לשיחת חינם

מה בתוכנית?

תוכנית "ואהבת" מציעה לכם, סטודנטים ללימודי תואר ראשון, להשתלב בפעילות חברתית וקהילתית משמעותית בתמורה לנקודות זכות אקדמיות השוות ערך לקורס בחירה או לקורס הומאני, בהתאם לתוכנית הלימוד.

על מנת לקבל את שתי נקודות הזכות, עליכם לפעול בהיקף של 52 שעות בארגון המוכר ומאושר על ידינו. את 52 השעות יש להשלים בטווח של שנה אחת החל מתחילת הפעילות.

*לידיעתכם, המרכז מכיר גם בשירות מילואים בתקופה רצופה של 14 ימים ומעלה במהלך סמסטר כפעילות המזכה סטודנטים לתואר ראשון בשתי נקודות זכות אקדמיות שוות ערך לקורס בחירה או לקורס הומאני בתואר.
*לתשומת ליבכם, הכרה בנקודות זכות אקדמיות בעבור פעילות חברתית וקהילתית ו/או שירות מילואים מתאפשרת רק פעם אחת במהלך הלימודים לתואר ובכפוף לתקנות החלות על תכנית הלימודים הספציפית, מלבד בחוג למנהלך עסקים.

 פירוט מספר נקודות הזכות אותן ניתן להמיר בפעילות חברתית ו/או מילואים בחוגי הלימוד השונים

אז איך מצטרפים?

  1. מוודאים מול רכזות החוג כי במערכת השעות קיים קורס אותו ניתן להמיר במעורבות חברתית.
  2. מעיינים בהיצע הארגונים המאושרים לפעילות. השתלבות בעשייה חברתית תתאפשר רק באחד מהארגונים המאושרים המופיעים בקובץ המצורף:”. כאן
  3. מצאת מסגרת? מעולה! צרו קשר עם הארגון בו בחרתם. תיאום העשייה וההרשמה לפעילות נעשית באופן ישיר מול איש הקשר מטעם הארגון.
  4. שלח אלינו הצהרה חתומה לטובת עדכון ואישור סופי על השתלבותכם בתוכנית. ללא טופס חתום, לא תתאפשר הכרה בשעות המעורבות החברתית. ההצהרה מצורפת כאן 
  5. התחילו בפעילות! כדי לדווח על השעות, הורידו את אפליקציית TRIBU . הסבר הנוגע לאפליקציה מצורף כאן
  6. כאשר תצברו 52 שעות פעילות, נפעל לאישור וקבלת 2 נקודות הזכות להן אתם זכאים.

לתשומת ליבכם, מדי חודש על הסטודנט המשתתף בתוכנית להגיש דו”ח חודשי על שעות פעילותו במסגרת המאושרת ובהתאם לדרישות.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.