לשיחת חינם
degree plus

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

רשימת התארי פלוס

מיומנויות ניהול / תעודת דירקטורים / תעודת מנהיגות למנהלים: מסלול Executive

קורס דירקטורים

תואר פלוס זה מקנה מיומנויות הנדרשות בתפקיד הדירקטור על היבטיו השונים בתחומים הפיננסים והמשפטיים. הקורס יכשיר את הסטודנטים להבנת תפקיד הדירקטור באופן מיטבי.

קראו עוד
תעודת ניהול בינלאומי

תעודת ניהול בינלאומי

התוכנית תתמקד באסטרטגיות ניהול בעולם גלובלי ומתחלקת לשני מסלולי לימוד "ניהול מותגי יוקרה בפריז" ו"ניהול עסקים במפרץ הערבי" הכוללים סיור לימודי לפריז ודובאי.

קראו עוד
פסיכולוגיה / תעודת ניהול הבינה העסקית למנהלים

אסטרטגיות ניהול מבוססות AI

תואר פלוס ניהול מבוסס AI עוסק בעולם ניהול ה-Data של הארגון ההופך להיות בסיס קריטי לקבלת החלטות אסטרטגיות.
התוכנית כוללת שני קורסים : בינה עסקית ויישומיה וניתוח נתוני עתק (Big Data).

קראו עוד
תעודת אימון למנהלים

יסודות האימון למנהלים

האימון (קואצ'ינג) הולך ותופס בשנים האחרונות מקום של כבוד, כתהליך אפקטיבי התומך בתהליכי שינוי ברמה הארגונית. אימון, המבוצע באופן מקצועי ואיכותי, מוביל לצמיחה אישית ולשיפור בביצועים של עובדים ומנהלים גם יחד.

התכנית תכלול את שני הקורסים הבאים: יסודות האימון למנהלים, אימון מתקדם למנהלים.

קראו עוד
תעודת להיות מנכ

להיות מנכ"ל

התכנית עוסקת בבניית תשתית תיאורטית ופרקטית להבנת עבודת המנכ"ל.

התכנית כוללת את הקורסים: להיות מנכל (קורס), סדנה להיות מנכל – סדנא מרוכזת

*הקבלה מותנת בעמידה בקריטריונים

קראו עוד
התמחות בניתוח נתונים Data Analyst & BI / התמחות בניהול מערכות מידע

מערכות ERP

במסגרת התעודה תכירו את מערכות  ה-ERP של חברת SAP העולמית ובישראל ואת השימושים בהן. תקבלו כלים מתקדמים לשימוש במערכות, יישום תהליכים ואינטגרציה בין המודולים השונים.

*המסלול יפתח החל משנת הלימודים תשפ"ה ותוצע לסטודנטים שילמדו החל ממחזור זה.

קראו עוד

ניתוח ניירות ערך וניהול פיננסי של חברות

שילוב מבט המשקיע עם צד הפירמה המגייסת את כספו. ניתוח ניירות ערך ביחד עם נקודת מבטה של החברה המנפיקה ניירות אלה. הקורס יקנה לסטודנטים יכולת התנהלות בעולם ההשקעות הגלובאלי העדכני תוך היכרות עומק עם שווקי ההון בארץ ובעולם.

קראו עוד
תעודת גישור מתקדם / תעודת מגשר

גישור הלכה למעשה

הקניית מושגי יסוד בניהול מו"מ, ניהול קונפליקטים ובניית הסכמות בעזרת מיומנויות הגישור. תרגול המיומנויות הלכה למעשה, ניתוח אירועים ויישום בחיי היום יום ובחיי העבודה של המשתתפים.

קראו עוד
תעודת חדשנות וניהול מיזמים

חדשנות בישראל הלכה ומעשה

חדשנות מהווה מרכיב מרכזי ביצירת יכולת תחרותית בארגון ובצמיחתו ותהליכי הגלובליזציה והחשיפה לתחרות מציבים בפני כל פירמה דרישה מתמדת להטמעת חידושים ולהפיכת תהליך החדשנות לחלק מעבודתה השוטפת.

קראו עוד

יזמות עסקית בעולם ההייטק

הקמה של מיזם עסקי בסביבה טכנולוגיות מצריך החלטות נכונות, ידע פרקטי ותוכנית עסקית.

קראו עוד

להיות סמנכ"ל/ית שיווק

בכל ארגון גדול קיים סמנכ"ל שיווק בעל יכולות וכלים הנדרשים בתחום, בקורס תלמדו את אופן יישומן יחד עם הרצאות של סמנכ"לי שיווק מהארגונים הגדולים במשק.

