לשיחת חינם

תוכנית PROWOMAN

תוכנית המעודדת נשים להעז, לפרוץ גבולות, להתקדם, ולהאמין בעצמן

התוכנית PROWOMAN מוצעת לסטודנטיות במרכז האקדמי פרס ונמצאת באחריותה של היחידה לקידום מגוון ושוויון מגדרי, הסטודנטיות בתוכנית פוגשות דוברות משוק העבודה ולומדות מהן איך נראה יום עבודה של אשת קריירה מצליחה, מה עזר לה להצליח, מה אתגר אותה, איזה מכשולים עמדו בפניה ואיך היא צלחה אותם.
בפרוומן נשים שביססו את עצמן כל אחת בתחומה, מעצימות נשים אחרות כדי לעזור לסטודנטיות מכל המגזרים להגיע לשוויון והכרה ביכולות ובכישורים שלהן כך לדוגמה נשות קריירה בתפקידי ניהול בכירים משתפות את ההצלחות בצד הקשיים והלבטים שאיתן התמודדו בדרך להצלחה, נשים שהצליחו לפתח את עצמן בתחומים שלא היו קיימים או שלא הייתה בהן דריסת רגל נשית, סוללות את הדרך לנשים אחרות, הן בעצם המפגש איתן והן בעצות שהן חולקות עם הנשים שרק מתחילות לבנות לעצמן קריירה.

למי מיועדת תוכנית PROWOMAN?

התוכנית מיועדת לנשים וסטודנטיות של המרכז האקדמי פרס המעוניינות להצליח בקריירה, לקבל ביטחון עצמי, לחוות דברים חדשים ולצלוח אתגרים.

במהלך התוכנית הסטודנטיות יפגשו עם נשים חזקות שהצליחו להקים עסקים או להיות מעוררות השראה בתחומן ויקבלו מהן את כל הכלים הנדרשים על מנת להיות אישה טובה יותר, עוצמתית יותר, מעיזה יותר והכי חשוב שלמה יותר עם עצמה!

מה תלמדו בתוכנית?

תוכנית PROWOMAN היא תוכנית העשרה המורכבת מסדנאות והרצאות.

המשתתפות בתוכנית יקבלו תכנים אודות העצמה נשית, הדרך לקריירה משגשגת למרות הקשיים והמכשולים, איך להתמודד עם הצלחה וכשלונות ועוד המון תכנים מעשירים, מרתקים וסיפורים יוצאי דופן. 

מבנה התוכנית:

התוכנית מורכבת מ-11 מפגשים עם דוברות בכירות במשק הישראלי בקבוצה מצומצמת של כ-30 סטודנטיות התכנית כוללת סדנאות פרקטיות לפיתוח קריירה.

בסיום התוכנית יצטרפו הסטודנטיות לארגון הבוגרות הארצי של ProWoman, הכולל משתתפות מכלל המוסדות האקדמיים שסיימו את התוכנית לאורך השנים. הבוגרות יזכו לקחת חלק באירועים, הרצאות וסדנאות וליהנות מרשת קשרים המניחה את הקרקע לשיתופי פעולה עתידיים.

מתי מתקיימת התוכנית?

התוכנית מתקיימת במהלך סמסטר ב’ תשפ”ד,  בימי רביעי, החל מהשעה 17:00 ועד השעה 20:30, המפגשים יהיו פרונטליים במרכז האקדמי פרס. 

לפרטים נוספים והרשמה

סטודנטיות ובוגרות מספרות

בתוכנית PROWOMAN נחשפתי לנשים מופלאות בדרגות ניהול בכירות שהיוו עבורי השראה ונתנו לי את הביטחון והאמונה שהשמיים הם הגבול בהתפתחות המקצועית שלי

מעיין זלקה

סטודנטית לתואר ראשון דו-חוגי במנהל עסקים ומדעי ההתנהגות, בוגרת התוכנית PROWOMAN

תוכנית PROWOMAN החדירה בי הרבה מוטיבציה, סקרנות וביטחון. הכרתי קבוצת נשים כל כך מיוחדת, כל אחת הביאה איתה עולם ייחודי משלה. אני מודה על הזדמנות לפגוש נשים מעוררות השראה ומעצימות, שגרמו לי לשאוף גבוה.

קרן אטלס

סטודנטית לתואר ראשון במנהל עסקים, בוגרת התוכנית PROWOMAN

פרוומן היא תכנית חובה בעיניי לכל סטודנטית שמתחילה את מסלול הקריירה שלה. עצם המפגש עם הנשים מעוררות ההשראה, כל אחת בתחומה, שמצליחות לשלב בין קריירה לחיי משפחה, גרם לי להבין שהכל אפשרי, והתובנות מהמפגשים האלה מלוות אותי עד היום בכל צומת החלטה בקריירה.

שרון אמסילי

בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וסטודנטית לתואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, בוגרת התוכנית PROWOMAN

מידע נוסף למתעניינים ולמתעניינות

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.