לשיחת חינם
degree plus

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

רשימת התארי פלוס

מיומנויות ניהול / תעודת דירקטורים / תעודת מנהיגות למנהלים: מסלול Executive

תעודת דירקטורים

תואר פלוס זה מקנה מיומנויות הנדרשות בתפקיד הדירקטור על היבטיו השונים בתחומים הפיננסים והמשפטיים. הקורס יכשיר את הסטודנטים להבנת תפקיד הדירקטור באופן מיטבי.

תעודת ניהול בינלאומי

תעודת ניהול בינלאומי

התוכנית תתמקד באסטרטגיות ניהול בעולם גלובלי ומתחלקת לשני מסלולי לימוד "ניהול מותגי יוקרה בפריז" ו"ניהול עסקים במפרץ הערבי" הכוללים סיור לימודי לפריז ודובאי.

תוכלו לבחור שניים מתוך שלושה קורסים: אסטרטגיות ניהול בעולם גלובלי בדגש על מותגי יוקרה, ניהול עסקים במפרץ הערבי ומשאבי אנוש בראיה גלובלית.

תעודת פיתוח ההון האנושי בעידן החדש

תעודת פיתוח ההון האנושי בעידן החדש

כחלק מהשינויים המתחוללים בעולם העבודה בעשור האחרון משתנה גם תחום ניהול המשאב האנושי בארגון.

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: חוסן ניהולי, היבטים פסיכולוגיים בניהול עובדים בעידן החדש, ניהול צוותים, ניהול שונות והכלה בארגונים

שנת הקורונה, האיצה והובילה לשינויים באופי העבודה ומערכת היחסים של העובדים עם הארגונים. ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: חוסן ניהולי, היבטים פסיכולוגיים בניהול עובדים בעידן החדש, ניהול צוותים וניהול שונות והכלה בארגונים.

מיומנויות ניהול בהייטק בשיתוף Jolt / ניהול משאבי אנוש וגיוס בהיי-טק בשיתוף Jolt

מיומנויות ניהול בהייטק בשיתוף Jolt

הבסיס לניהול מוצלח בחברות הייטק ובמיוחד בסטארטאפים זה להשיג מקסימום מטרות במינימום משאבים.

כדי לעמוד במשימה, יש שיטות מוכחות שמנהלים נצמדים אליהן, גם בתכנון אסטרטגי וגם בהובלת אנשים. מטרת התכנית לתת לחברים בה להכיר את שיטות הניהול המקובלות בהייטק ולצאת עם ידע שיתן להם יתרון משמעותי בתפקידי הייעוץ הארגוני. בשיתוף jolt

מנהלי מסחר אלקטרוני eCommerce / ניהול eCommerce

ניהול eCommerce

מטרת התוכנית להקנות את הכלים והיכולות לניהול אסטרטגי של פלטפורמת המכירות המקוונות המתאימה לצרכי החברה.

בשיתוף חברת מרקורי

במסגרת התוכנית ידון תהליך מסע הלקוח – מהליד ועד הרכישה, תוך הצגת הכלים הטכנולוגים והלוגיסטיים, מתהליך המכירה ועד תהליך אספקת הסחורה ללקוח.

תעודת חדשנות וניהול מיזמים

תעודת חדשנות וניהול מיזמים

התוכנית עוסקת בחדשנות ויזמות המהווים היבטים קריטיים ביכולת של ארגונים לצמוח בעידן תחרותי במאה ה-21.
בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: מיזמים וצמיחה, פיתוח וניהול עסקים קטנים ובינוניים, פיתוח מוצרים חדשים, חדשנות בישראל, לחשוב מחוץ לקופסא מבלי לצאת ממנה.

ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: מיזמים וצמיחה, פיתוח וניהול עסקים קטנים ובינוניים, פיתוח מוצרים חדשים, חדשנות בישראל, לחשוב מחוץ לקופסא מבלי לצאת ממנה.