קראו עוד

מיזוגים ורכישות בחברות טכנולוגיות

הקורס נועד להקנות למשתתפיו היכרות מעמיקה והבנה של התהליכים המתחוללים בארגונים טכנולוגיים הבוחרים לנסות ולשפר את מצבם התחרותי והאסטרטגי בשוק באמצעות פעולות מיזוג עם ו/או רכישה של ארגונים אחרים, בדגש על סטארט-אפים.

קראו עוד

מיזמים וצמיחה

הקורס מתאר את צרכי המימון ואת המאפיינים של מקורות המימון המקובלים למימון מיזמים חדשים, במיוחד מיזמים המאופיינים בחדשנות טכנולוגית.

קראו עוד

העולם מחר- כלים לניתוח התפתחויות טכנולוגיות המעצבות מחדש את המציאות

העולם הטכנולוגי, התרבותי והעסקי תזזיתי מאי פעם. מציאות זו של שינוי מואץ שופעת בהזדמנויות וסיכונים לכל פרט ולכל ארגון.

קראו עוד

העתיד של המטאוורס: חיזוי מגמות בעולם משובש

המיומנות לחשיבת עתיד היא אחת מהמיומנויות ההכרחיות הדרושות בשוק העבודה העתידי. מציאות משובשת מחייבת מכולנו יכולת לחשוב, להבין ולצפות את העתיד ואת המשמעויות העסקיות הנובעות ממנו בכלים חדשים.

קראו עוד

לחשוב מחוץ לקופסא בלי לצאת ממנה: פסיכולוגיה של יזמות

הקורס יעסוק בהבנת האופן שבו משתנים מתחום פסיכולוגיה, ובכלל זה פסיכולוגיה חברתית, קשורים לקבלת החלטות ופעולות הננקטות בתהליך יזמות.

קראו עוד

ניהול סיכונים

ניהול סיכונים הפך לאחד המקצועות החשובים והמבוקשים ביותר בעולם. בנקים הקימו חטיבות גדולות לניהול סיכונים, מדינות ותאגידים מנסים להתמודד עם עולם עתיר רגולציה שרובה פרי הפקת לקחים ממשברים שונים, והתממשות אירועי סיכון.

קראו עוד

ניהול שונות והכלה בארגונים

במסגרת הקורס נשתמש בפרספקטיבות פסיכולוגיות וסוציולוגיות על מנת לבחון לעומק תופעות הקשורות בהתמודדות ארגונית וניהולית עם שונות, הדרה והכללה בעולם העבודה המשתנה.

קראו עוד

ניהול תיקי השקעות

קורס ניהול תיקי השקעות עוסק בסוגיות הכרוכות בניתוח ניירות ערך מסוגים שונים, קביעת והבנת המלצת מסחר, הבנת הכוחות המשפיעים על שווי ניירות הערך, הפיצויים והפנסיה שלנו.

קראו עוד

ניתוח נתוני עתק

השימוש הגובר בנתוני עתק (ביג דאטה) יוצר הזדמנויות חדשות בכל תחומי החיים. החלפת שיקול הדעת האנושי בקבלת החלטות אלגוריתמית, כזו המבוססת על ניתוח נתונים, תשפיע באופן דרמטי על חיינו, ועשויה לשנות אותם מקצה לקצה.

קראו עוד

פיתוח מוצרים חדשים בעידן הבינה המלאכותית

הקורס נועד להקנות ידע וכלים בנושא פיתוח מוצרים ושרותים חדשים לצד רקע בסיסי במודלים של ניהול אשר יאפשרו זיהוי צרכים, רצונות וביקושים תוך בחינת רעיון ממשי למוצר ושרות ייחודיים, הפקת דו"ח והמלצות ניהוליות להמשך תהליך הפיתוח והייצור. לצד תיאוריות, יושם דגש על גישה מעשית.

קראו עוד

פיתוח תוכן דיגיטלי- כלים ושיטות

עולם התוכן הדיגיטלי עבר מהפך דרמטי בעשור האחרון. יחידות התוכן התקצרו, תוכן רב עבר לוידאו ולמסרים מהירים ברשתות החברתיות, ולויזואל תפקיד מרכזי. תמורות אלה משפיעות מאוד על האופן שבו ארגון מתקשר עם העובדים והעובדות שלו, הן במסגרת תהליכי למידה והן כחלק מתהליכי פיתוח ארגוני ותקשורת פנים ארגונית. 

