לשיחת חינם

ד"ר יעל דורון

ד
quote

רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע

אלברט אינשטיין

ד”ר יעל דורון היא פסיכולוגית, מטפלת אישית זוגית וקבוצתית, חוקרת ומרצה בנושאי זוגיות, יחסים וטיפול אישי וקבוצתי. בעלת דוקטורט מהחוג לייעוץ והתפתחות האדם בפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה, תואר שני בהצטיינות יתרה במגמה לפסיכולוגיה יעוצית, באוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בהצטיינות בקרימינולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בר-אילן. בנוסף, היא בוגרת לימודי תעודה בפסיכולוגיה רפואית מאוניברסיטת תל אביב, וכן בוגרת התוכנית הארבע שנתית של המכון הישראלי לאנליזה קבוצתית.

יעל מנהלת את “מכון זוגות” לטיפול בנושאי זוגיות ויחסים ברמת גן. כמו כן היא משמשת כחברת סגל ההוראה ומרצה בחוג לחינוך באוניברסיטת חיפה, במכללה האקדמית פרס ברחובות, במכון הישראלי לאנליזה קבוצתית IIGA)) ובתוכנית להכשרת מנחי קבוצות בבית הספר המרכזי לעובדים הסוציאליים של משרד הרווחה. בנוסף, היא מדריכה צוותים מקצועיים בארגונים שונים בשירות הציבורי, וכמו כן מקיימת הרצאות, הדרכות וסדנאות רבות באופן פרטי, בארגונים ומוסדות בישראל ומחוצה לה.

מ-2001 עד 2005 יעל ניהלה את פורום פסיכולוגיה של ynet. לאחר מכן, מ-2006 עד 2011, יחד עם בן-זוגה גילי בר, שהוכשר כעו”ס, מאמן ומנחה קבוצות, הם כתבו טור ב-ynet בנושאי זוגיות ויחסים.
ב-2003 ו-2004, ליוותה כפסיכולוגית את משתתפי התכנית “פרויקט Y”, בהפקת Yes.
בשנים 2018, 2019, 2020 ו-2021 היא זכתה לחשיפה תקשורתית רבה בהיותה חברה בצוות המומחים בעונה השנייה, השלישית והרביעית של תוכנית הטלוויזיה “חתונה ממבט ראשון”, בקשת 12.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.