ר דון אילן
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר אייל רוזנשטריך
ד"ר אייל רוזנשטריך
Dr. Eyal Rosenstreich

א מרצה בכיר, פסיכולוג קוגניטיבי, המתמחה בתהליכי קשב וזיכרון תוך התמקדות בתהליכי שליפה וחסמים בזיכרון. אייל בעל דוקטורט מאוניברסיטת תל אביב, בנושא אסימטריה בין תהליכי קידוד ושליפה מן הזיכרון, סיים בהצטיינות את לימודי התואר השני במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, ואת התואר הראשון במחלקה למדעי ההתנהגות באוניברסיטת בן גוריון. לאחרונה התמחה אייל באבחון וטיפול להגברת המודעות לתמיכה בתהליכי הזיכרון של תלמידים עם ליקויי למידה ושל סטודנטים מתקשים באמצעות טכניקת מיינדפולנס (mindfulness, קשיבות). במחקר ניסויי מורכב הוא בוחן את השפעת המיינדפולנס על היווצרותם של זיכרונות שווא. כמו כן מתמקדים מחקריו בנושאי שיווי משקל וקשר גוף/נפש. אייל הוא מרצה מצטיין בקורסים בתואר ראשון במדעי ההתנהגות במרכז פרס.

קרא עוד אודות ד"ר אייל רוזנשטריך
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר אורנית דוידזון - בז'רנו
ד"ר אורנית דוידזון - בז'רנו
Dr. Oranit Davidson-Begerano

ד"ר אורנית דוידזון-בז'רנו הינה דיקאן הסטודנטים וחברת סגל בכירה בבית הספר למנהל עסקים במרכז האקדמי פרס. בעלת תואר שלישי (Ph.D,) ושני (M.Sc.) מהפקולטה לניהול, התכנית בהתנהגות ארגונית, באוניברסיטה תל-אביב. ד"ר דוידזון-בז'רנו הינה בעלת ותק הוראה עשיר במגוון מוסדות להשכלה גבוהה ובכלל זה אוניברסיטת ת"א, המכללה למנהל, האקדמית ת"א-יפו והמרכז הבין תחומי. תחומי המחקר וההוראה המרכזיים של ד"ר דוידזון-בז'רנו מתמקדים בהיבטים שונים של רווחת הפרט והעצמתו בארגון: פיתוח מנהיגות בארגון, נבואה המגשימה את עצמה בניהול, קידום תקווה, חוללות עצמית ומוטיבציה בעבודה והתמודדות עם לחצים ומתחים עבודה. המחקרים פורסמו בכתבי עת מובילים.

קרא עוד אודות ד"ר אורנית דוידזון - בז'רנו
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר אורן דיין
ד"ר אורן דיין
Dr. Oren Dayan

ד"ר אורן דיין הינו ראש התוכנית לשיווק דיגיטלי במסלול תואר פלוס במרכז האקדמי פרס. הוא מכהן כסגל מן המניין ומרצה בכיר בבית הספר למנהל עסקים. בעבר כיהן כראש חוג באוניברסיטת WITS יוהנסבורג המדורגת בין 200 האוניבסיטאות הטובות העולם אשר לה 4 חתני פרס נובל. ד"ר דיין פיקח וליווה עשרות רבות של תלמידי מחקר לתואר שני, MBA ודוקטורט אשר רובם סיימו בהצטיינות. תחומי המחקר המרכזיים של ד"ר אורן דיין הינם ניהול מותגים ושיווק דיגיטלי על סוגיו. מחקריו הינם פורצי דרך בתחום הe-Commerce , חדשנות ואסטרטגיות שיווק דיגיטלי.

