לשיחת חינם

תואר שני במנהל עסקים MBA הוא תואר יוקרתי המהווה אבן דרך בכל קריירת ניהול. תואר MBA במרכז האקדמי פרס יכשיר אתכם לתפקידי ניהול בכירים תוך שיפור יכולותיכם האסטרטגיות בתחום מנהל העסקים. מטרת התכנית היא להקנות ידע מעמיק בתחומי ניהול מגוונים תוך פיתוח יכולות התמודדות עם אתגרים ניהוליים שונים. תכנית הלימודים במרכז האקדמי פרס שמה דגש על הכשרת הלומדים למציאות העכשווית בעולם העסקי, תוך הבנה כי ניהול מושכל מצריך הן התמצאות תאורטית במגוון תחומי הניהול והן יכולות וכלים יישומיים.

מתכונת הלימודים

בחירה בין מגוון אפשרויות ימים ושעות

משך התוכנית

ניתן לסיים את הלימודים בשנה

מועדי התחלה

מרץ 2023 | אוקטובר 2023

מה לומדים בתואר

תואר שני במנהל עסקים MBA הוא תואר יוקרתי המהווה אבן דרך בכל קריירת ניהול.

תכנית ה-MBA במנהל עסקים במרכז האקדמי פרס גובשה מתוך הבנת השינויים והמגמות בעולם הניהול תוך הקפדה על הקניית הכלים, המיומנויות והמומחיות הנדרשת להצלחה בשוק העבודה.

בתואר שני במנהל עסקים ניתן לבחור מבין ההתמחויות: התמחות בניהול הנדל”ן, התמחות בייעוץ אסטרטגי ועסקי.

תכנית הלימודים כוללת קורסי תשתית וקורסי בחירה בתחומי ידע שונים בתחומי העסקים והניהול.

peres plus magazine - לימודי תעודה מתקדמים בשילוב עם התואר

תואר פלוס זה מקנה מיומנויות הנדרשות בתפקיד הדירקטור על היבטיו השונים בתחומים הפיננסים והמשפטיים. הקורס יכשיר את הסטודנטים להבנת תפקיד הדירקטור באופן מיטבי.

התוכנית תתמקד באסטרטגיות ניהול בעולם גלובלי ומתחלקת לשני מסלולי לימוד "ניהול מותגי יוקרה בפריז" ו"ניהול עסקים במפרץ הערבי" הכוללים סיור לימודי לפריז ודובאי.

 

 

 

תוכלו לבחור שניים מתוך שלושה קורסים: אסטרטגיות ניהול בעולם גלובלי בדגש על מותגי יוקרה, ניהול עסקים במפרץ הערבי ומשאבי אנוש בראיה גלובלית.

תכנית זו מעניקה למנהלים ומנהלות הלומדים/ות בה מיקוד נוסף וכלים ספציפיים בתחום הניהול הבכיר.

התוכנית כוללת את הקורסים: סדנה למנהלים בכירים, אתגרים בניהול הארגון

* הקבלה מותנת בעמידה בקריטריונים

במסגרת מסלול זה יוכשרו הלומדים להתפתחות ניהולית מיטבית בקריירה הניהולית. תכנית זו כוללת שני קורסים ייעודיים וייחודיים המותאמים לרקע הניהולי של הלומדים/ות: סדנא העוסקת במנהיגות למנהלים וקורס העוסק באתגרים בניהול הארגון בתחומי הניהול השונים. תכנית זו מתאימה רק לסטודנטים/ות ב- MBA בעלי ניסיון ניהול מוכח בניהול. הקבלה לתכנית מותנת במילוי טופס רישום מקוון ובראיון אישי.

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: יזמות עסקית בעולם ההיי טק, מיזוגים ורכישות בחברות טכנולוגיות וניהול סייבר.

הבסיס לניהול מוצלח בחברות הייטק ובמיוחד בסטארטאפים זה להשיג מקסימום מטרות במינימום משאבים.

