לשיחת חינם

ד״ר איאד סנונו, רו״ח

quote

חלוקת המשימות המורכבות למשימות פשוטות, שבהן ניתן להתמחות, היא המקור להשגת "השיפור המירבי בכוח העבודה היצרני

אדם סמית

תחומי לימוד: חשבונאות פיננסית, תמחיר וחשבונאות ניהולית, מבוא לכלכלה א׳ ו- ב׳, כלכלת עבודה, מימון, השקעות ושוק ההון.

ד״ר רו״ח סנונו, בעל רישיון רואה חשבון מטעם מועצת רואי חשבון בישראל ובעל פוסט דוקטורט מאוניברסיטת בר אילן לאחר סיום דוקטורט בכלכלת עבודה, לאחר שני תארים שניים: תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב.

ד״ר רו״ח סנונו מרכז אקדמי של קמפוס המרכז האקדמי פרס בבאר שבע,  וחבר סגל בחוג למנהל מערכות בריאות. עוסק בחקר שוק העבודה תוך דגש על מיעוטים בשוקי העבודה, בנוסף להיותו חוקר היבטים שונים של שוק ההון וההשקעות. השתתף בכנסים בינלאומיים רבים לרבות בארצות הברית ופרסם מחקרים אקדמיים ומחקרי מדיניות בחומי התמחותו.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.