קרא עוד אודות ד"ר אורן דיין
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' דניאל מור
פרופ' דניאל מור
Professor Daniel More

מבכירי מורי וחוקרי דיני הנזיקין וסדר הדין האזרחי בישראל. הוא לימד מקצועות אלה שנים רבות בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב ובנוסף לכך לימד קורסים שונים בדיני נזיקין באוניברסיטה העברית בירושלים, במרכז הבינתחומי הרצלייה ובמכללת שערי משפט ובבית הספר למשפטים של אוניברסיטת טמפל בפילדלפיה. הוא פרסם עשרות מאמרים בארץ ובחו"ל המצוטטים תדיר בפסיקה והשפיעו על התפתחות דיני הנזיקין בישראל בעיקר בתחומים של אחריות למוצרים פגומים, דיני תאונות דרכים, רשלנות מקצועית, פיצויים, ביטוח ועוד. פרופ' מור נמנה עם חברי ועדת הקודיפיקציה בה היה אחראי על נושא הביטוח ותרם רבות בעיקר בתחומי הנזיקין והתרופות. הוא גם חבר ועדת המעקב על חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, יועץ למשרד המשפטים ולחברות הביטוח בנושאים שונים. כעו"ד היה מעורב בחלק לא מבוטל של התקדימים העיקריים בתחום דיני הנזיקין בעיקר בנושאים של רשלנות רפואית, תאונות דרכים, ביטוח ודיני פיצויים. יועסק במרכז במשרה מלאה.

קרא עוד אודות פרופ' דניאל מור
לחץ למידע נוסף אודות  ד"ר דליה צמריון חלק
ד"ר דליה צמריון חלק
Dr. Daliya Tsamriyon Hallak

ד"ר דליה צמריון חלק, בעלת שלושה תארים למשפטים מן האוניברסיטה העברית בירושלים, בעלת שני ספרים בנושא 'הוכחת אבהות' וספר בנושא 'עבירת השוחד' ומאמרים. עבודת הדוקטורט שלה נכתבה בנושא: "דירוג עבירת השוחד לאור הערך המוגן". ספריה מצוטטים בפסיקת בית המשפט העליון; ובנושא הוכחת אבהות אף השפיעו במשך השנים על מגמות ושינויי חקיקה. עיקר פעילותה עד לאחרונה היה בתחום העשייה הפלילית כעורכת דין ומנהלת בתפקידי מפתח במשרד המשפטים, תחילה כפרקליטה בפרקליטות מחוז חיפה, ובהמשך כמי שהקימה את הסניגוריה הציבורית במחוז הדרום ועמדה בראשה בין השנים 1998 – 2013, שאז פרשה מרצון לאחר שהגיעה לתחושת מיצוי, ובחרה להתרכז בהוראה באקדמיה ובחינוך הדור הבא. בתפקידה כסניגורית הציבורית המחוזית, מעבר לניהול המחוז, שהפך במהרה לגדול ביותר במדינה, השקיעה ד"ר צמריון חלק באימון, הדרכה ולימוד של דור חדש של עורכי דין, מאות במספר, וחלק מן השופטים המכהנים כיום בבתי המשפט בארץ החלו דרכם אצלה, כעורכי דין צעירים ואף כמתמחים.

קרא עוד אודות ד"ר דליה צמריון חלק
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר גלעד אקסלרד
ד"ר גלעד אקסלרד
Gilad Axelrad, Ph.D

מרצה בכיר לכלכלה ומימון. בעל תואר שלישי בכלכלה, מהאוניברסיטה העברית בירושלים, המחלקה לכלכלה חקלאית ומנהל. מתמחה בתחומי ניהול משאבי טבע וסביבה. הוא בעלים של חברה לייעוץ כלכלי ועסקי, אשר מתמחה בעבודות מחקר וייעוץ כלכלי ואסטרטגי לגופים מקומיים ובינלאומיים הכוללים, בין היתר, את משרד החקלאות ופיתוח הכפר (יועץ רשום), הרשות הממשלתית למים, משרד המדע התרבות והספורט, האוניברסיטה העברית, בתי משפט.OECD , בעל ניסיון עשיר בתחומי הבנקאות, מימון פרויקטים והפקת כנסים. מעורב במספר פרויקטים מחקריים. מרצה מצטיין באוניברסיטה העברית ובמכללות, במגוון קורסים בתחומי המימון והכלכלה. חוקר פעיל בתחומי כלכלת משאבי טבע וסביבה ומשתתף פעיל בכנסים ובסמינרים בארץ ובעולם.