כדי לעמוד במשימה, יש שיטות מוכחות שמנהלים נצמדים אליהן, גם בתכנון אסטרטגי וגם בהובלת אנשים. מטרת התכנית לתת לחברים בה להכיר את שיטות הניהול המקובלות בהייטק ולצאת עם ידע שיתן להם יתרון משמעותי בתפקידי הייעוץ הארגוני. בשיתוף jolt

התמחויות בתואר שני במנהל עסקים

1/2

ההתמחות כוללת שלושה קורסי חובה: מימון למנע”ס, ניהול השיווק, ניתוח דוחות כספיים ושלושה קורסי בחירה ייחודיים ומעמיקים בתחומי ניהול הנדל”ן השונים.

למידע נוסף

2/2

ההתמחות כוללת את קורסי החובה: ניהול השיווק, ניהול אסטרטגי מתקדם, התנהגות ארגונית ושלושה קורסי בחירה ייחודיים ומעמיקים בתחומי הייעוץ האסטרטגי.

למידע נוסף

מה עושים עם התואר

מוסמכי התכנית יוכלו להשתלב בכל ארגון או חברה, בתפקידי ניהול, תוך שליטה בשפה העסקית, התמצאות בתחומים השונים של הפעילות הארגונית ועמידה באתגרים המקצועיים המורכבים בכל תחומי העסקים.

הכירו את עידו ופנר,
בוגר תואר שני במנהל עסקים

סטודנטים ובוגרים מספרים

הלימודים והסימולציות נתנו לי הרבה כלים להתנהלות מול מנהלים וצוותי עובדים וסייעו לי להתמודד עם בנייה של תוכניות עבודה. אני שומר על קשר אישי עם המרצים ועדיין מגיע להתייעץ איתם בתחום משאבי האנוש בו אני עוסק כיום בחברת get.

יוגב גולדיס

בוגר תואר ראשון ושני במנהל עסקים

בחרתי ללמוד ב"מרכז האקדמי פרס" כי המרצים מעולים, הצוות מקצועי, ארסנל הכלים שקיבלתי במהלך התואר עצום , וכל זה רק על קצה הקרחון. טיפ לסטודנטים מתחילים- לחקור, לחקור ולחקור. אם כבר החלטתם ללמוד תואר אקדמי, תשקיעו בפיתוח האישי שלכם! תלכו לכנסים, תהיו מעודכנים במה שקורה בתעשייה, חפשו מנטור שילווה אתכם בתהליך.

עידו ופנר

בוגר תואר שני במנהל עסקים

סמנכ"ל טכנולוגיות ופיתוח באמדוקס

לכל הסיפורים
אייקון תנאי קבלה

תנאי קבלה

יתקבלו לתוכנית מועמדים העונים על התנאים הבאים:

  • בעלי תואר ראשון ממוסד המוכר ע”י המועצה להשכלה גבוהה.
  • בעלי תארים ראשונים במסלולים מסוימים, יחויבו בהשלמות כתנאי קדם, במקצועות:
    סטטיסטיקה למנהל עסקים, כלכלה, חשבונאות.
  • מועמדים בעלי ממוצע של 80 ומעלה בתואר ראשון יתקבלו בקבלה אוטומטית.

שאלות ותשובות

תכנית הלימודים בתואר השני במנהל עסקים גובשה מתוך הבנת השינויים והמגמות בעולם הניהול, תוך הקפדה על הקניית הכלים, המיומנויות והמומחיות הנדרשת להצלחה בשוק העבודה.

תכנית הלימודים כוללת קורסי תשתית וקורסי בחירה בתחומי ידע שונים כמו: ניהול השיווק, ניהול מבוסס נתונים, ניהול אסטרטגי מתקדם, מימון, התנהגות ארגונית, משפט עסקי, ניתוח דוחות כספיים, אתיקה ואחריות חברתית ועוד.

