לשיחת חינם

תואר שני בייעוץ ארגוני פותח דלתות אל תפקידים בכירים בתוך ארגונים, ואף משמש בסיס לקריירה עצמאית בתחום מתפתח זה. התואר הוא רב תחומי ומעניק כלים ומיומנויות במגוון נושאים רחב, הנדרשים כיום מאלה המייעצים למנהלי חברות וארגונים. מקצוע הייעוץ הארגוני הולך ומתפתח בשנים האחרונות, כאשר עוד ועוד חברות וארגונים נעזרים בשירותי ייעוץ ופיתוח ארגוני על בסיס קבוע, ובמקרים רבים מעסיקים יועץ פנים ארגוני במשרה מלאה.

מתכונת הלימודים

לימודי ערב, יום אחד + שישי
לימודי בחירה מקוונים ייתכנו מחוץ לימי הלימוד

משך התוכנית

לבחירה: 1. שנה קלנדרית אחת (שלושה סמסטרים) 2. מסלול דו-שנתי (ללא סמסטר קיץ)

מועדי התחלה

אוקטובר 2024

מה לומדים בתואר

תואר שני בייעוץ ארגוני פותח דלתות אל תפקידים בכירים בתוך ארגונים, ואף משמש בסיס לקריירה עצמאית בתחום מתפתח זה.

תוכנית הלימודים מכשירה את הלומדים בה להפוך ליועצים ארגוניים אקדמיים ייחודיים, עם ראייה רחבה ורב נושאית, כושר ניתוח ואנליזה, והבנה אנושית מעמיקה של העובדים בארגון.

ייחודה של התכנית במרכז האקדמי פרס בא לידי ביטוי בכמה מישורים עיקריים: מגוון עשיר של קורסים המעניקים מעטפת אקדמית רחבה ומקיפה בתחומים שרלוונטיים לייעוץ הארגוני, סמינרים והתנסות מעשית בתחומים שונים של הייעוץ והפיתוח הארגוני, סדנאות שמטרתן לפתח ולבסס את המיומנויות המקצועיות והבינאישיות של היועצים הארגוניים לעתיד ועוד..

 

peres plus magazine - לימודי תעודה מתקדמים בשילוב עם התואר

כולל גם קורס בפיתוח סדנאות התנסותיות בשטח (ODT – outdoor training) בשיתוף Flow, שייערך בכמה ימים מרוכזים ביער באיזור.

קראו עוד

פסיכולוגיה חיובית, היא תחום מחקר ויישום חדשני, במטרה להבין את הכוחות, המידות הטובות והפוטנציאל הטמונים ברוח האדם ובנפשו.

קראו עוד

המהפיכה הדיגיטלית בארגונים בעיצומה ואיתה מתגבר הצורך בניהול ידע ולמידה בדיגיטל.

התוכנית כוללת את שני הקורסים: למידה דיגיטלית בארגונים, פיתוח תוכן דיגיטלי: כלים ושיטות

בשיתוף חברת מתודיקה

קראו עוד

מטרת הקורסים במסגרת תעודה זו  היא להקנות מיומנויות בהנחיית קבוצות פסיכו-חינוכיות ובשיטות הדרכה קבוצתית באמצעות עיבוד חומר תיאורטי והתנסות אישית בהנחיה. הקורסים מבוסס על ידע תיאורטי ומעשי בנושא.

 

 

קראו עוד

מטרת הקורס היא להציג בפני הסטודנטים עקרונות ומושגים מרכזיים בתחום ניהול משאבי האנוש בארגון. מטרה נוספת היא לתת בידי הסטודנט כלים בסיסיים ליישום העקרונות והמושגים הנדונים בקורס, תוך ניתוח בעיות/מצבים הקשורים לפרקטיקות משאבי אנוש בארגון ומתן מענה הולם מפרספקטיבה ניהולית ומקצועית.

קראו עוד

מה עושים עם התואר

תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני מיועד לבוגרי תואר ראשון המעוניינים להיות יועצים ארגוניים או לעסוק בניהול משאבי אנוש בארגונים, ייעוץ לארגונים פנימיים וחיצוניים וכן לנושאי משרה בכירים בארגונים, ניתן לעבוד בתחום גם בתור עצמאי או פרילאנס.

לימודי ערב בתואר שני בייעוץ פיתוח ארגוני

לימודי ערב בתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני יאפשרו לכם שגרת לימודים דינאמית, גמישה ומרתקת.

הלימודים מתקיימים בשעות הערב יום בשבוע+ יום שישי מקוון מהבית ומותאם במיוחד לאנשים עובדים ולסטודנטים שמעוניינים לשלב קריירה ביחד עם התואר.

לפרטים נוספים

הכירו את חוה איטס,
בוגרת תואר שני ביעוץ ופיתוח ארגוני

סטודנטים ובוגרים מספרים

הקורסים בתואר מאוד מגוונים. בנוסף, בשנה האחרונה לתואר גם יוצאים לשטח לעבודה מעשית בליווי המרצים. זה מאוד עוזר לי בעבודה שלי ואני ממש מפעילה טכניקות ומשתמשת בידע שאנחנו לומדים בשיעורים בצורה מדהימה!

testimonial שירן שרון

שירן שרון - בוגרת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, המרכז האקדמי פרס

שירן שרון

בוגרת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

יועצת ארגונית ביחידה למצוינות ארגונית בחברת BDO

המרכז האקדמי פרס מעניק תחושה של מוסד בוטיק, ומהווה עבורי בית אקדמי. מה שמיוחד פה זה השילוב בין המקצועיות והרמה האקדמית הגבוהה לבין תחושת הביתיות. תפגשו כאן מרצים שהם עם רקורד מרשים מאוד, ועם זאת מדברים איתך בגובה העיניים ובאמת מתעניינים בך.

