לשיחת חינם

לימודי ערב במרכז האקדמי פרס מאפשרים גמישות והתאמה מקסימלית לאנשים העובדים ומעוניינים לשלב לימודים אקדמיים במקביל לקריירה שלהם או אנשים שמעדיפים ללמוד בשעות הערב, המסלולים המוצעים בשעות הערב מגוונים הכוללים מסלולי תואר ראשון ותואר שני בתחומי לימוד רבים כמו מנהל עסקים, משפטים ללא משפטנים וייעוץ ופיתוח ארגוני. 

בזכות הלימודים בשעות הנוחות לעובדים, אנשים יכולים לפתח את עצמם מקצועית, לרכוש כלים ניהוליים רלוונטיים ולהתקדם בקריירה מבלי לוותר על מקום העבודה. כך הם נהנים מיתרונות כפולים – רכישת השכלה אקדמית איכותית לצד ניסיון תעסוקתי מצטבר.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.