לשיחת חינם

ד"ר אסף שרעבי

ד
quote

האדם הוא בעל חיים האחוז ברשתות משמעות שטווה הוא עצמו

מקס ובר

תחומי לימוד: אנתרופולוגיה חברתית, דת וחברה, מבוא לסוציולוגיה, סוציולוגיה של החברה בישראל

ד”ר אסף שרעבי הוא מרצה בכיר בבית הספר למדעי ההתנהגות במרכז האקדמי פרס. את לימודי התואר השלישי סיים ב-2010 באוניברסיטת בר אילן. תחומי העניין וההתמחות שלו הם אנתרופולוגיה וסוציולוגיה של הדת, ריפוי טקסי, אנתרופולוגיה של אלים, אנתרופולוגיה של ההינדואיזם ואנתרופולוגיה של היהדות. הוא פרסם בנושאים אלו מאמרים בכתבי עת בינלאומיים שונים. שדות המחקר שלו הם הודו (ההימלאיה המערבית) וישראל. ב-2021 זכה מחקרו “אלים ואלות במערב ההימלאיה – מחקר אתנוגרפי השוואתי” במענק מחקר מהקרן הלאומית למדעים (ISF). ב-2023 יצא לאור בהוצאת אוניברסיטת אמסטרדם ספרו The Biography of a God: Mahasu in the Himalayas.

תחומי לימוד: אנתרופולוגיה חברתית, דת וחברה, מבוא לסוציולוגיה, סוציולוגיה של החברה בישראל.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.