פסיכולוגיה / תעודת ניהול הבינה העסקית למנהלים

תעודת ניהול הבינה העסקית למנהלים

תואר פלוס ניהול הבינה העסקית עוסק בעולם ניהול ה-Data של הארגון ההופך להיות בסיס קריטי לקבלת החלטות אסטרטגיות.
התוכנית כוללת שני קורסי: בינה עסקית ויישומיה וניתוח נתוני עתק (Big Data).

תעודת גישור מתקדם / תעודת מגשר

תעודת מגשר

עולם הגישור הופך בעשורים האחרונים להיות חלק מהותי מעולם העסקים ומהעולם המשפטי. תכנית הגישור של המרכז האקדמי פרס בשיתוף עם חברת בר שיח, המוכרת על ידי משרד המשפטים,

מכוונת להקנות לסטודנטים שפה, הרגלי חשיבה, טכניקות שונות לניהול מו”מ וכלים מעשיים לפתרון סכסוכים והגעה להסכמות.

התכנית תכלול את שני הקורסים הבאים: גישור-הלכה למעשה, סדנה מתקדמת בגישור.

הגישור ככלי ניהולי מקנה משנה סדורה של שלבים, תהליכים ומיומנויות המאפשרים כל זאת. התכנית כוללת לימודים תאורטיים מקיפים לצד תרגול מעשי באמצעות סימולציות והתנסות בהליכי גישור כצד ג’ ניטרלי בעולם המשפטי, וכצד בתוך המו”מ בקונפליקטים האופיניים לארגונים עסקיים. סטודנט שיעמוד בדרישות התכנית יקבל תעודת מגשר מוסמך מטעם משרד המשפטים.

תעודת אימון למנהלים

תעודת אימון למנהלים

האימון (קואצ'ינג) הולך ותופס בשנים האחרונות מקום של כבוד, כתהליך אפקטיבי התומך בתהליכי שינוי ברמה הארגונית. אימון, המבוצע באופן מקצועי ואיכותי, מוביל לצמיחה אישית ולשיפור בביצועים של עובדים ומנהלים גם יחד.

התכנית תכלול את שני הקורסים הבאים: יסודות האימון למנהלים, אימון מתקדם למנהלים.

מנהל המשלב בעבודתו כלים ויכולות אימוניות תורם לשביעות הרצון של עובדיו, מחויבותם לעבודה, משפר את ביצועיהם ותורם לביצועי הארגון כולו. לימודי התואר פלוס באימון למנהלים ישימו דגש על שני רכיבים מרכזיים: הצגת הבסיס המדעי מחקרי של האימון כמו גם “אומנות האימון”: תרגול ורכישת כלים אימוניים והתנסות אישית באימון בעבודה.

ניהול משאבי אנוש

ניהול משאבי אנוש

ניהול המשאב האנושי הוא אחד האתגרים המרכזיים של חברות בעולם טכנולוגי גלובלי צומח.

התכנית לניהול משאבי אנוש של המרכז האקדמי פרס, בשיתוף עם העמותה לניהול משאבי אנוש, שבה חברים מרבית מנהלי משאבי האנוש של החברות המובילות במשק, מציגה בפני הסטודנטים את הכלים והאתגרים העומדים בפני מנהלי משאבי אנוש ישירות מהשטח. הקורס יעסוק בסוגיות ובאתגרים העומדים בפני מנהלי משאבי האנוש ויקנה לסטודנטים הבנה וידע תאורטי נרחב לצד כלי ניהול אפקטיביים ומעשיים בתחום מעניין ודינמי זה.

תעודת להיות מנכ

תעודת להיות מנכ"ל

התכנית עוסקת בבניית תשתית תיאורטית ופרקטית להבנת עבודת המנכ"ל.

התכנית כוללת את הקורסים: להיות מנכל (קורס), סדנה להיות מנכל – סדנא מרוכזת

*הקבלה מותנת בעמידה בקריטריונים

מטרת התכנית להעניק מבט רחב מהשטח על ההתמודדויות של מנכ”לים עם דילמות ומצבים יומיומיים, לרבות סוגיות אסטרטגיות וטקטיות ביצירת אסטרטגיה וחזון, שינוי מבנה ארגוני, יצירת תרבות ארגונית מעוררת השראה, ניהול רב דורי, ובניהול ותמרוץ עובדים. כמו כן יוצגו ממשקי העבודה מול גורמים שונים. בנוסף הסטודנטים יינתן דגש על כלים פרקטיים בתפיסת תפקיד המנכ”ל, בחניכה, קבלת החלטות, בתכנון, ניצול זמן נכון, פיתוח היצירתיות, בניית צוות, וקבלת החלטות.

