לשיחת חינם
degree plus

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

רשימת התארי פלוס

פסיכולוגיה / תעודת ניהול הבינה העסקית למנהלים

העמקה בפסיכולוגיה

מסלול זה מיועד לסטודנטים המעוניינים להתמקצע בתחומי הטיפול, האבחון והחינוך. המסלול מקנה ידע פסיכולוגי מעמיק, בדגש על פסיכולוגיה טיפולית ופסיכולוגיה בתחום החינוך.

הקורסים הנלמדים במסלול זה עוסקים, בין היתר, בליקויי למידה, אינטליגנציה רגשית, טיפול בהפרעות חרדה, טיפול בילדים ונוער, פוסט טראומה, בדידות ותקווה, הפרעות זיכרון ועוד. במהלך התואר הסטודנטים זוכים ללמוד ממרצים מצטיינים, פסיכולוגים מומחים בתחומי הפסיכולוגיה החינוכית, הקלינית, השיקומית וחברתית – תעסוקתית, כמו גם סוציולוגים ואנתרופולוגים מובילים, שיסייעו להם להצליח בפיתוח יכולות לחשיבה מדעית וביקורתית ולזיהוי דרכים לפיתוח קריירה שתתרום לסיפוק אישי והצלחה מקצועית.

הנחיית קבוצות

העמקה בהנחיית קבוצות

מטרת קורס זה היא להקנות מיומנויות בהנחיית קבוצות פסיכו-חינוכיות ובשיטות הדרכה קבוצתית באמצעות עיבוד חומר תיאורטי והתנסות אישית בהנחיה. הקורס מבוסס על ידע תיאורטי ומעשי בנושא. הקורס בשיתוף עם מכללת גישות.

כלבנות טיפולית

העמקה בכלבנות טיפולית

המסלול מקנה ידע בכלבנות טיפולית הכולל רצף מפגשים חוויתיים עם מגוון אוכלוסיות המשלבת בתוכה מרכיבים חברתיים, חינוכיים, התנהגותיים ושיקומיים בעזרת כלבים.

הקורסים הנלמדים במסלול זה עוסקים, בין היתר, בשיטות האילוף המוכרות בעולם הכלבני המודרני תוך שימת דגש על התאמת שיטת האילוף לכלב ולבעליו, היכרות מעמיקה עם מגוון אוכלוסיות: נוער בסיכוי, ליקוי למידה, נכויות ותסמונות ועוד. הלימודים מועברים בשיתוף והובלה של מכללת מאי-דוג, המרכז הגדול בישראל להכשרת בעלי מקצוע ומטפלים לתחומים רבים ובהם: כלבנות טיפולית, אילוף כלבים ועוד.

ניהול משאבי אנוש

ניהול משאבי אנוש

ניהול המשאב האנושי הוא אחד האתגרים המרכזיים של חברות בעולם טכנולוגי גלובלי צומח.

התכנית לניהול משאבי אנוש של המרכז האקדמי פרס, בשיתוף עם העמותה לניהול משאבי אנוש, שבה חברים מרבית מנהלי משאבי האנוש של החברות המובילות במשק, מציגה בפני הסטודנטים את הכלים והאתגרים העומדים בפני מנהלי משאבי אנוש ישירות מהשטח. הקורס יעסוק בסוגיות ובאתגרים העומדים בפני מנהלי משאבי האנוש ויקנה לסטודנטים הבנה וידע תאורטי נרחב לצד כלי ניהול אפקטיביים ומעשיים בתחום מעניין ודינמי זה.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.