לשיחת חינם

המרכז האקדמי פרס מציע מערך תמיכה, ליווי וסיוע לסטודנטים עם מגבלה פיזית, נפשית, חושית או קוגניטיבית וכן לסטודנטים המתמודדים עם מגבלה רפואית זמנית או קבועה בעלת השלכות תפקודיות על מסלול הלימודים.

מערך התמיכה, החל משלב ההרשמה ללימודים ועד לסיומם, כולל תכנית אישית מותאמת צרכים ייחודיים, התאמות בחינה וסביבה לימודית, הנגשה פיזית, חונכות אקדמית, שימוש בחדרי עיון וחונכות ללמידה אישית, סדנאות, תיווך ומימוש זכויות בקרב גופים ועמותות רלוונטיות, ליווי ותמיכה רגשית.

סטודנטים עם מגבלה פיזית, נפשית, חושית או קוגניטיבית מוזמנים לפנות אל מחלקת רווחה ומעורבות חברתית לתיאום פגישה אישית עם רכזת נגישות.

הסיוע ניתן בדיסקרטיות מלאה ובסודיות מוחלטת.

יום בחיי אוהד בן ישי - סטודנט למדעי ההתנהגות

יום בחיי מאיה מרקביץ בלטר - סטודנטית בחוג למדעי ההתנהגות ולתואר שני בחוג לייעוץ ופיתוח ארגוני

 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.