לשיחת חינם

התואר הראשון הדו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות הינו תואר ייחודי המשלב במסגרת לימודים אחת את הידע והכלים הנדרשים לכל מנהל ובנוסף הבנה מעמיקה בחקר האדם ודרכי פעולתו. שילוב זה מעניק יתרון משמעותי למנהל, אשר מבין כי ניהול עסקי טומן בחובו גם ניהול רגשי והבנת נפש האדם.

ראש החוג
מתכונת הלימודים

לימודי בוקר, יומיים + יום במתכונת מקוונת

משך התוכנית

3 שנים

מועדי התחלה

אוקטובר 2023

מה לומדים בתואר

התואר הראשון הדו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות הינו תואר ייחודי המשלב במסגרת לימודים אחת את הידע והכלים הנדרשים לכל מנהל ובנוסף הבנה מעמיקה בחקר האדם ודרכי פעולתו. שילוב זה מעניק יתרון משמעותי למנהל, אשר מבין כי ניהול עסקי טומן בחובו גם ניהול רגשי והבנת נפש האדם.

תוכנית הלימודים מורכבת מקורסי חובה ותשתית, המהווים בסיס לעולמות הניהול העסקי וחקר האדם, ומקורסי בחירה מתחומי ידע מגוונים ומשלימים, המאפשרים גמישות והתאמה אישית לכל סטודנט.

התוכנית מורכבת מ:
קורסי חובה: המעניקים ידע המהווה בסיס לעולם הניהול, וההתנהגות.
מגוון תעודות תואר פלוס: היתרון שלך בשוק העבודה! לימודי תעודה מתקדמים שניתן לשלב בתואר ללא עלות.
התנסות מעשית במהלך הלימודים במסגרות מקצועיות.

בוגרי התואר יקבלו תעודת הסמכה מהעמותה למשאבי אנוש בישראל.

peres plus magazine - לימודי תעודה מתקדמים בשילוב עם התואר

ניהול המשאב האנושי הוא אחד האתגרים המרכזיים של חברות בעולם טכנולוגי גלובלי צומח.

קראו עוד

התכנית הבינלאומית למכירות ITS היא תכנית משותפת למרכז האקדמי פרס ולחברת אינארינו, הנושאת את שמו של אנטוני אינארינו, גורו מכירות מהמובילים בעולם המשמש יועץ לחברות בינלאומיות רבות.

קראו עוד

בעשור האחרון משקיעים פרטיים, חברות השקעה ומשקיעים מוסדיים הגדילו את ההשקעות בנכסי נדל”ן מניבים ואחרים ברחבי הגלובוס. אפיק הנדל"ן הפך למרכיב משמעותי בכל תיק השקעות.

קראו עוד

עולם השיווק עבר בעשורים האחרונים מהפכה כאשר חלק גדול מהפעילות השיווקית ומאמצי המכירה עבר מאמצעי המדיה המסחריים (רדיו/טלוויזיה/עיתונות) לאינטרנט ולרשתות החברתיות.

קראו עוד

מה עושים עם התואר

בוגרי התואר הראשון הדו חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות, יכולים להשתלב בתפקידי ניהול וייעוץ בארגונים.

בנוסף, התואר מיועד ל:
מי שעובדים בארגונים וחברות, ומעוניינים להתקדם במקום עבודתם
מי ששואפים להיות יזמים ואנשי עסקים

סטודנטים ובוגרים מספרים

היתרון הגדול של הלימודים במרכז האקדמי פרס הוא היותם פרקטיים. ניתן לרתום באופן מיידי את הכלים והמיומנויות לביצוע מעשי. זה מתחיל כבר בשלב חיפוש העבודה, בידע החדשני והעדכני שהבוגר מפגין בעת ראיון העבודה.

