ביוגרפיה
פסיכולוג חינוכי בכיר ומדריך, סגן מנהל שירות פסיכולוגי בת״א תחנת יפו. לד”ר גואטה ניסיון רב בעבודה בשטח בו הוא מקדם מאוד את מיצובו של הפסיכולוג החינוכי כסוכן חשוב לשינוי חברתי וקהילתי. פיתוח ויישום מודלים חדשים לעבודה פסיכולוגית עם מערכות וקהילות. בין מיזמיו, הקמפוס להורים והמרכז הטיפולי לגיל הרך שהקים ביפו זיכו אותו בשני פרסי מצוינות בעבודה חדשנית בקהילה. בגישתו מרחב העבודה של הפסיכולוג החינוכי הוא קרקע פורייה לגישה פרואקטיבית ומניעתית בה ניתן לקדם חדשנות ויצירתיות ברבדים מגוונים.
לד”ר גואטה ניסיון רב בטיפול בעיקר בגישה דינאמית ממוקדת וכן בגישות קוגניטיביות-התנהגותיות. הוא עוסק בפיתוח מודלים של פסיכותרפיה במרחב של הפסיכולוגיה החינוכי תוך שילוב גישות אסטרטגיות ומערכתיות.