לשיחת חינם

התואר הראשון (B.A) במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות במתכונת דו-חוגית, פותח על-ידי מיטב המומחים במטרה להקנות ידע רלוונטי, יישומי ונחוץ, הן למי שמעוניין לנהל בהצלחה ארגונים טכנולוגיים, הן למי שמעוניין להמשיך ללמוד תארים מתקדמים במגוון רחב של תחומים והן למי שכבר מבין שהבסיס ליזמות וחדשנות מקורו בסינרגיה של תחומי ידע.

ראש החוג
מתכונת הלימודים

לימודי ערב, יומיים + יום במתכונת מקוונת

משך התוכנית

3 שנים

מועדי התחלה

אוקטובר 2023

מה לומדים בתואר

בעולם ניהול העסקים הדינמי, קיימת דרישה, שרק הולכת וגוברת, למנהלים בעלי ידע רחב ורב מערכתי ובעיקר בענף ההייטק הרותח.
בימינו, כבר לא מספיק להיות בקיא רק בתחום מסויים, וכדי לבנות קריירה מוצלחת ומשמעותית, חייבים לרכוש מיומנויות וכישורים רבים ומגוונים משלל תחומים ופרספקטיבות.

תוכנית הלימודים מורכבת מקורסי חובה ותשתית, המהווים בסיס לעולמות הניהול העסקי והטכנולוגי, ומקורסי בחירה בתחומי ידע מגוונים ומשלימים, המאפשרים גמישות והתאמה אישית לרצונותיו ושאיפותיו של כל סטודנט.

 

peres plus magazine - לימודי תעודה מתקדמים בשילוב עם התואר

התכנית הבינלאומית למכירות ITS היא תכנית משותפת למרכז האקדמי פרס ולחברת אינארינו, הנושאת את שמו של אנטוני אינארינו, גורו מכירות מהמובילים בעולם המשמש יועץ לחברות בינלאומיות רבות.

קראו עוד

על מנת להצליח בעידן הדיגיטלי, מנהל חייב להבין את תהלי כי הטרנספורמציה הדיגיטלית, את הקשרים העמוקים בין האסטרטגיה העסקית, היתרון התחרותי, המודל העסקי הדיגיטלי לבין הטכנולוגיות הדיגיטליות ולאופן בו ניתן לרתום טכנולוגיות אלו לשיפור ביצועי הארגון והשגת יעדיו האסטרטגיים.

קראו עוד

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: יזמות עסקית בעולם ההיי טק, מיזוגים ורכישות בחברות טכנולוגיות וניהול סייבר.

קראו עוד

בינה עסקית הינו תחום שהופך בשנים האחרונות לנושא מרכזי בעסקים, ומשמש ארגונים רבים לצורך למידת הסביבה העסקית, הפקת ידע מהנתונים הנאספים במערכות המידע הארגוניות, ושיפור תהליך קבלת ההחלטות.

קראו עוד

מה עושים עם התואר

בוגרי התואר הראשון הדו חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות, יכולים להשתלב בתפקידי ניהול וייעוץ בארגונים טכנולוגיים ובחברות הייטק.

בנוסף, התואר מיועד ל:
מי שעובדים בארגונים וחברות, ומעוניינים להתקדם במקום עבודתם
מי ששואפים להיות יזמים ואנשי עסקים

לימודי ערב בתואר ראשון דו חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות

לימודי ערב בתואר ראשון דו חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות יאפשרו לכם שגרת לימודים דינאמית, גמישה ומרתקת הנותנת כלים וניסיון להתחיל את הקריירה תוך כדי הלימודים.

הלימודים מתקיימים בשעות הערב יומיים בשבוע+ יום מקוון מהבית ומותאם במיוחד לאנשים עובדים ולסטודנטים שמעוניינים לשלב קריירה ביחד עם התואר.

לפרטים נוספים

סטודנטים ובוגרים מספרים

היתרון הגדול של הלימודים במרכז האקדמי פרס הוא היותם פרקטיים. ניתן לרתום באופן מיידי את הכלים והמיומנויות לביצוע מעשי. זה מתחיל כבר בשלב חיפוש העבודה, בידע החדשני והעדכני שהבוגר מפגין בעת ראיון העבודה.

כפיר לוי - בוגר תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק, המרכז האקדמי פרס

כפיר לוי

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק

רמת הלימוד בתואר גבוהה מאוד. עם הידע שרכשתי אני יכולה להתחיל כבר עכשיו לעבוד בתחום ולצבור ניסיון משמעותי.