קראו עוד

פרסונליזציה ועיצוב חווית לקוח

מוכרת אימרתו של הנרי פורד "תוכל להזמין פורד טי בכל צבע שתחפוץ, ובלבד שיהיה זה שחור". אמירתו משקפת תפיסת עולם שיווקית שבה האחידות שולטת בשוק, ו"מידה אחת מתאימה לכולם".

קראו עוד
תעודת ניהול חיובי: יישומים פסיכולוגיים בניהול

פסיכולוגיה חיובית בניהול

בקורס זה נערוך הכרות עם התחום של פסיכולוגיה חיובית והשפעתה על עולם העבודה והארגון. נבחן את המושגים התיאורטיים השונים בתחום, את שורשיהם, כיצד הם באים לידי ביטוי ונדון בהשלכותיהם.

קראו עוד
ניהול משאבי אנוש

ניהול משאבי אנוש

מטרת הקורס היא להציג בפני הסטודנטים עקרונות ומושגים מרכזיים בתחום ניהול משאבי האנוש בארגון. מטרה נוספת היא לתת בידי הסטודנט כלים בסיסיים ליישום העקרונות והמושגים הנדונים בקורס, תוך ניתוח בעיות/מצבים הקשורים לפרקטיקות משאבי אנוש בארגון ומתן מענה הולם מפרספקטיבה ניהולית ומקצועית.

קראו עוד

ניהול מותגי יוקרה- סיור בפריז

להעמיק את הידע של הסטודנטים ביחס לסביבת הפעולה של חברות מותגי יוקרה בסביבה הגלובלית וביחס לאסטרטגיות הניהול והשיווק הייחודיות הנהוגות בחברות אלה. התכנית נועדה להקנות לסטודנטים מיומנויות וכלים רלוונטיים לניהול בסביבה הגלובלית המורכבת, באמצעות הרצאות פרונטליות ומפגשים עם מנהלים בכירים בחברות מותגי יוקרה מובילות בסקטורים שונים בצרפת ופעילות בעולם הגלובלי מזה שנים רבות.

קראו עוד
תעודת ביופידבק

סטוריטלינג

מאז מדורת השבט, סביבה ישבו כולם ושמעו סיפורים, ועד הפרסומת האחרונה של נייקי - כולנו מרותקים לסיפורים הטובים באמת.

קראו עוד

פסיכולוגיה של הצרכן

בין אם מדובר באדידס, תנובה, קוקה קולה, יונדאי או דיסני, הבסיס להצלחה של ארגון הוא בהבנה יסודית של האופן שבו צרכנים חושבים, מרגישים, בוחרים, צורכים ומעריכים.

קראו עוד
התמחות בקליניקות משפטיות / תעודה בכלים משפטיים בניהול

משפט עסקי

עולם העסקים דורש ידע וכלים המתממשקים לא מעט עם עולם המשפט. בקורס כלים משפטיים בניהול, תלמדו את הקורסים הבאים: דיני הרשלנות והעולם העסקי - מגמות והשלכות, האם הפשע הכלכלי משתלם?

קראו עוד

תעודת ניהול בכיר בעולם ההיי טק

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: יזמות עסקית בעולם ההיי טק, מיזוגים ורכישות בחברות טכנולוגיות וניהול סייבר.

קראו עוד

ניהול למידה דיגיטלית בארגונים - בשיתוף חברת מתודיקה

המהפיכה הדיגיטלית בארגונים בעיצומה ואיתה מתגבר הצורך בניהול ידע ולמידה בדיגיטל.

התוכנית כוללת את שני הקורסים: למידה דיגיטלית בארגונים, פיתוח תוכן דיגיטלי: כלים ושיטות

בשיתוף חברת מתודיקה

קראו עוד
שיווק דיגיטלי / תעודת ניהול כלים טכנולוגיים בשיווק

תעודת ניהול כלים טכנולוגיים בשיווק

פונקציית השיווק הופכת חשובה יותר ויותר בפעילותו של כל ארגון ובהובלתו של כל ארגון להתפתחות, צמיחה והצלחה.

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: ניהול טרנספורמציה דיגיטלית, ניהול מדיה וניהול קהילות, העולם מחר - כלים לניתוח התפתחויות טכנולוגיות המעצבות מחדש את המציאות

קראו עוד
תעודת ניהול חיובי: יישומים פסיכולוגיים בניהול

יישומי פסיכולוגיה חיובית עולם העבודה

מחקרים מוכיחים כי לפסיכולוגיה החיובית ולאינטליגנציה הרגשית תפקיד חשוב בהצלחתם של מנהלים וביכולתם לנווט את הארגון במסגרת תפקידם באופן מיטיבי.

