לשיחת חינם

דקאנט הסטודנטים מהווה “כתובת” לסטודנטים בכל מה שקשור ללימודים (למעט בעיות אקדמיות שהינן בטיפול ראש בית הספר הרלוונטי) או בחיים האישיים שלהם המשפיע על תפקודם האקדמי במהלך הלימודים במרכז.
הדיקן מסייע ותומך בסטודנטים במישור האקדמי, האישי והכללי, בהתאם ובקשר הדוק עם המערך האקדמי (מרצים, ראשי / מרכזי / חוגים) והמערך המנהלי של המכללה. סטודנטים אשר לא ימצאו פתרון לבעיותיהם האקדמיות במסגרת החוג / בית הספר, מוזמנים לפנות אל הדיקן בבקשה להתערבותו. כל סוגיה שתתעורר ותופנה לדיקן תבוא על פתרונה, תוך שיתוף פעולה עם הגורמים המתאימים.

 

קישור בין הנהלת המרכז לבין הסטודנטים כיחידים וכציבור

קשר עם אגודת הסטודנטים.
טיפול בבקשות של האגודה מול רשויות המכללה ולהיפך.
תכנון וקיום פעולות בתחומי החברה והתרבות בקמפוס, תוך שיתוף עם אגודת הסטודנטים.

אנו מאחלים לך הצלחה וסיפוק בלימודיך ובהישגיך.

דיקנט הסטודנטים

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.