קרא עוד אודות ד"ר גלעד אקסלרד
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר גליה הילדסהיימר
ד"ר גליה הילדסהיימר
Dr. Galia Hildesheimer

בעלת תואר ראשון ותואר שני (בהצטיינות), וכן בעלת תואר דוקטור למשפטים (PhD) מאוניברסיטת בר-אילן. זוכת מלגת הנשיא לדוקטורנטים מצטיינים. עבודת הדוקטורט עוסקת בנושא: "ביו-אתיקה, משפט רפואי ומערכות יחסים בין-אישיים". זוכת מלגת מחקר ע"ש דפנה יזרעאלי מטעם הקתדרה לחקר נשים ומגדר ע"ש דפנה יזרעאלי. במסגרת הדוקטורט השתתפה מטעם אוניברסיטת בר-אילן בסדנת ATLAs, סדנה מחקרית לדוקטורנטים, שהתקיימים ב-London School of Economics. בעלת ניסיון כחוקרת בתחום הביו-אתיקה והמשפט במרכז הרפואי "שיבא" בתל השומר

קרא עוד אודות ד"ר גליה הילדסהיימר
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר גדעון קלוגמן
ד"ר גדעון קלוגמן
Dr. Kkugman Gidon

חבר סגל בדרגת מרצה בכיר בבית הספר למנהל עסקים. בעל תואר שלישי מבית הספר למשפטים של אוניברסיטת הארוורד; עבד במשרדי עורכי דין גדולים בארה"ב בתחום המשפט העסקי; לימד דיני מיסים  במספר תכניות למשפטים; חבר ועדות ערר לפי חוק מס שבח מקרקעין; מייסד ויו"ר צוות המיסוי הבינלאומי של לשכת עורכי הדין; חבר בסקציית המיסים של ה– ABA; חבר בארגון הפיסקאלי הבינלאומי; חבר מערכת כתב העת "הפרקליט"; פרסם ספרים ומאמרים רבים בתחום דיני המיסים.

קרא עוד אודות ד"ר גדעון קלוגמן
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' אשר מעוז
פרופ' אשר מעוז
Prof. Asher Maoz

דיקן ביה"ס למשפטים וראש התכנית. בעל תואר בוגר בהצטיינות ותואר מוסמך בהצטיינות יתירה במשפטים מהאוניברסיטה העברית, תואר מוסמך למשפט השוואתי מאוניברסיטת שיקגו ותואר שלישי במשפטים מאוניברסיטת תל-אביב. הוא מהחוקרים והמורים המובילים בתחומי המשפט הציבורי, דיני משפחה, דיני ירושה, דת ומדינה ותקשורת. פרסם 16 פרקים בספרים אקדמיים, 60 מאמרים רובם בכתבי-עת שפיטים מובילים בישראל, בארה"ב, באירופה ובאוסטרליה. מאמריו צוטטו בהרחבה בספרות המשפטית וכן בפסיקה הישראלית, כולל אזכורים רבים בפסקי-דין של בית-המשפט העליון. פרופ' מעוז הרצה באוניברסיטאות רבות בישראל, ארה"ב, אירופה ואוסטרליה. הרצה במכון להשתלמות שופטים ובמכון להשתלמות פרקליטים. הוא השתתף ב-147 כנסים אקדמיים ברחבי העולם, כשבחלק מהם היה חבר הוועדה האקדמית כולל יושב-ראש הוועדה. פרופסור מעוז חבר בגופים אקדמיים וציבוריים רבים. בין היתר, היה חבר הוועד המנהל הנבחר הראשון של ISPAC - International Scientific and Professional Advisory Council of the United Nations Crime Prevention and Criminal Justice. (הישראלי היחיד שכהן בתפקיד זה מיום הקמתה של המועצה);Co-Chair, The Canada-Israel Legal Cooperation Programme ; היה יושב-ראש הוועדה לבדיקת החיסיון עיתונאי, במינוי משותף של שרי המשפטים והמשטרה; היה היועץ האקדמי של השדולה למען חוקה בכנסת וייעץ לוועדת החוקה, חוק ומשפט; היה חבר הוועדה לקודיפיקציה של דיני הירושה מיום היווסדה; שימש בעבר כראש מכון טאובנשלאג באוניברסיטת תל-אביב; היה מנהל-משותף של בית-הספר של אוניברסיטת טמפל בארה"ב ואוניברסיטת תל-אביב; היה חבר הוועדה המדעית של מכון צגלה וחבר הנהלת המכון להשתלמות עורכי-דין; היה חבר הוועד המנהל של הסניף הישראלי של Defense for Children International; חבר המועצה הציבורית של המכון הישראלי לדמוקרטיה; לאחרונה הוזמן להצטרף ל- Mediterranean Peace Forum שמרכזו בפריס.

