הירשמו עכשיו!

סיוע כללי לסטודנטים

דקאנט הסטודנטים מהווה “כתובת” לסטודנטים בכל מה שקשור ללימודים (למעט בעיות אקדמיות שהינן בטיפול ראש בית הספר הרלוונטי) או בחיים האישיים שלהם המשפיע על תפקודם האקדמי במהלך הלימודים במרכז.
הדיקן מסייע ותומך בסטודנטים במישור האקדמי, האישי והכללי, בהתאם ובקשר הדוק עם המערך האקדמי (מרצים, ראשי / מרכזי / חוגים) והמערך המנהלי של המכללה. סטודנטים אשר לא ימצאו פתרון לבעיותיהם האקדמיות במסגרת החוג / בית הספר, מוזמנים לפנות אל הדיקן בבקשה להתערבותו. כל סוגיה שתתעורר ותופנה לדיקן תבוא על פתרונה, תוך שיתוף פעולה עם הגורמים המתאימים.

 

קישור בין הנהלת המרכז לבין הסטודנטים כיחידים וכציבור

איך מתמודדים בהצלחה עם בחינה?

רובנו נוטים לדחות מטלות שונות עד שכבר אי אפשר יותר וכך לעתים נמצא עצמנו לומדים לקראת מבחן 3-4 ימים לפני תאריך הבחינה. טעות! כל לומד בעל ניסיון יודע להגיד לך שזוהי שגיאה חמורה להתחיל ללמוד למבחן תחת לחץ.
אז מתי כן כדאי להתחיל? הלמידה הטובה ביותר היא למידה של “נדבך על גבי נדבך” המתרחשת באופן שוטף כל פעם שאנחנו קוראים ומפרשים לעצמנו את שלמדנו בהרצאות היום. איך שלא יהיה, רצוי להתחיל ללמוד לקראת מבחן כבר מספר שבועות לפני – תלוי בהיקף החמר למבחן.
חשוב ביותר להקדיש מחשבה לסגנון הלמידה המועדף – בקבוצה / לבד / בזוג / משולב. למידה בסביבה שקטה / רועשת… לכל אחד יש העדפה. דאגו שהדרך למידה שלכם מתאימה לכם ומאפשרת לכם את מירב הריכוז וקצב למידה המתאים לצרכיכם.
אז איך לומדים כדי להצליח? לא מספיק לקרוא פעם אחת או שתיים את החומר…

מבוסס על: צפריר, ח’ (2004), התמודדות מוצלחת עם בחינות.

אנו מאחלים לך הצלחה וסיפוק בלימודיך ובהישגיך.

דיקנט הסטודנטים

לשיחת חינם הירשמו עכשיו!