testimonial עידו אינבינדר

עידו אינבינדר - בוגר לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, המרכז האקדמי פרס

עידו אינבינדר

בוגר תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

סמנכ״ל משאבי אנוש ומטה, חדשות 13

בחרתי ללמוד ב"מרכז האקדמי פרס" כי זה מאפשר לשלב בין עבודה, הורות ולימודים. המרצים בעלי ידע וניסיון בעולם העסקים ובכלל האנשים פה מדהימים! בחרתי ללמוד ייעוץ ופיתוח ארגוני כי הקמתי עסק לפני 6 שנים והיה לי חשוב ללמוד ולרכוש כלים במקביל לניסיון שצברתי.

testimonial ליזי אלקבס

ליזי אלקבס - בוגרת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, המרכז האקדמי פרס

ליזי אלקבס

בוגרת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

לכל הסיפורים
אייקון תנאי קבלה

תנאי קבלה לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני

יתקבלו לתכנית מועמדים העונים על התנאים הבאים:

  • בעלי תואר ראשון ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בציון ממוצע של 80 ומעלה.
  • מועמדים שהרקע שלהם בתחומי הסטטיסטיקה והפסיכולוגיה אינו מספק יחויבו בלימודי השלמה כפי שמפורט בהמשך.
  • הגשת מסמך הצהרת כוונות שבו יפרט המועמד מדוע בחר ללמוד בתכנית לייעוץ ופיתוח ארגוני.
  • הגשת מסמך קורות חיים.

*בתוכנית זו תיתכן קבלת מועמדים חריגים בהיקף של עד 10% על בסיס התחשבות בנסיבות חיים חריגות.

לימודי השלמה:

  • יסודות הסטטיסטיקה – ציון מעבר קורס הינו 60.
  • שיטות מחקר – ציון מעבר בקורס הינו 60.
  • מבוא לפסיכולוגיה – ציון מעבר בקורס הינו 60.

ציון מעבר בקורסי החובה בתואר הינו 65.

שאלות ותשובות

תכנית הלימודים בתואר השני בייעוץ ופיתוח ארגוני במרכז האקדמי פרס מכשירה את הלומדים בה להפוך ליועצים ארגוניים עם ראייה רחבה ורב נושאית, כושר ניתוח ואנליזה, והבנה אנושית מעמיקה של העובדים בארגון.

התואר מעניק ללומדים ידע ומיומנויות כמו ניתוח מגמות השינוי בסביבה העסקית, מִקסוּם ההון האנושי והתהליכים בארגון לטובת הצלחתו, כלים מעשיים לביצוע אבחון ומדידה ומתן ייעוץ למנהלות ומנהלים גם בתור פרילאנס או עצמאי. 

כמובן. המרכז האקדמי פרס מפעיל שתי תכניות אשר נותנות לסטודנטים שלנו ניסיון מעשי כבר במהלך התואר:

פרוייקט “קולות מהשטח” – המארח יועצים ארגוניים בכירים המציגים דילמות אמיתיות בארגונים בהם הם מועסקים ואת הדרכים היצירתיות לפתרונן, תוך שיתוף הסטודנטים.

תכנית הפרקטיקום – המאפשרת לסטודנטים להתנסות בעבודות ייעוץ, ולתרגל בפועל את כלל המיומנויות המקצועיות והבינאישיות שנרכשו במהלך הלימודים. הסטודנטים. הפרקטיקום מבוצע במגוון חברות, מהמובילות במשק: קבוצת Golf, Adika, קבוצת רמי לוי שיווק השקמה, קבוצת FOX ועוד.

תכנית MentorsRH – תכנית ייחודית, בה מלווים בכירים מעולם משאבי האנוש והייעוץ הארגוני בישראל את הסטודנטים, ומדריכים אותם להתפתחות מקצועית ושילוב מיטבי בשוק העבודה.

תנאי הקבלה לתואר מפורטים כאן, עם זאת תיתכן קבלת מועמדים חריגים בהיקף של עד 10% על בסיס התחשבות בנסיבות חיים חריגות.

יומיים במסלול לימודי ערב. ישנה אפשרות לתואר שני בשנה אחת בלבד.

אכן, רוב הסטודנטים שלנו משלבים בהצלחה לימודים ועבודה כך שאפשר לצבור ניסיון מעשי כבר בזמן הלימודים.

כמובן! כבוגרי התואר הראשון של המרכז האקדמי פרס אתם זכאים להנחה משמעותית בשכר הלימוד.

אכן כן. קיים מסלול מיוחד לעובדי הוראה המעניק תואר שני בשנה אחת בלבד. בנוסף, כחברים בארגון המורים או הסתדרות המורים תקבלו הטבה משמעותית בשכר הלימוד.

המרכז האקדמי פרס מפעיל מגוון תכניות מלגות פנימיות וחיצוניות, על בסיס התנדבות או על בסיס סוציו אקונומי שעוזרות לסטודנטים רבים לממן את לימודי התואר. תוכלו לקרוא על כל התכניות כאן.

כמובן. בעזרת היחידה לפיתוח קריירה, המרכז משים בהצלחה בוגרים וסטודנטים רבים. היחידה לפיתוח קריירה מעניקה מעטפת מלאה: החל משלב הכנת קורות החיים ועד שלב ההשמה.

רחוב שמעון פרס 10 רחובות. הנה כל הדרכים להגיע אלינו גם בתחבורה ציבורית.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.