לשיחת חינם
תואר פלוס

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

כלבנות טיפולית

הקורסים במסגרת תעודה זאת מקנים ידע בכלבנות טיפולית הכולל רצף מפגשים חווייתיים עם מגוון אוכלוסיות המשלבת בתוכה מרכיבים חברתיים, חינוכיים, התנהגותיים ושיקומיים בעזרת כלבים.

קראו עוד

תואר פלוס בביופידבק

סדנת ביופידבק מקצועית המכשירה אתכם לשימוש בכלים מתקדמים, כולל קבלת תעודת הסמכה!

קראו עוד

ניהול משאבי אנוש

מטרת הקורס היא להציג בפני הסטודנטים עקרונות ומושגים מרכזיים בתחום ניהול משאבי האנוש בארגון. מטרה נוספת היא לתת בידי הסטודנט כלים בסיסיים ליישום העקרונות והמושגים הנדונים בקורס, תוך ניתוח בעיות/מצבים הקשורים לפרקטיקות משאבי אנוש בארגון ומתן מענה הולם מפרספקטיבה ניהולית ומקצועית.

קראו עוד

כלים מתקדמים להנחיית קבוצות- גישות

מטרת הקורסים במסגרת תעודה זו  היא להקנות מיומנויות בהנחיית קבוצות פסיכו-חינוכיות ובשיטות הדרכה קבוצתית באמצעות עיבוד חומר תיאורטי והתנסות אישית בהנחיה. הקורסים מבוסס על ידע תיאורטי ומעשי בנושא.

 

 

קראו עוד

שאלות ותשובות

תואר פלוס הינו מסלול יחודי המשלב לימודי תעודה בנוסף לתואר ללא עלות נוספת.

רוב הקורסים לא דורשים תנאי קדם לתחילת הקורס אך יש קורסים ספציפיים שנדרש להשלים עבורם קורס קדם. 

את הפירוט המלא אודות הקורסים, תנאי הקדם ונ”ז לתואר ניתן לראות בעמוד הקורס שאתם מתעניינים בו. 

במסגרת תואר פלוס תקבלו כלים מקצועיים ופרקטיים הרלוונטים לתחומים הכי חשובים בעולם התעסוקה העכשווי ובסופם גם תצאו עם תעודה מקצועית בנוסף לתואר האקדמי כך שגם תקבלו ידע מעמיק ואיכותי וגם יהיה לכם ערך מוסף לקורות החיים! 

המרכז האקדמי פרס שם דגש על מתן הידע הכי רלוונטי לשוק העבודה, לאחרונה הבינה המלאכותית תפסה חלק ניכר מאוד בעולם התעסוקה וזיהינו את הצורך במתן קורסים המשלבים את תחום ה-AI. 

ניתן להתרשם מהקורסים המשלבים בינה מלאכותית המסומנים באייקון AI INSIDE. 

תואר פלוס הינו מסלול ייחודי המקנה מגוון תעודות מקצועיות כבר במהלך התואר. בתואר הראשון במדעי ההתנהגות ישנן מגוון תעודות שנותנות לבוגרים שלנו יתרון ברור בשוק העבודה: תעודת הנחיית קבוצות, תעודת כלבנות טיפולית ותעודת ביופידבק.

קורסי תואר פלוס נלמדים תוך כדי לימודי התואר האקדמי ואינם מאריכים את תקופת הלימודים. 

קורסי תואר פלוס נותנים ערך מוסף לסטודנטים של המרכז האקדמי פרס ולכן לא ניתן להירשם אליהם ללא רישום לתואר. 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.