לשיחת חינם

ג'ודי קרמר

ג'ודי קרמר
quote

Happiness is not doing what you like – but - liking what you have to do

תחומי לימוד: תואר שני בהוראת שפות – TESOL

ראש היחידה לאנגלית במרכז – בעלת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב – בהוראת שפות -TESOL – שעסקה בחרדת בחינות. (Teaching English to speakers of other Languages).
עיקר העבודה מתמקדת בפתרון בעיות של אלפי הסטודנטים מכל החוגים, המתמודדים עם האנגלית כשפה זרה שניה ולעיתים שלישית, יחד עם ישיבות צוות, לווי, הדרכה, חומרי למידה, מבחנים  בכל הרמות ועוד. תומכת עוזרת ומעודדת את כל הפונים על מנת להביא אותם לרמה האקדמית הנדרשת מבלי לפגוע במהלך המסלול לתואר. נמצאת בקשר מתמיד עם ראשי החוגים, מנהל אקדמי ומנהל סטודנטים.

 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.