כפיר לוי - בוגר תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק, המרכז האקדמי פרס

כפיר לוי

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים במסלול שיווק

המרכז האקדמי פרס פתח בפניי מגוון אפשרויות להשתלבות באקדמיה ובין היתר זכיתי לסייע לאחד המרצים כעוזרת מחקר בתחום הפסיכולוגיה. הזדמנות זו חיזקה אצלי את הרצון והמוטיבציה להמשיך לתואר מתקדם באקדמיה. אני ממליצה בחום על הלימודים במרכז האקדמי פרס, הן לאור הידע המקצועי הרב שרכשתי והן לאור האווירה החמה והמשפחתית במרכז.

חני שורץ - בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וסטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית במרכז האקדמי פרס

חני שורץ

בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וסטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה חינוכית

לכל הסיפורים
אייקון תנאי קבלה

תנאי קבלה לתואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות

יתקבלו לתוכנית המועמדים העונים על התנאים הבאים:

  • ממוצע בגרות 90 ומעלה – קבלה אוטומטית בסטטוס לימודים מן המניין.
  • ממוצע בגרות הנע בין 83 ל- 89 – קבלה על תנאי, מעבר לשנה ב’ מותנה בממוצע ציונים
    75 לפחות בסמסטר א׳.
  • מועמדים ללא תעודת בגרות, מעל גיל 30 – קבלה לאחר מעבר מכינה לבני +30.

שאלות ותשובות

התואר הראשון הדו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות הינו תואר יחודי המשלב במסגרת לימודים אחת את הידע והכלים הנדרשים לכל מנהל לצד הבנה מעמיקה בחקר האדם ודרכי פעולתו. שילוב זה מעניק יתרון משמעותי למנהל, אשר מבין כי ניהול עסקי טומן בחובו גם ניהול רגשי והבנת נפש האדם.

במסגרת התוכנית ילמדו הסטודנטים שלל כלים ומיומנוות, וירכשו ידע נרחב במתכונת דו-חוגית, אשר ישמשו אותם בבנית היסודות האיתנים והמצמיחים, ליצירת קריירת הניהול שלהם. בין היתר, ילמדו התחומים המרתקים הבאים: שיווק, מימון וחשבונאות, ניהול משאבי אנוש,פסיכולוגיה התפתחותית, פסיכולוגיה אבנורמאלית, תיאוריות אישיות, יזמות, משפט, מערכות מידע, אתיקה ועוד.

תואר פלוס הינו מסלול ייחודי המקנה מגוון תעודות מקצועיות כבר במהלך התואר. בתואר הראשון הדו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות ישנן מגוון תעודות שנותנות לבוגרים שלנו יתרון ברור בשוק העבודה לחצו כאן לראותן.

תנאי הקבלה לתואר מפורטים כאן, עם זאת תיתכן קבלת מועמדים חריגים בהיקף של עד 10% על בסיס התחשבות בנסיבות חיים חריגות.

א’, ג’ – 15:30-08:15 מסלול בוקר.

ה’ – יום לימוד מקוון.

כרגע, ועד הודעה חדשה בנושא, הלימודים מתקיימים במתכונת משולבת: אפשר ללמוד באפן פרונטלי בקמפוס או בלמידה מקוונת – לבחירתו של הסטודנט (למעט בקורסים ספציפיים).
למידע מלא השאירו פרטים ויועץ לימודים יחזור אליכם.

אכן, רוב הסטודנטים שלנו משלבים בהצלחה לימודים ועבודה כך שאפשר לצבור ניסיון מעשי כבר בזמן הלימודים.

המרכז האקדמי פרס מפעיל מגוון תכניות מלגות פנימיות וחיצוניות, על בסיס התנדבות או על בסיס סוציו אקונומי שעוזרות לסטודנטים רבים לממן את לימודי התואר. תוכלו לקרוא על כל התכניות כאן.

בטח! במרכז האקדמי פרס ישנה יחידה הנקראת- “היחידה לפיתוח קריירה”, המכינה את הסטודנטים לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים עם יועצות היחידה לפיתוח קריירה, בנוסף מפעילה היחידה ירידי תעסוקה עם חברות המובילות במשק לגיוס עובדים.

רחוב שמעון פרס 10 רחובות. הנה כל הדרכים להגיע אלינו גם בתחבורה ציבורית.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.