לשיחת חינם

תואר פלוס בחדשנות בישראל הלכה ומעשה

מה תלמדו במסגרת התעודה

החדשנות מהווה מרכיב מרכזי ביצירת יכולת תחרותית בארגון ובצמיחתו ותהליכי הגלובליזציה והחשיפה לתחרות מציבים בפני כל פירמה דרישה מתמדת להטמעת חידושים ולהפיכת תהליך החדשנות לחלק מעבודתה השוטפת. הקורס עוסק בהגדרת הגורמים המרכזיים בזירת החדשנות הגלובלית והמקומית והקשרים ביניהם תוך מתן דגש על מגוון תחומים בהוויה הישראלית ובכלל זה היבטים מימוניים, המהווים זרז לחדשנות ויזמות. במהלך הקורס ירכשו הסטודנטים ידע בסיסי והיכרות עם הסביבה העסקית והציבורית בישראל אשר משפיעה על יכולתו של הארגון לקדם חדשנות בדרך היעילה ביותר. כמו כן עוסק הקורס בגורמים השונים אשר משפיעים על תהליך קידום החדשנות בפירמה כגון: משאבי ידע פנימיים הכוללים את ההון האנושי ופעילות המו”פ בפירמה, תהליכים ניהוליים מובנים לשיתוף וניצול של ידע, תרבות ארגונית המעודדת חדשנות בפירמה וחדשנות פתוחה לזיהוי והשגת ידע מגורמים בסביבה החיצונית.

 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.