קרא עוד אודות פרופ' אשר מעוז
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר אסף שרעבי
ד"ר אסף שרעבי
Dr. Asaf Sharabi

מרצה בכיר, ד"ר אסף שרעבי הוא אנתרופולוג, שלמד לתואר שני ושלישי באנתרופולוגיה חברתית בחוג לסוציולוגיה ולאנתרופולוגיה באוניברסיטת בר אילן. בהנחייתו של פרופ' חיים חזן מאוניברסיטת תל אביב כתב עבודת דוקטור (2010) העוסקת בתופעה הדתית בעידן המודרני הנוכחי, תוך התמקדות בתנועת התשובה בישראל. תחום מחקריו עוסקים באנתרופולוגיה ובסוציולוגיה של הדת, תנועות תחייה דתיות (ובכללם תנועת התשובה), באתניות, ובחברה הישראלית. עד כה פרסם, בין השאר, בכתבי העת Ethnography ו-Culture and Religion. כמו כן סקר מאמרים, בין השאר, בכתבי העת Sociology of Religion ו-Studies in Ethnicity and Nationalism. דר' שרעבי מקבל הערכות הוראה כמרצה מצטיין בקורסים מרכזיים בסוציולוגיה, בהוראת שיטות מחקר איכותיות וכן בסמינר בסוציולוגיה. תחומי לימוד:  אנתרופולוגיה חברתית, מבוא לסוציולוגיה, החברה הישראלית, דת וחברה, שיטות מחקר איכותניות תחומי עניין אקדמיים: אנתרופולוגיה וסוציולוגיה של הדת, אתנוגרפיה, ריטואלים ופרפורמנס, אנתרופולוגית רפואית. שדות מחקר: ההימלאיה המערבית, ישראל.

קרא עוד אודות ד"ר אסף שרעבי
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר שירי בן-נאים
ד"ר שירי בן-נאים
Dr. Shiri Ben-Naim

מרצה בכירה, פסיכולוגית שיקומית מומחית ומרצה בכירה המתמחה בטיפול במצבי לקות, חולי, נכות ואובדן. היא מדריכה שיקומית בתחומי האבחון והטיפול, מטפלת מוסמכת בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) מטעם איט"ה. מומחית בטיפול אינטגרטיבי פרטני וזוגי ובאבחון פסיכו-דידקטי ונוירופסיכולוגי. תחומי עיסוקיה המדעיים והטיפוליים הם התמודדות זוגית ומשפחתית עם הפרעת קשב ולקויות למידה ומצבי מוגבלות נוספים. את לימודיה (התואר הראשון ומסלול ישיר לדוקטורט) עשתה באוניברסיטת בר אילן. לפני שקבלה את המינוי התקני היתה מרצה מהחוץ מצטיינת בהוראת קורסים העוסקים ביחסי גוף/נפש כ"מח והתנהגות", ו"בגרות וזקנה". כמו כן היא עובדת כמנהלת היחידה הנוירופסיכולוגית בביה"ח הדסה עין כרם בירושלים. במחקריה מתמקדת ד"ר בן נאים בבחינת ההשפעות הפסיכולוגיות האינדיווידואליות והמשפחתיות של החיים לצד לקות, ובהשפעות המורכבות של התמודדות עם לקות על בני המשפחה השונים.

