לשיחת חינם

ד"ר שוקי פרידמן

ד”ר שוקי פרידמן
quote

ההצלחה אינה סופית, כישלון אינו סוף הדרך. האומץ להמשיך קדימה הוא מה שחשוב

וינסטון צ'רצי'ל

תחומי לימוד: משפט חוקתי, משפט בינלאומי פומבי, משפט עברי, יחסי דת ומדינה

חבר סגל בית הספר למשפטים. עורך דין ומוסמך לרבנות מטעם הרבנות הראשית לישראל. בעל תואר ראשון במשפטים, כלכלה ולימודי המזרח התיכון וכן תואר שני ושלישי במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן. את הדוקטורט שלו כתב על המשפט הציבורי באיסלאם. בעבר שימש כראש תחום המשפט הבין-לאומי במשרד ראש הממשלה וכיהן כיו”ר הוועדה הממשלתית לסנקציות נגד איראן וכיו”ר ועדת ההיגוי של מטה הסנקציות במשרד האוצר. במסגרת זו הוא מוכר כמומחה בינ”ל בתחומי החיקוק והאכיפה של משטרי סנקציות בין לאומיים ומדינתיים והוא אף מייעץ בנושאים אלה למדינות ולמוסדות פיננסיים. היה חוקר במכון הישראלי לדמוקרטיה ומרצה באוניברסיטת בר-אילן, שם הוא מלמד עד היום. תחומי המחקר שלו הינם משפט בינלאומי פומבי, בדגש על משטרי אכיפה של נורמות בינלאומיות ומשטרי ציות מדינתיים ובינלאומיים, משפט בינלאומי והמאבק בטרור, משפט ובטחון המדינה, משפט ציבורי במשפט המוסלמי העכשווי, היסטוריה של המשפט הישראלי.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.