הירשמו עכשיו!

תכניות ומסלולי לימודים לתואר ראשון

המרכז האקדמי פרס מציע מגוון רחב של תוכניות לימוד לתואר ראשון, עם מסלולים המלווים ע"י בכירי החברות במשק, סגל אקדמי מהשורה הראשונה, תעודות מקצועיות הניתנות במהלך התואר הראשון, תוכניות לימוד למצטיינים ועוד.

תואר ראשון במנהל עסקים B.A (לימודי מנהל עסקים)

תואר ראשון במנהל עסקים הוא תואר יוקרתי, אשר מטרתו המרכזית היא להעניק לסטודנטים ידע כללי נרחב במגוון תחומים הקשורים לניהול ועסקים תוך הקניית כלים ומיומנויות יישומיות לניהול.

תכנית הלימודים מאפשרת לסטודנטים לבנות לעצמם תואר מותאם אישית שיעניק להם יתרונות ברורים בשוק העבודה ובפיתוח קריירה.

תואר פלוס
מסלול החברות
למידה היברידית
עתיד של ניהול בהיי-טק עם עבודה מובטחת
למידע נוסף

תואר ראשון ניהול משאבי אנוש [B.A]

התוכנית לתואר ראשון בניהול משאבי אנוש במרכז האקדמי פרס גובשה במטרה להכשיר את הסטודנטים לעבודה כמנהלי משאבי אנוש בארגונים השונים. ניהול משאבי אנוש הוא מקצוע העוסק בניהול ופיתוח הנכס היקר ביותר בארגון – האנשים שעובדים בו. המקצוע מתמחה בגיוס האנשים הנכונים לתפקידים הנכונים, בשמירתם כבעלי יכולת ומוטיבציה גבוהות ובקידום הקריירות שלהם הן לתועלתם האישית והן לתועלת הארגון. לעובדים בתחום משאבי אנוש, זוטרים ובכירים, תפקיד אסטרטגי בהיותם אחראיים על מיון, גיוס, השמה, תיגמול, פיתוח והדרכה, רווחה ושימור עובדים.
מסלול ישיר לתואר שני
הכנה לקריירה
למידה היברידית
תואר פלוס
למידע נוסף

תואר ראשון במערכות מידע ניהוליות [B.A]

תוכנית לימודי מערכות מידע ניהוליות מכינה את בוגריה לאתגרים ולצרכים של סביבת מערכות המידע ומכשירה לעבודה בתעשייה עתירת הידע בארץ ובעולם. התואר משלב ידע מתוך לימודי מנהל עסקים, לימודי ניהול, כלכלה ואסטרטגיה, לימודי מחשבים ומערכות מידע. תוכנית הלימודים מקנה כלים מקצועיים המאפשרים השתלבות בענף ההייטק כבר בסיום השנה הראשונה ללימודים.  
התחייבות לעבודה בהייטק
מסלול ישיר לתואר שני
למידה היברידית
תואר פלוס
למידע נוסף

לימודי מנהל מערכות בריאות - תואר ראשון [B.A]

תואר ראשון במנהל מערכות בריאות מעניק ידע וכלים להתמודדות עם האתגרים המציבה מערכת הבריאות בישראל, הנחשבת לאחת המערכות המורכבות בשירות הציבורי.

המסלול כולל התייחסות לאתגרים פרקטיים ועכשוויים במערכות בריאות בישראל.

 
מסלול החברות
תואר פלוס
למידה היברידית
פיתוח וקריירה
למידע נוסף

תואר ראשון במדעי התזונה [B.Sc] - לימודי תזונה

תואר ראשון במדעי התזונה מעניק ידע אקדמי ומעשי נרחב בתחום התזונה מתוך מטרה להכשיר את הדור הבא של דיאטנים קליניים ותזונאים בקהילה ובמדע, אשר הביקוש להם בישראל הולך וגובר. תכנית הלימודים, נבנתה בצורה אינטגרטיבית, תוך שילוב ידע כללי נרחב בתחום מדעי התזונה, עם התמקדות ספציפית בתחומים קליניים.
תכנית לימודים ייחודית
מעבדות חדישות
למידה היברידית
למידע נוסף

תואר ראשון במדעי ההתנהגות [B.A]

תואר ראשון במדעי ההתנהגות עוסק בחקר האדם, אישיותו וסביבתו ומקנה ידע וכלים למגוון מקצועות מבוקשים במשק בתחומי החינוך, שיווק, ייעוץ וניהול. התואר, הראשון מאפשר גם לימודי המשך מגוונים לתואר שני. תכנית הלימודים במדעי ההתנהגות מתמקדת בהבנת רגשות, תהליכי חשיבה, כמו גם בעיסוק מדעי בתהליכי אבחון וטיפול.
מיטב המרצים
הכנה לקריירה
למידה היברידית
תואר פלוס
למידע נוסף

