לשיחת חינם

ד"ר עינת זמבל

סגנית ראש החוג במנהל מערכות בריאות

ד
quote

אין קיצור דרך לשום מקום ששווה להגיע אליו

בוורלי סילס

תחומי לימוד: : סוציולוגיה של הבריאות, מערכות בריאות בעולם, סוציולוגיה של ארגונים, מבוא לסוציולוגיה, סוציולוגיה של הצריכה, שיטות מחקר איכותניות

סגנית ראש החוג במנהל מערכות בריאות במרכז האקדמי פרס. בעלת תואר שני בהצטיינות מהמחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בן גוריון ותואר שלישי מהמחלקה לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בר אילן. עבודת הדוקטורט שלה עסקה בצמצום צריכה ופשטות מרצון והתמקדה באופן בו צריכה משמשת ככלי פוליטי בידי צרכנים. מחקריה עוסקים בממשק שבין סוציולוגיה סביבתית וסוציולוגיה של הצריכה, בפוליטיזציה של הצריכה ובהיבטים שונים של אקטיביזם סביבתני ואקלימי.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.