לשיחת חינם

ד"ר עדיאל זימרן

ד

ד”ר זימרן הוא חוקר רב-תחומי מהמדרגה הראשונה. הוא מחזיק בדוקטורט בפילוסופיה של המדעים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במדעי הכימיה והביולוגיה וכן תואר שני בכימיה פיסיקלית וננוטכנולוגיה, כולם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. הוא פרסם עד כה שורה של מאמרים בכתבי עת שפיטים, ובכלל זה: עדיאל זימרן ונתנאל דגן “ביקורת שיפוטית על רשויות אכיפת החוק: בין מינהלי לפלילי” משפטים נב (2021); Adiel Zimran, The theological value of autonomy, 18(2) International Journal of Constitutional Law (2020);  מגמות במשפט החוקתי-פלילי בישראל לאור ניתוח מושגי של ‘כבוד האדם’, משפטים מט(2) 383  (2019) ועוד.  לאחר לימודי המשפטים, התמחה ד”ר זימרן בבית המשפט העליון בלשכת כב’ השופט ניל הנדל. הוא שהה כחוקר אורח בבית הספר למשפטים של אוניברסיטת  NYU. במהלך לימודי הדוקטורט שימש חוקר צעיר במכון הישראלי לדמוקרטיה בתוכנית זכויות אדם ויהדות. במהלך לימודי המשפטים שימש כעורך כתב העת ‘חוקים’, כעוזר הוראה ומתרגל במגוון קורסים בפקולטה למשפטים ובמכון לקרימינולוגיה באוניברסיטה העברית. בשנת 2017 הוא זכה בפרס דיקן מדעי הרוח וקרן פינס לחוקר צעיר מצטיין. בשנת 2021 זכה בפרס האגודה הישראלית למשפט פלילי למאמר מצטיין בתחום המשפט הפלילי (יחד עם נתנאל דגן).

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.