לשיחת חינם

יוסי גואטה

יוסי גואטה
quote

היה אתה השינוי שאתה רוצה לראות בעולמך

מהטמה גנדי

פסיכולוג חינוכי בכיר ומדריך, סגן מנהל שירות פסיכולוגי בת״א תחנת יפו. למר גואטה ניסיון רב בעבודה בשטח בו הוא מקדם מאוד את מיצובו של הפסיכולוג החינוכי כסוכן חשוב לשינוי חברתי וקהילתי. פיתוח ויישום מודלים חדשים לעבודה פסיכולוגית עם מערכות וקהילות. בין מיזמיו, הקמפוס להורים והמרכז הטיפולי לגיל הרך שהקים ביפו זיכו אותו בשני פרסי מצוינות בעבודה חדשנית בקהילה. בגישתו מרחב העבודה של הפסיכולוג החינוכי הוא קרקע פורייה לגישה פרואקטיבית ומניעתית בה ניתן לקדם חדשנות ויצירתיות ברבדים מגוונים.
למר גואטה ניסיון רב בטיפול בעיקר בגישה דינאמית ממוקדת וכן בגישות קוגניטיביות-התנהגותיות. הוא עוסק בפיתוח מודלים של פסיכותרפיה במרחב של הפסיכולוגיה החינוכי תוך שילוב גישות אסטרטגיות ומערכתיות.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.