תואר ראשון במשפטים [LL.B]

תואר ראשון במשפטים הוא תואר יוקרתי המהווה את תעודת הכניסה ההכרחית לעולם המשפט ובנוסף מעניק ללומדיו ידע נרחב ומיומנויות מעשיות השימושיות למגוון מששרות בתחומים שונים, לרבות משרות ניהול בכירות. תכנית הלימודים מחברת את מקצועות המשפטים אל דיסציפלינות נוספות המעניקות לסטודנטים ערך מוסף משמעותי.  
קליניקות משפטיות
הכנה לראיונות התמחות
מסלול מקוצר לתואר שני ב4.5 שנים בלבד!
למידה היברידית
למידע נוסף

תואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות [B.A]

התואר הראשון הדו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות הינו תואר יחודי המשלב במסגרת לימודים אחת את הידע והכלים הנדרשים לכל מנהל ובנוסף הבנה מעמיקה בחקר האדם ודרכי פעולתו. שילוב זה מעניק יתרון משמעותי למנהל, אשר מבין כי ניהול עסקי טומן בחובו גם ניהול רגשי והבנת נפש האדם. רכישת הידע והכלים במסגרת הלימודים, מבטיחה שורה ארוכה של יתרונות משמעותיים:

רלוונטיות - התואר מתמקד בראיית עולם יישומית ופרקטית, במטרה לאפשר השתלבות והובלה בעולם העסקים של המחר. הבנה הן של עולם העסקים והן של נפש האדם, רלוונטית לאיוש תפקידי מפתח בארגונים בעידן הנוכחי.

התאמה אישית - שילוב תחומי הידע בתכנית, מאפשר לכל אחד ואחת למצוא ולהעשיר את עולם התוכן שמעניין ומספק אותם. התואר רב תחומי ומגוון, מרחיב דעת, ומעורר מחשבה ועניין.

הרחבת הפוטנציאל - הידע, הכלים, והמיומנויות אשר נרכשים במסגרת תכנית הלימוד, פותחים בפני הסטודנטים מגוון רב של דלתות לצמיחה אישית ולהתפתחות בקריירה. בוגרי התכנית מגיעים עם ערך מוסף ויוכלו להשתלב במגוון משרות מבוקשות, לרכוש תארים מתקדמים בשלל תחומים, ולהקים ולנהל עסק עצמאי מכל סוג.

בשוק העבודה הנוכחי, הצלחתו של עסק נמדדת בשורת הרווח שהוא מניב, לצד משקל רב אשר ניתן לשביעות הרצון של העובדים, אבני הבניין של הארגון. בימינו, עבודה כוללת לא רק את הצורך להתפרנס, אלא גם את הצורך לספק עניין, הגשמה ומימוש. כדי לנהל בהצלחה, ליצור ולקדם יזמויות ושיתופי פעולה, להיות בעל יתרון יחסי ניכר אל מול המתחרים, ולשמר ולהניע עובדים, מנהל טוב חייב גם להתמצא בהבנת וחקר האדם, התנהגותו והאופן שבו הוא מקבל החלטות. מיטב המרצים והמומחים בתחומי הניהול והרגש, חברו יחד בכדי ליצור את התכנית הדו חוגית, אשר תקנה כלים ניהוליים וטיפוליים, תשמש יתרון יחסי, ותפתח כמה שיותר דלתות להתקדמות בקריירה.

מיטב המרצים
הכנה לקריירה
למידה היברידית
תואר פלוס
למידע נוסף

תואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומערכות מידע ניהוליות [B.A]

בעולם ניהול העסקים הדינמי, קיימת דרישה, שרק הולכת וגוברת, למנהלים בעלי ידע רחב ורב מערכתי ובעיקר בענף ההייטק הרותח.

בימינו, כבר לא מספיק להיות בקיא רק בתחום מסויים, וכדי לבנות קריירה מוצלחת ומשמעותית, חייבים לרכוש מיומנויות וכישורים רבים ומגוונים משלל תחומים ופרספקטיבות.

כל העתידנים חוזים בצורה נחרצת וברורה שהמיומנויות הדרושות להשתלבות בשוק העבודה העתידי הן גמישות מחשבתית, יצירתיות ורב תחומיות המאפשרות הסתגלות לתנאים משתנים.

אנשי המחר יחליפו עיסוק מקצועי מספר פעמים במהלך הקריירה, ויידרשו להשתלמויות רבות

בעולם המודרני, מנהל לא מנהל רק מספרים הוא מנהל ידע וטכנולגיות - ידע זה כוח

 

יצירתיות ורב מימדיות הן המפתחות להצלחה והיא טמונה ביכולת לשלב בין תחומים וליצור משהו חדש וטוב יותר

מיטב המרצים
הכנה לקריירה
למידה היברידית
תואר פלוס
למידע נוסף

לשיחת חינם הירשמו עכשיו!