לשיחת חינם

פסיכולוגיה של זוגיות ואהבה

בהנחיית דני פרידלנדר ויעל דורון

ד”ר יעל דורון ודני פרידלנדר, פסיכולוגים מוסמכים, בקורס מיוחד על הפסיכולגיה של זוגיות ואהבה.

אהבה, זוגיות ורומנטיקה יחד הם אחד הנושאים הכי נחקרים בתחום הפסיכולוגיה בימינו. אבל, על אף שתחום זה נוגע בכולנו, עד כה הוא אינו נלמד במסגרת לימודים אקדמיים. המרכז האקדמי פרס הינו הראשון להרים את הכפפה ולפתוח את שעריו לקורס בנושא זוגיות כחלק מלימודי התואר הראשון במדעי ההתנהגות, בהנחייתם של הפסיכולוגים דני פרידלנדר וד”ר יעל דורון (“חתונה ממבט ראשון”).

פסיכולוגיה של זוגיות ואהבה בהנחיית דני פרידלנדר ויעל דורון

למי מיועדת התוכנית

תוכנית זאת מיועדת לסטודנטים בחוג למדעי ההתנהגות המעוניינים להתמקצע בתחומי הטיפול, והאבחון בדגש על פסיכולוגיה טיפולית.

מה תלמדו בתוכנית

הקורס עוסק בשאלות של אהבה וקשר במציאות המודרנית. מה גורם לנו להתאהב, האם אהבה יכולה להתמיד, מה קורה כשאהבה מגיעה לתקשורת, ואיך רואים מערכות יחסים בעולם המודרני. במסגרת הקורס הסטודנטים ילמדו את התאוריות המרכזיות של התקשרות ואהבה ויוכלו לנתח מערכות יחסים דרך זווית פסיכולוגית.

קורס "פסיכולוגיה של זוגיות ואהבה" עם דני ויעל

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.