לשיחת חינם

מחלקת רווחה ומעורבות חברתית מטפלת במגוון קשיים עמם עשויים סטודנטים להתמודד במהלך לימודיהם.

פעמים רבות, במקביל ולנוכח מסלול הלימודים האקדמי, מתמודדים הסטודנטים עם קשיי הסתגלות למסגרת הלימודים האקדמית ומחויבויותיה, מתח וחרדה, קשיים אישיים ומשפחתיים, מצבי משבר, קושי בקבלת החלטות ובסדרי עדיפויות. מחלקת רווחה ומעורבות חברתית מסייעת במתן תמיכה רגשית ובשיח אישי – פרטני עם הסטודנטים לבקשתם ובהתאם לצרכיהם. הקשר מתקיים בדיסקרטיות מלאה ובסודיות מוחלטת.

במידת הצורך, ובהתאם לצרכיו/ה ורצונו/ה של הסטודנט/ית, תפנה מחלקת רווחה ומעורבות חברתית לגורמים טיפוליים לטובת הערכה וטיפול במסגרת שירות ציבורי או פרטי במחירים מוזלים.

 

מתעניינים בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו עכשיו 08-3006064 או חייגו עכשיו

*סטודנטים מוזמנים ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.