לשיחת חינם

ד"ר אסנת בשקין

ד
quote

תשע עשיריות של אושרנו מבוססות על בריאותנו

א. שופנהאואר

תחומי לימוד: איכות במערכת הבריאות, סמינר בניהול מערכות בריאות, הנחיית פרויקטים

מרצה בחוג לניהול מערכות בריאות.
תחומי המחקר המרכזיים של ד”ר בשקין עוסקים בנושאים: איכות ובטיחות במערכות בריאות, הנדסת גורמי אנוש ופסיכולוגיה במערכות בריאות. מחקריה האחרונים של ד”ר בשקין מתמקדים בנושאים פסיכולוגיים בתחום הבריאות כגון מודלים לניהול עצמי של מחלות כרוניות, גורמי סיכון להתפתחות סימפטומים של דכאון בקרב מבוגרים חולי סוכרת, ויישומים של הנדסת גורמי אנוש למניעת טעויות אנוש רפואיות. המחקרים של ד”ר בשקין משלבים דיסציפלינות שונות ולכן הינם בעלי תרומה ייחודית להבנה טובה יותר של איכות בשרותי הבריאות ובטיחות המטופל במערכות הבריאות. מחקריה של ד”ר בשקין מפורסמים בכתבי עת מובילים בתחום הבריאות.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.