התוכנית כוללת את הקורסים: פסיכולוגיה חיובית בניהול, אינטליגנציה רגשית בעולם העבודה, ניהול תהליכי שינוי וצמיחה.

קראו עוד
תעודת ניהול השקעות ופינטק

תעודת ניהול השקעות ופינטק

תכנית ניהול השקעות מעניקה הבנה מעמיקה של עולם ההשקעות על היבטיו השונים והמגוונים.

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: ניהול תיקי השקעות, ניהול סיכונים, ניתוח ניירות ערך וניהול פיננסי של חברות, חדשנות טכנולוגית פיננסית: פינטק, ביטקוין ובלוקצ׳יין: מהפכה פיננסית

קראו עוד
תעודת ניהול אסטרטגי של מכירות וקבלת החלטות בשווקים בינלאומיים

ניהול אסטרטגי של מכירות וקבלת החלטות בשווקים בינלאומיים

תכנית המכשירה ומלמדת לקבל החלטות אסטרטגיות הנוגעות לתחום המכירות הגלובאליות והפיתוח העסקי בדגש על עולם ה- B2B.

בשיתוף חברת תפיסות

קראו עוד
MentorsHR / פיתוח מיומנויות ניהוליות

פיתוח מנהלים: שיפור המיומנויות הניהוליות

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: פיתוח מנהלים - שיפור המיומנויות הניהוליות, קורס סטוריטלינג, פסיכולוגיה כמנוף להצלחה

קראו עוד

אימון מתקדם למנהלים

זהו קורס המשך לקורס "אימון למנהלים". בקורס יחוו הסטודנטים את תפקיד המאמן והמתאמן, יתנסו בדילמות אימוניות ויתרגלו את השיחה האימונית על היבטיה השונים. כמו כן ילמדו נושאים מתקדמים מעולם האימון.

קראו עוד

תואר פלוס באינטיליגנציה רגשית בעבודה

בשני העשורים האחרונים התחוללה מהפכה באופן בו מתייחסים חוקרי ההתנהגות הארגונית לרגשות בעבודה. הקורס יציג מהפכה זו תוך התמקדות באינטליגנציה הרגשית.

קראו עוד
מנהלי מסחר אלקטרוני eCommerce / ניהול eCommerce

איקומרס- הקמה וניהול של אתרי מסחר ממותגים

על מנת להבין את עולם האיקומרס, יש להכיר את שני חלקיו המרכזיים, פלטפורמות ה- Marketplaces אל מול האתרים הממותגים Branded Websites, האסטרטגיות המרכזיות שמובילות את תהליכי הרכישה, את האסטרטגיות הקיימות להפיכת ליד ללקוח וזאת בנוסף להבנה של תהליכי הלוגיסטיקה, השיווק ושיטות המכירה המתקדמות ביותר הקיימות כיום בתחום.

קראו עוד

תואר פלוס באתגרים בניהול הארגון

הקורס יעסוק במגוון תחומים ונושאים המאפיינים אתגרים אסטרטגיים, פיננסים, שיווקיים ועוד.

קראו עוד

ביטקוין ובלוקצ'יין: מהפכה פיננסית, עסקית ותרבותית

בקורס נכיר ונעריך היבטים שונים של עולם הבלוקצ׳יין: החל בביטקוין והחזון של מערכת תשלומים עמית לעמית, המשך ביישומים שונים של טכנולוגיית הבלוקצ׳יין בעולם הפיננסים ומעבר לו.

קראו עוד

תואר פלוס בבינה עסקית ויישומיה

בינה עסקית הינו תחום שהופך בשנים האחרונות לנושא מרכזי בעסקים, ומשמש ארגונים רבים לצורך למידת הסביבה העסקית, הפקת ידע מהנתונים הנאספים במערכות המידע הארגוניות, ושיפור תהליך קבלת ההחלטות.

קראו עוד
תעודת פיתוח ההון האנושי בעידן החדש

תעודת פיתוח ההון האנושי בעידן החדש

כחלק מהשינויים המתחוללים בעולם העבודה בעשור האחרון משתנה גם תחום ניהול המשאב האנושי בארגון.

בתוכנית ניתן לבחור שניים מתוך הקורסים הבאים: חוסן ניהולי, היבטים פסיכולוגיים בניהול עובדים בעידן החדש, ניהול צוותים, ניהול שונות והכלה בארגונים

קראו עוד

הערכת עובדים וניהול תגמולים

בעידן של ימינו העובדים בארגונים מצפים להערכה על ביצוע עבודתם, לכן נדרש בתחום המשאבי אנוש ידע מקצועי.

