לשיחת חינם

ד"ר בת עמי סדן

ד
quote

כשאתם יודעים יותר טוב אתם עושים יותר טוב

מאיה אנג'לו, משוררת וסופרת אמריקאית

תחומי לימוד: ניהול מערכות מידע ברפואה

בת עמי סדן בעלת תואר PhD במערכות מידע ואתיקה ברפואה ניהלה את מחשוב המרכז הרפואי של הדסה במשך 11 שנה. עומדת בראש האיגוד הישראלי למערכות מידע ברפואה (ILAMI).
לימדה באוניברסיטאות תל אביב וחיפה וכעת מלמדת במכללה האקדמית פרס בתחום מומחיותה “ניהול מערכות מידע ברפואה”. עוסקת ביזמות טכנולוגית  והייתה שותפה במספר חברות סטארטאפ בתחום המקשר בן טכנולוגיה לרפואה. הקימה יחד עם שותפים את חברת ואיקה מדיקל אשר מפתחת  ומשווקת טכנולוגיות חדשניות ושירותי ניטור אוטומטיים מבוססי ענן לתמיכה באוכלוסיה המצויה תחת טיפול תרופתי מתמשך.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.