לשיחת חינם

חלי עולמי

חלי עולמי

תחומי לימוד: יזמות ושיווק, הנחיית פרוייקטי גמר

יועצת אסטרטגית לחברות וסטארטאפים ומרצה באקדמיה בתחומי יזמות, אסטרטגיה ושיווק, במרכז האקדמי פרס ובמכללות נוספות.
בעלת רקע עסקי עשיר בתפקידי ניהול בכירים בפיתוח עסקי בינלאומי, מיזוגים ורכישות, יעוץ אסטרטגי ויזמות.בעבר כיהנה כמנכ”לית חממה פרטית ליזמות וכסמנכ”לית פיתוח עסקי בבזק בינלאומי.
התמחותה העיקרית הינה בבניית אסטרטגיה עסקית לחברות, תוך איתור מנועי הצמיחה שלהן והשבחתן, מיזוגים ורכישות, פיתוח עסקי בינלאומי, בחינת כדאיות עסקית לסטרטאפים ובניית האסטרטגיה והמודל העסקי שיוביל להצלחתם.
בעלת תואר שני M.B.A. בהצטיינות במנהל עסקים (מסלול משותף עם בי”ס וורטון למנהל עסקים בארה”ב), תואר ראשון במשפטים (לרבות רשיון עו”ד) וכן תואר ראשון נוסף במתימטיקה ופיזיקה, כל התארים מאוניברסיטת תל-אביב.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.