לשיחת חינם

התמחויות בתואר שני במנהל עסקים מאפשרות לסטודנטים להתמקד בתחום ספציפי ולרכוש ידע מעמיק ומקצועי בנושא זה. ההתמחויות בתואר הראשון נותנות את הבסיס לסטודנטים לגבי תחום ההתמחות ובתואר השני, הסטודנטים יכולים לבחור ולהעמיק את הידע שלהם מתוך מגוון התמחויות כגון שיווק, משאבי אנוש, יזמות, נדל”ן וייעוץ אסטרטגי מתקדם.

ההתמחויות המוצעות בתואר השני נועדו להעניק לסטודנטים ידע נרחב וכלים מתקדמים בתחום הנבחר. הן מכשירות אותם להתמודד עם אתגרים ספציפיים בתעשייה ובשוק העבודה המקצועי בתחום ההתמחות. בנוסף, ההתמחויות מספקות יתרון תעסוקתי משמעותי לבוגרים, המוכשרים לתפקידים ייחודיים ומבוקשים בזכות הידע והמיומנויות שרכשו.

 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.