לשיחת חינם
ד
quote

אל נא תלך למקום שאליו הדרך מובילה. לך במשעול שעליו איש לא דרך, והשאר את עקבותיך

quote
-ראלף ואלדו אמרסון

תחומי לימוד

אבחון ארגוני, התערבויות בארגון, התנהגות ארגונית, יסודות הניהול, ניהול קריירות, פסיכולוגיה בניהול

ביוגרפיה

ד”ר לימור שגיא היא מרצה בתוכנית ליעוץ ופיתוח ארגוני ומנהלת את תכנית הפרקטיקום בתואר השני. בעלת תואר שלישי בפסיכולוגיה חברתית מאוניברסיטת בר אילן. חוקרת יחסים בין קבוצות חברתיות, חוסן ומנהיגות. היא בעלת ניסיון של כ- 20 שנה בתחום היעוץ והפיתוח הארגוני ומילאה תפקידי יעוץ ארגוני מגוונים במשטרת ישראל, כשבאחרון שבהם, שרתה בדרגת סגן ניצב כראש מדור יעוץ ופיתוח ארגוני במחלקת מדעי ההתנהגות. כיום, במקביל לעיסוקה האקדמי, היא יועצת ארגונית עצמאית העוסקת בפיתוח ארגוני, תכנון אסטרטגי, ליווי מנהלים ופיתוח מנהיגות בארגונים שונים. תחומי ההוראה העיקריים שלה הם יעוץ ופיתוח ארגוני, אבחון ארגוני והתערבויות בארגונים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.