לשיחת חינם

ואהבת”, תוכנית המציעה לכם, סטודנטים ללימודי תואר ראשון, להשתלב בפעילות חברתית וקהילתית בהיקף של 52 שעות פעילות ובתמורה לנקודות זכות אקדמיות השוות ערך לקורס בחירה או לקורס הומאני, בהתאם לתוכנית הלימוד.

לידיעתכם, המרכז מכיר גם בשירות מילואים בתקופה רצופה של 14 ימים ומעלה במהלך סמסטר כפעילות המזכה סטודנטים לתואר ראשון בשתי נקודות זכות אקדמיות שוות ערך לקורס בחירה או לקורס הומאני בתואר.

לתשומת ליבכם, הכרה בנקודות זכות אקדמיות בעבור פעילות חברתית וקהילתית ו/או שירות מילואים מתאפשרת רק פעם אחת במהלך הלימודים לתואר ובכפוף לתקנות החלות על תכנית הלימודים הספציפית.

להלן פירוט מספר נקודות הזכות אותן ניתן להמיר בפעילות חברתית ו/או מילואים בחוגי הלימוד השונים:

מנהל עסקים – ניתן להמיר 2 נ”ז בפעילות חברתית, שוות ערך לקורס הומאני ו – 2 נ”ז נוספות בשירות מילואים.
ניהול משאבי אנוש – ניתן להמיר 3 נ”ז בפעילות חברתית או בשירות מילואים, שוות ערך לקורס העשרה מקוון. לתשומת ליבכם, 2 נ”ז יתממשו בפעילות חברתית בהיקף של 52 שעות ונקודת זכות נוספת תמומש בהגשת עבודה מסכמת על פעילותכם החברתית.
מערכות מידע ניהוליות – ניתן להמיר 2 נ”ז בפעילות חברתית או בשירות מילואים, שוות ערך לקורס בחירה מתקדם.
מערכות בריאות – ניתן להמיר 2 נ”ז בפעילות חברתית או בשירות מילואים, שוות ערך לקורס בחירה.
מדעי ההתנהגות – ניתן להמיר 3 נ”ז בפעילות חברתית או בשירות מילואים, שוות ערך לקורס בחירה. לתשומת ליבכם, 2 נ”ז יתממשו בפעילות חברתית בהיקף של 52 שעות ונקודת זכות נוספת תמומש בהגשת עבודה מסכמת על פעילותכם החברתית.
תזונה – ניתן להמיר 2 נ”ז בפעילות חברתית או בשירות מילואים, שוות ערך לקורס בחירה.
משפטים – ניתן להמיר 2 נ”ז בפעילות חברתית או בשירות מילואים, שוות ערך לקורס בחירה מהאשכול המשפטי.

אז איך מצטרפים?

מעיינים בהיצע הארגונים המאושרים לפעילות ב”ואהבת”. לצפייה בהיצע המסגרות והעמותות לחץ כאן.

מצאתם מסגרת, מעולה!

ממלאים טופס הצטרפות ל”ואהבת”. אנו ממליצים למלא לפחות שלוש עדיפויות על מנת שנוכל לאפשר לכם להשתלב במסגרת אחרת במידה והמסגרת המועדפת עליכם לא תהיה רלוונטית מסיבה כלשהי. לטופס ההצטרפות לתוכנית לחץ כאן.

עם משלוח טופס ההצטרפות ובמהלך הימים הבאים, עליכם להמתין ליצירת קשר מאתנו לתיאום שיחת היכרות, תיאום ציפיות, התאמה הדדית ושיבוץ בהתאם.

לא מצאתם מסגרת? לא נורא, צרו אתנו קשר ונבחן אפשרויות נוספות בהתאמה הדדית.

לתשומת ליבכם, מדי חודש על הסטודנט המשתתף בתוכנית להגיש דו”ח חודשי על שעות פעילותו במסגרת המאושרת ובהתאם לדרישות.

מתעניינים בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו עכשיו 08-3006064 או חייגו עכשיו

*סטודנטים מוזמנים ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.