ג'סיקה מרצין - בוגרת תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות, המרכז האקדמי פרס

ג'סיקה מרצין

בוגרת תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות

לכל הסיפורים
אייקון תנאי קבלה

תנאי קבלה לתואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות

יתקבלו לתוכנית המועמדים העונים על התנאים הבאים:

  •  זכאות לתעודת בגרות בממוצע משוקלל של 90 לפחות עם ציון במתמטיקה של 75 לפחות ב-5 יח”ל או ציון של 85 לפחות ב- 4 יח”ל – קבלה מן המניין.
  • בעלי ממוצע בגרות הנע בין 75 ל- 89, יוכלו להתקבל על תנאי וידרשו בהשגת ממוצע של 70 לפחות בשנה א’.
  • מועמדים שלא עומדים בתנאי המתמטיקה נדרשים לעבור מכינה קדם אקדמית ייעודית במתמטיקה. פטור במתמטיקה יינתן ע”ס: ציון 120 ומעלה בפרק חשיבה כמותית בבחינה הפסיכומטרית שהושג ב- 10 השנים האחרונות ולפחות 4 יח”ל במתמטיקה. או לימודים אקדמיים מקבילים או עולים בהיקפם בתחום המתמטיקה אשר נלמדו ב-10 השנים האחרונות.
  • נרשם מעל גיל 30, אשר אינו זכאי לבגרות, חייב במכינה 30+. בנוסף במידה ולא יעמוד בציון הנדרש בבגרות במתמטיקה, ידרש בביצוע מכינה במתמטיקה.

שאלות ותשובות

התואר הראשון הדו-חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות הינו תואר יחודי המשלב במסגרת לימודים אחת את הידע והכלים הנדרשים לכל מנהל לצד הבנה מעמיקה של העולם הטכנולוגי המניע את המשק. שילוב זה מעניק יתרון משמעותי למנהל, בהשתלבות בתפקידי מפתח בעולם הטכנולוגי, הדורשים ידע ומיומנויות רב תחומיות.

במסגרת התוכנית ילמדו הסטודנטים שלל כלים ומיומנויות, וירכשו ידע נרחב במתכונת דו-חוגית, אשר ישמשו אותם בבניית היסודות האיתנים והמצמיחים, ליצירת קריירת הניהול שלהם. בין היתר, ילמדו את התחומים המרתקים הבאים: שיווק, מימון וחשבונאות, תכנות, מערכות מידע, יזמות, משפט, סייבר, אתיקה ועוד.

תואר פלוס הינו מסלול ייחודי המקנה מגוון תעודות מקצועיות כבר במהלך התואר. בתואר הראשון הדו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות ישנן מגוון תעודות שנותנות לבוגרים שלנו יתרון ברור בשוק העבודה לחצו כאן לראותן.

תנאי הקבלה לתואר מפורטים כאן, עם זאת תיתכן קבלת מועמדים חריגים בהיקף של עד 10% על בסיס התחשבות בנסיבות חיים חריגות.

יום א’| 22:30-16:45

יום ג’ | 22:30-16:45

יום ו’ | 14:30-08:00 יום לימוד מקוון

כרגע, ועד הודעה חדשה בנושא, הלימודים מתקיימים במתכונת משולבת: אפשר ללמוד באפן פרונטלי בקמפוס או בלמידה מקוונת – לבחירתו של הסטודנט (למעט בקורסים ספציפיים).
למידע מלא השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם.

אכן, רוב הסטודנטים שלנו משלבים בהצלחה לימודים ועבודה כך שאפשר לצבור ניסיון מעשי כבר בזמן הלימודים.

המרכז האקדמי פרס מפעיל מגוון תכניות מלגות פנימיות וחיצוניות, על בסיס התנדבות או על בסיס סוציו אקונומי שעוזרות לסטודנטים רבים לממן את לימודי התואר. תוכלו לקרוא על כל התכניות כאן.

בטח! במרכז האקדמי פרס ישנה יחידה הנקראת – “היחידה לפיתוח קריירה”, המכינה את הסטודנטים לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים עם יועצות היחידה לפיתוח קריירה, בנוסף מפעילה היחידה ירידי תעסוקה עם חברות המובילות במשק לגיוס עובדים.

רחוב שמעון פרס 10 רחובות. הנה כל הדרכים להגיע אלינו גם בתחבורה ציבורית.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.