הירשמו עכשיו!

אודות המרכז האקדמי פרס

המרכז האקדמי פרס הינו מוסד ייחודי בנוף האקדמיה הישראלית, המוביל במצוינות אקדמית ובליווי הסטודנטים באופן אישי עד הקריירה. המרכז מציע תוכניות לימוד גמישות וייחודיות, סגל אקדמי מעולה, ושם לעצמו מטרה להוות בית חם לכ-7,000 הסטודנטים הלומדים בו. בקמפוס הייחודי, שמספק את הציוד והכיתות החדישים ביותר שיש, תמצאו סגל אקדמי מהשורה הראשונה, מסלולים המלווים ע”י בכירי החברות במשק, תעודות מקצועיות שניתנות במהלך התואר האקדמי, תוכניות למצטיינים ועוד ועוד. במרכז תוכניות לימוד מגוונות, המותאמות אישית לצרכיו של הסטודנט הלומד, כך שאם יבחר, יוכל להמשיך ולפתח את הקריירה כבר במהלך הלימודים.

פרופ' רון שפירא

רקטור המרכז האקדמי פרס

קראו הכל
המרכז האקדמי פרס מושתת על חזון אקדמי וחינוכי, שהותווה על ידי יוזמיו מיום הקמתו. ביסוד החזון הזה חתירה למצוינות, לא בתחום המחקרי בלבד, כי אם בתחום החינוכי ואף בתחום הערכי והאנושי.
הלמידה במרכז האקדמי פרס נובעת מזיקה בין-אישית הדוקה שבין מרצה וסטודנט ומניסיון של המרצה להעניק לכל סטודנט תפיסה כוללת של הדיסציפלינה העיונית הנלמדת, החורגת מפרטי חומר הלימוד ודקדוקיו קראו הכל

גב' עפרה אלול

מייסדת ומנכ”ל המרכז האקדמי פרס

קראו הכל
שלום לכם מתעניינים יקרים,
המרכז האקדמי פרס לא היה קם לולא נפגשתי עם נשיא המדינה זכרו לברכה, שמעון פרס. באחד המפגשים בינינו, סיפרתי לשמעון על החלום שלי, כאשת חינוך ותיקה,
להקים אקדמיה אחרת. חברתית יותר, אישית יותר, כזו הקשובה לכל סטודנט, ומבינה שיש בו משהו שאין לאף אחד אחר. קראו הכל

פרופ' עמוס דרורי

נשיא המרכז האקדמי פרס

קראו הכל
המרכז האקדמי פרס הוא מוסד לימודים ייחודי שחרת על דגלו בצד המצוינות האקדמית גם את היחס האישי לסטודנט, לפיכך, אנו משקיעים רבות בפיתוח כלי ההוראה מתקדמים וכלי סיוע לסטודנט.
המרכז האקדמי פרס החל לפעול כמוסד אקדמי ישראלי באוגוסט 2006, מתוך ראיית הצרכים החברתיים והכלכליים של ישראל. קראו הכל

לשיחת חינם הירשמו עכשיו!