לשיחת חינם
לוגו היחידה לקידום מגוון ושוויון מגדרי

במרכז האקדמי פרס ניתנת חשיבות רבה לקידום גיוון, שוויון והכלה בכל היבטי החברה. לפיכך הוקמה היחידה לקידום מגוון ושוויון מגדרי.

מטרת היחידה היא ליצור סביבת למידה ועבודה שבה כל אחד ואחת, ללא קשר למין, מגדר, גזע, מוצא אתני, נטייה מינית או כל מאפיין אחר, יוכלו לשגשג ולמצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם/ן.

כדי להשיג זאת, נספק חינוך, הכשרה, משאבים ותמיכה לכל באי ובאות המרכז האקדמי פרס. אנו נפעל להעלאת המודעות ונקיים מדיניות ונהלים המקדמים גיוון ושוויון מגדרי, כל זאת במטרה לבנות חברה מכילה ושוויונית יותר.

מיקום

מיקום

בניין B, קומה 5

מיקום

דואר אלקטרוני

[email protected]

ייצוג נשי במרכז האקדמי פרס

  • % 0
    סטודנטיות
  • % 0
    נשים בסגל אקדמי
  • % 0
    נשים בהנהלה

תוכניות מיוחדות להעצמת נשים

מעודדת נשים להעז, לפרוץ גבולות, להתקדם, ולהאמין בעצמן באמצעות הדרכה, תמיכה ויצירת חיבורים עם נשים מנוסות ומקצועיות בשוק התעסוקה.

הסטודנטיות בתוכנית פוגשות דוברות משוק העבודה ולומדות מהן איך נראה יום עבודה של אשת קריירה מצליחה, מה עזר לה להצליח, מה אתגר אותה, איזה מכשולים עמדו בפניה ואיך היא צלחה אותם.
בפרוומן נשים שביססו את עצמן כל אחת בתחומה, מעצימות נשים אחרות כדי לעזור לסטודנטיות מכל המגזרים להגיע לשוויון והכרה ביכולות ובכישורים שלהן כך לדוגמה נשות קריירה בתפקידי ניהול בכירים משתפות את ההצלחות בצד הקשיים והלבטים שאיתן התמודדו בדרך להצלחה, נשים שהצליחו לפתח את עצמן בתחומים שלא היו קיימים או שלא הייתה בהן דריסת רגל נשית, סוללות את הדרך לנשים אחרות, הן בעצם המפגש איתן והן בעצות שהן חולקות עם הנשים שרק מתחילות לבנות לעצמן קריירה.

תוכנית מעצימות באקדמיה

התוכנית צמחה על מנת לאפשר לנשים אתיופיות מקהילת העמותה להשתלב באקדמיה באמצעות הקניית תמיכה אישית, ליווי חונכות אקדמית וסדנאות העצמה.

“מעצימות באקדמיה” הינה שיתוף פעולה ייחודי של המרכז האקדמי פרס עם עמותת “נשים אתיופיות מעצימות”.

התוכנית צמחה מתוך הבנה כי נסיבות חיים ודפוסים חברתיים שונים, גורמים לא פעם לנשים בעלות מוטיבציה ויכולות גבוהות שלא להשתלב באקדמיה.

במסגרת התוכנית, נשים אתיופיות המשתייכות לקהילת העמותה זוכות להזדמנות להציץ לעולם האקדמי באמצעות השתלבותן בשני קורסים אקדמיים לבחירתן.
לאור ההבנה כי לצד ההתרגשות הגדולה, הכניסה לעולם האקדמיה עלולה להיות מלווה בחששות וסימני שאלה רבים, משתתפות הקבוצה מקבלות מעטפת ליווי אישי וחונכות אקדמית, בהובלת מחלקת רווחה ומעורבות חברתית.   

כמו כן, משתתפות התכנית לוקחות חלק במפגשים קבוצתיים להתפתחות והעצמה אישית בהנחיית ניצן טל, עו”ס התוכנית, הכוללים, בין היתר, מפגשים עם נשים מעוררות השראה בנות הקהילה.

תכנית PROWOMAN - סיפורי הצלחה

תוכנית PROWOMAN החדירה בי הרבה מוטיבציה, סקרנות וביטחון. הכרתי קבוצת נשים כל כך מיוחדת, כל אחת הביאה איתה עולם ייחודי משלה. אני מודה על הזדמנות לפגוש נשים מעוררות השראה ומעצימות, שגרמו לי לשאוף גבוה.

קרן אטלס

סטודנטית לתואר ראשון במנהל עסקים, בוגרת התוכנית PROWOMAN

בתוכנית PROWOMAN נחשפתי לנשים מופלאות בדרגות ניהול בכירות שהיוו עבורי השראה ונתנו לי את הביטחון והאמונה שהשמיים הם הגבול בהתפתחות המקצועית שלי

מעיין זלקה

סטודנטית לתואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות, בוגרת התוכנית PROWOMAN

פרוומן היא תכנית חובה בעיניי לכל סטודנטית שמתחילה את מסלול הקריירה שלה. עצם המפגש עם הנשים מעוררות ההשראה, כל אחת בתחומה, שמצליחות לשלב בין קריירה לחיי משפחה, גרם לי להבין שהכל אפשרי, והתובנות מהמפגשים האלה מלוות אותי עד היום בכל צומת החלטה בקריירה.

שרון אמסילי

בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וסטודנטית לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, בוגרת התוכנית PROWOMAN

צוות היחידה לקידום מגוון ושוויון מגדרי

גברת מירית שרון - ראש היחידה לקידום מגוון ושוויון מגדרי במרכז האקדמי פרס

גב' מירית שרון

ראש היחידה לקידום מגוון ושוויון מגדרי דבר ראש היחידה לקידום מגוון ושוויון מגדרי

ד

ד"ר יאנה פלדמן-זאיקה

מרצה בבית הספר למדעי ההתנהגות למידע נוסף

בתאל עמר-מרגוליס - מנהלת הפקולטה למשפטים ומנהלת תכנית Prowoman במרכז האקדמי פרס

בתאל עמר-מרגוליס

ראש תוכנית PROWOMAN במרכז האקדמי פרס

 

 

ד"ר זאב לרר

ראש תוכנית הסוציולוגיה בבית הספר למדעי ההתנהגות למידע נוסף


מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.