לשיחת חינם

ביוגרפיה

ד”ר שי מושל, רוקח קליני בהכשרתו, הוא כיום מנהל הערכת טכנולוגיות בריאות (HTA) בקופת חולים מאוחדת. בין תפקידיו, ד”ר מושל אחראי על מגוון נושאים הקשורים למדיניות הטיפול התרופתי, שימוש מושכל בתרופות והערכה כלכלית של טכנולוגיות רפואיות. בנוסף, הוא עוסק במחקר הקשור לטיפול תרופתי בכלל, והערכות כלכליות בפרט. ד”ר מושל מרצה בארץ ובעולם במגוון נושאים הקשורים לטיפול תרופתי, פרמקולוגיה, פרמקו-כלכלה, מדיניות שימוש בתרופות ועוד. הוא משמש גם כמזכיר עמותת ISPOR ישראל לפרמקו-כלכלה. ד”ר מושל הוא בוגר בית הספר לרוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים (בהצטיינות יתרה), ובעל תואר דוקטור לרוקחות קלינית (PharmD) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. כמו כן, הוא בעל תואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל אביב, עם התמחות בחשבונאות ומימון.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.