לשיחת חינם

תואר פלוס בניהול צוותים בארגון

מה תלמדו במסגרת התעודה

מטרת הקורס היא להאיר סוגיות נבחרות בהתנהגות עובדים בקבוצות וצוותים ארגוניים מסוגים שונים ובשיטות ומיומנויות הניהול הנדרשות בצוותים אלה. בנוסף, אופיו ההתנסותי של הקורס, מקנה לסטודנטים מיומנויות הבנה, התנהלות וניהול צוותים הלכה למעשה. בקורס נלמדות סוגיות הקשורות במרכיבי העבודה בצוותים, תהליכי התפתחות בצוותים, סוגים שונים של צוותים בעידן הטכנולוגי ובכלל, באפקטיביות העבודה בצוותים, בהיבטים של תהליכי קבלת החלטות בצוותים וקבוצות מסוגים שונים וניהול תהליכים של פתרון בעיות. עוד נלמדות סוגיות בתקשורת בצוות ובניהול קונפליקטים בצוותי פנים-אל-פנים ובצוותים וירטואליים.

השיעורים משלבים הרצאות, דיונים, ניתוחי אירועים ומשחקי תפקידים וכן צפייה בסרטים, במטרה להמחיש את המיומנויות הנלמדות. הקורס אינטראקטיבי ויישומי ומבוסס על השתתפות פעילה ומעורבות גבוהה של הסטודנטים.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכלו הסטודנטים:

  • לזהות ולהבין צרכים, מאפיינים, דינמיקה ודפוסי עבודה של צוותים.
  • לזהות תהליכים נדרשים לחיזוק ובנייה של צוות אמיתי לאורך זמן.
  • להבין את המורכבות של עבודת צוות מרחוק וניהול צוותים גלובליים בעולם משתנה.
  • להעמיק את מודעותם האישית לדפוסי התנהגותם בצוותים, זיהוי הסגנון הניהולי.
  • והתפקידים השונים שאנשים לוקחים כחברי צוות.
  • לשפר את תפקודם כחברי צוות או כמנהליו, בהתבסס על רכישת כלים חדשים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.