התמחות בקליניקות משפטיות / תעודה בכלים משפטיים בניהול

תעודה בכלים משפטיים בניהול

עולם העסקים דורש ידע וכלים המתממשקים לא מעט עם עולם המשפט. בקורס כלים משפטיים בניהול, תלמדו את הקורסים הבאים: דיני הרשלנות והעולם העסקי - מגמות והשלכות, האם הפשע הכלכלי משתלם?

מיומנויות ניהול / תעודת דירקטורים / תעודת מנהיגות למנהלים: מסלול Executive

תעודת מנהיגות למנהלים: מסלול Executive

תכנית זו מעניקה למנהלים ומנהלות הלומדים/ות בה מיקוד נוסף וכלים ספציפיים בתחום הניהול הבכיר.

התוכנית כוללת את הקורסים: סדנה למנהלים בכירים, אתגרים בניהול הארגון

* הקבלה מותנת בעמידה בקריטריונים

במסגרת מסלול זה יוכשרו הלומדים להתפתחות ניהולית מיטבית בקריירה הניהולית. תכנית זו כוללת שני קורסים ייעודיים וייחודיים המותאמים לרקע הניהולי של הלומדים/ות: סדנא העוסקת במנהיגות למנהלים וקורס העוסק באתגרים בניהול הארגון בתחומי הניהול השונים. תכנית זו מתאימה רק לסטודנטים/ות ב- MBA בעלי ניסיון ניהול מוכח בניהול. הקבלה לתכנית מותנת במילוי טופס רישום מקוון ובראיון אישי.

תעודת ניהול בכיר בעולם ההיי טק

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: יזמות עסקית בעולם ההיי טק, מיזוגים ורכישות בחברות טכנולוגיות וניהול סייבר.

תעודת ניהול שיווק בכיר

תעודת ניהול שיווק בכיר

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: הפסיכולוגיה של הצרכן, להיות סמנכ"ל שיווק, פרסונליזציה וניהול חוויית לקוח, העתיד של המטאוורס, קמעונאות במאה ה- 21.

מטרתו להקנות את הכלים המתקדמים ביותר לבעלי תפקידים בכירים בעולמות השיווק. במסגרת הקורס ישולבו הרצאות של סמנכ”לי שיווק בכירים, שיציגו את כלים מעשיים להובלת מהלכים שיווקיים אסטרטגיים.

ניהול למידה דיגיטלית בארגונים - בשיתוף חברת מתודיקה

ניהול למידה דיגיטלית בארגונים - בשיתוף חברת מתודיקה

המהפיכה הדיגיטלית בארגונים בעיצומה ואיתה מתגבר הצורך בניהול ידע ולמידה בדיגיטל.

התוכנית כוללת את שני הקורסים: למידה דיגיטלית בארגונים, פיתוח תוכן דיגיטלי: כלים ושיטות

בשיתוף חברת מתודיקה

במסגרת התכנית ירכשו הסטודנטים ידע וכלים הנוגעים לניהול למידה ארגונית בדיגיטל וכלים ושיטות לפיתוח תוכן וכתיבת תוכן דיגיטלי. התעודה בשיתוף מתודיקה – המתמחים בלמידה אפקטיבית בדיגיטל.

שיווק דיגיטלי / תעודת ניהול כלים טכנולוגיים בשיווק

תעודת ניהול כלים טכנולוגיים בשיווק

פונקציית השיווק הופכת חשובה יותר ויותר בפעילותו של כל ארגון ובהובלתו של כל ארגון להתפתחות, צמיחה והצלחה.

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: ניהול טרנספורמציה דיגיטלית, ניהול מדיה וניהול קהילות, העולם מחר - כלים לניתוח התפתחויות טכנולוגיות המעצבות מחדש את המציאות

הכלים, המיומנויות והמודלים השיווקיים עברו תפנית חדה בעשור האחרון וניכר כי העשורים הקרובים יביאו איתם תמורות משמעותיות נוספות בתחום זה. תואר פלוס ניהול כלים טכנולוגיים בשיווק נועד להקנות לסטודנטים את השפה, הכלים והמיומנויות הנדרשים בתפקודם כמנהלים בעשורים הקרובים. תואר פלוס ניהול כלים טכנולוגיים בשיווק כולל שני קורסים: ניהול טרנספורמציה דיגיטלית וניהול מדיה וקהילות.

תעודת ניהול חיובי: יישומים פסיכולוגיים בניהול

תעודת ניהול חיובי: יישומים פסיכולוגיים בניהול

מחקרים מוכיחים כי לפסיכולוגיה החיובית ולאינטליגנציה הרגשית תפקיד חשוב בהצלחתם של מנהלים וביכולתם לנווט את הארגון במסגרת תפקידם באופן מיטיבי.

התוכנית כוללת את הקורסים: פסיכולוגיה חיובית בניהול, אינטליגנציה רגשית בעולם העבודה, ניהול תהליכי שינוי וצמיחה.

תואר פלוס ניהול חיובי: יישומים פסיכולוגיים בניהול יקנה את ההבנה והכלים לניהול חיובי במסגרת שני קורסים בתחום זה: פסיכולוגיה חיובית בניהול ואינטליגנציה רגשית ויישומיה בעולם העבודה.

תעודת ניהול השקעות ופינטק

תעודת ניהול השקעות ופינטק

תכנית ניהול השקעות מעניקה הבנה מעמיקה של עולם ההשקעות על היבטיו השונים והמגוונים.

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: ניהול תיקי השקעות, ניהול סיכונים, ניתוח ניירות ערך וניהול פיננסי של חברות, חדשנות טכנולוגית פיננסית: פינטק, ביטקוין ובלוקצ׳יין: מהפכה פיננסית

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: ניהול תיקי השקעות, ניתוח ניירות ערך וניהול פיננסי של חברות, חדשנות טכנולוגית פיננסית: פינטק, ביטקוין ובלוקצ׳יין: מהפכה פיננסית וכלכלה התנהגותית.

תעודת ניהול אסטרטגי של מכירות וקבלת החלטות בשווקים בינלאומיים

תעודת ניהול אסטרטגי של מכירות וקבלת החלטות בשווקים בינלאומיים

תכנית המכשירה ומלמדת לקבל החלטות אסטרטגיות הנוגעות לתחום המכירות הגלובאליות והפיתוח העסקי בדגש על עולם ה- B2B.

בשיתוף חברת תפיסות

במסגרת התכנית ייערכו סימולציות וינותחו סיטואציות עסקיות. התכנית עוצבה ופותחה במיוחד עבור מנהלים בכירים בתאגידים בינלאומיים המבקשים להוביל תהליכי שינוי וצמיחה.

השתלבות בשוק העבודה

התמחות במשאבי אנוש

תחום ניהול המשאב האנושי בארגונים הינו תחום קריטי להצלחתו של הארגון. ההתמחות תקנה לסטודנטים הכרות משמעותית עם המושגים, הכלים והמגמות המאפיינים תחום זה.

בשיתוף העמותה הישראלית למשאבי אנוש

תואר פלוס זה כולל שלושה קורסים חשובים המתייחסים למשאבי אנוש מזוויות שונות: ניהול משאבי אנוש, למידה והדרכה בארגונים וניהול אסטרטגי של משאבי אנוש או / הערכת עובדים וניהול תגמולים.

MentorsHR / פיתוח מיומנויות ניהוליות

פיתוח מיומנויות ניהוליות

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: פיתוח מנהלים - שיפור המיומנויות הניהוליות, קורס סטוריטלינג, פסיכולוגיה כמנוף להצלחה

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.