קראו עוד

חוסן בניהול

בעולם העבודה המודרני, נדרשים עובדים להתמודדות עם מערך לחצים מגוון ומשתנה מחד ולחוסן אישי בתפקידי ניהול.

קראו עוד

האם הפשע הכלכלי משתלם?

במצבים מיוחדים, קיים תמריץ כלכלי חזק לפעול בניגוד לחוק; במקרה של הצלחה, הפרס יהיה רווח כלכלי לתאגיד ולעיתים גם למנהלים בכירים באופן אישי.

קראו עוד

סייברספייס למנהלים: מגמות בתרבות הסייבר

בעידן בו כמות המידע הדיגיטלי עולה על גדותיה, שמירה על הפרטיות מאתגרת מתמיד, והלוחמה עוברת משדה הקרב לסייבר-ספייס, הקורס נועד לסייע לסטודנטים להכיר את נושא אבטחה מידע וסייבר.

קראו עוד

ניהול טרנספורמציה דיגיטלית

על מנת להצליח בעידן הדיגיטלי, מנהל חייב להבין את תהלי כי הטרנספורמציה הדיגיטלית, את הקשרים העמוקים בין האסטרטגיה העסקית, היתרון התחרותי, המודל העסקי הדיגיטלי לבין הטכנולוגיות הדיגיטליות ולאופן בו ניתן לרתום טכנולוגיות אלו לשיפור ביצועי הארגון והשגת יעדיו האסטרטגיים.

קראו עוד

ניהול מדיה וניהול קהילות

מטרת הקורס היא בראש ובראשונה להבין את הצורך בניהול קהילה ואת הגורמים השונים הפועלים בתוכה.

קראו עוד

ניהול תהליכי שינוי וצמיחה במערכות ארגוניות

הובלת שינוי וההסתגלות לחוסר הוודאות שבמציאות המשתנה הינו אחד האתגרים הקשים ביותר לארגונים. גם כאשר הראציונאל והצורך בשינוי ברור, יישומו דורש מוכנות ומיומנות של כלל השותפים.

קראו עוד

סדנא למנהלים- מנהיגות בארגון

בעולם העסקי העכשווי ביצועים סבירים בלבד אינם מספיקים עוד. ארגונים זקוקים למנהלים שהם מנהיגים! מחקרים מראים שהוספת המרכיב המנהיגותי לניהול מעלה בצורה ניכרת את ביצועי הפרט והארגון.

קראו עוד

פיתוח וניהול עסקים קטנים ובינוניים

העניין הרב בעסקים קטנים ובינוניים- SME, נובע מהיותם אחד ממנועי הצמיחה העיקריים ויצרני רוב מקומות העבודה החדשים במשק.

קראו עוד

פסיכולוגיה כמנוף להצלחה בעולם העסקים

הקורס מתעתד לסייע לסטודנטים להתוודע אל מקורותיה של הפסיכולוגיה תוך התמקדות על הפרט, על גורמי המטיבציה האנושיים, הארגון ומקום העבודה שלנו. כל זאת מתוך הבנה שאם נבין את עצמנו ואת הסובבים אותנו נוכל ליצור מנוף להצלחה עסקית ואישית.

קראו עוד

קמעונאות במאה ה-21

Covid-19 האיץ שינויים קיצוניים שיחוללו מהפכה בקמעונאות בכל דרך. הציפיות של הקונים מוגברות, מה שהופך את הניצחון (והשמירה) של אותם צרכנים למאתגרים יותר.

קראו עוד
חדש! עסקים במפרץ הערבי - סיור לימודי באיחוד האמירויות

ניהול עסקים במפרץ הערבי- סיור לימודי באיחוד האמירויות

המפרץ הערבי עובר תמורות כלכליות וחברתיות עמוקות בשני העשורים האחרונים. הסיור הלימודי באיחוד האמירויות יציג סיקור מקיף אודות המבנה החברתי והכלכלי הייחודי של איחוד האמירויות, תהליכי הצמיחה הכלכליים באזור, אתגרי ניהול העסקים במפרץ הערבי והאפיונים הייחודיים של האזור.

קראו עוד
חדש! תכנית לימודים בפריז בנושא ניהול ושיווק מותגי יוקרה בינלאומיים

אסטרטגיות ניהול בעולם גלובלי בדגש על חברות מותגי יוקרה

בשיתוף עם אוניברסיטת GES בפריז, צרפת, פותחה התכנית שתאפשר לסטודנטים למידה במוסד אקדמי צרפתי בעל גישת לימודים מעשית, חדשנית ובינלאומית.

קראו עוד

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.