קרא עוד אודות ד"ר שירי בן-נאים
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר טלי תאני- הררי
ד"ר טלי תאני- הררי
Dr. Tali Te'eni-Harari

ד"ר טלי תאני-הררי הינה חברת סגל בכירה בבית הספר למנהל עסקים במרכז האקדמי פרס, סגנית ראש החוג למנהל עסקים ועומדת בראש תחום שיווק. תחומי המחקר המרכזיים של ד"ר טלי תאני-הררי הינם התנהגות צרכנים ופרסום. מחקריה מתמקדים בתחום מחקר חשוב וייחודי בארץ ובעולם – התנהגות צרכנים צעירים. המחקרים משלבים דיסציפלינות שונות ולכן הינם בעלי תרומה ייחודית להבנה טובה יותר של תהליכי עיבוד המידע הפרסומי בקרב הצעירים. למסקנות המחקרים תרומה במישור האקדמי ובמישורים האתי והרגולטורי, תוך הצעת שינויים ושיפורים משמעותיים להגנה ראויה על הצעירים בסביבה התקשורתית החדשה. המחקרים פורסמו בכתבי עת מובילים.

קרא עוד אודות ד"ר טלי תאני- הררי
לחץ למידע נוסף אודות פרופ' אבי וינרוט
פרופ' אבי וינרוט
Prof. Avi Weinroth

חבר סגל בדרגת מרצה בכיר מרצה לדיני קניין, דיני תאגידים ומשפט מסחרי. ד"ר למשפטים (1994). עבודת הדוקטורט בהנחיית פרופ' אריאל רוזן צבי ז"ל (אוניברסיטת ת"א) התפרסמה כספר המוביל בישראל בדיני חברות ממשלתיות. חלק מעבודת המחקר נעשה באוניברסיטת McGill במונטריאול קנדה בסיועו של פרופ' ארווין קוטלר (שר המשפטים והתובע הכללי בקנדה). פרסם למעלה מ-80 מאמרים ו-14 ספרים בתחומי משפט שונים ובנושאי הגות יהודית. זכה בפרס ירושלים לספרות והגות לשנת תשס"ח ובפרס רמת גן לספרות תורנית לשנת תשע"ד. עומד בראש משרד עצמאי ועוסק בליטיגציה במשפט מסחרי בנדל"ן. מומחה לבנקאות ומייצג חברות ממשלתיות וגורמים מרכזיים במשק. שימש כיועץ משפטי למגן דוד אדום, לחברת עמידר וחברות מובילות.

קרא עוד אודות פרופ' אבי וינרוט
לחץ למידע נוסף אודות ד"ר עוזי לוי
ד"ר עוזי לוי
Dr. Uzi Levi

מרצה בכיר, פסיכולוג חברתי וקליני מומחה, ומרצה בכיר בתחומי הפסיכולוגיה והמתודולוגיה בבית-הספר למדעי ההתנהגות. בעל תואר שלישי (2008) בפסיכולוגיה חברתית ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית (2008). ד"ר לוי הוא מרצה מצטיין המקבל הערכות הוראה גבוהות ביותר במרכז האקדמי פרס. ביטויי ההערכה והאמון של הסטודנטים בו בולטים ויש להדגיש כי הערכה זו עקבית לא רק בקורסים של תכנים פסיכולוגיים אלא גם בקורסים מתודולוגיים כגון שיטות מחקר. הוא תורם רבות להצלחת התלמידים המתקשים באמצעות הזמינות, התמיכה והעידוד שלו. תחומי המחקר שלו עוסקים בקוגניציה חברתית, השוואות חברתיות, סטריאוטיפים כלפי אוכלוסיות מיוחדות, ובדידות ותקווה אצל ילדים ומבוגרים.

קרא עוד אודות ד"ר עוזי לוי
לשיחת חינם הירשמו עכשיו!