בתואר השני למנהל עסקים מוצעת לסטודנטים בחירה מבין שתי אפשרויות התמחות: התמחות בניהול נדל”ן והתמחות בייעוץ אסטרטגי עסקי. פירוט מלא תמצאו כאן.

תואר פלוס הינו מסלול ייחודי המקנה מגוון תעודות מקצועיות כבר במהלך התואר. בתואר השני במנהל עסקים ישנן מגוון תעודות שנותנות לבוגרים שלנו יתרון ברור בשוק העבודה: תעודת מיומנויות ניהול בהייטק בשיתוף Jolt, תעודת ניהול e-commerce, תעודת ניהול בכיר בהייטק ועוד.

כמובן.

מסלול MBA EXECUTIVE – מסלול מיוחד המיועד למנהלים ומנהלות בפועל, ומקנה כלים מעשיים וידע להתמודדות במגוון אתגרים ניהוליים בתחומים שונים.

קורס מיומנויות ניהול בהייטק בשיתוף JOLT – קורס מקיף בו תקבלו מיומנויות ניהול הרלוונטיות לעולם התעסוקה החדש: פתרון בעיות מורכבות בשיטות החשיבה העיצובית, טכניקות לניהול אנשים מרחוק, ניתוח דאטה בעולם ההייטק ועוד.

תנאי הקבלה לתואר מפורטים כאן, עם זאת תיתכן קבלת מועמדים חריגים בהיקף של עד 10% על בסיס התחשבות בנסיבות חיים חריגות.

מסלול הלימודים בתואר שני במנהל עסקים גמיש ויכול לכלול בין יום לימודים אחד לשלושה בשבוע. בנוסף, קיימת אפשרות לתואר שני בשנה אחת בלבד.

כרגע, ועד הודעה חדשה בנושא, הלימודים מתקיימים במתכונת משולבת: אפשר ללמוד באופן פרונטלי בקמפוס או בלמידה מקוונת – לבחירתו של הסטודנט (למעט בקורסים ספציפיים).
למידע מלא השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם.

אכן, רוב הסטודנטים שלנו משלבים בהצלחה לימודים ועבודה כך שאפשר לצבור ניסיון מעשי כבר בזמן הלימודים. 

המרכז האקדמי פרס מפעיל מגוון תכניות מלגות פנימיות וחיצוניות, על בסיס התנדבות או על בסיס סוציו אקונומי שעוזרות לסטודנטים רבים לממן את לימודי התואר. תוכלו לקרוא על כל התכניות כאן.

כמובן. בעזרת היחידה לפיתוח קריירה, המרכז משים בהצלחה בוגרים וסטודנטים רבים. היחידה לפיתוח קריירה מעניקה מעטפת מלאה: החל משלב הכנת קורות החיים ועד שלב ההשמה.

כמובן! כבוגרי התואר הראשון של המרכז האקדמי פרס אתם זכאים להנחה משמעותית בשכר הלימוד. השאירו פרטים כאן ויועץ לימודים יחזור אליכם.

אכן כן. קיים מסלול מיוחד לעובדי הוראה המעניק תואר שני בשנה אחת בלבד. בנוסף, כחברים בארגון המורים או הסתדרות המורים תקבלו הטבה משמעותית בשכר הלימוד.

מעולה! מסלול “מתווה לדוקטורט”, הינו תכנית ייחודית הכוללת ליווי צמוד והנחיה של מיטב המרצים, בשיתוף האוניברסיטאות המובילות, כל הדרך אל התואר השלישי.

רחוב שמעון פרס 10 רחובות. הנה כל הדרכים להגיע אלינו גם בתחבורה ציבורית.

מתעניינים בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו עכשיו 08-3006064 או חייגו עכשיו

*סטודנטים מוזמנים ליצור עמנו קשר בתחנת מידע
נא למלא את כל השדות
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים והטבות מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט .ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת.