לשיחת חינם
degree plus

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

רשימת התארי פלוס

תכנון הון אנושי

פיתוח ההון האנושי הארגוני-הלכה למעשה

תעודה ייחודית זו מבוססת על לימודים המקנים ידע וכלים לתכנון יעיל ומוצלח של המשאב האנושי בחברה, בראייה אסטרטגית ומקצועית, החל מהצבת יעדים וכלה בגיוס, מיון והצבת העובדים בארגון.

קראו עוד

אסטרטגיה ניהולית ומדיניות משאבי אנוש

הקורס נועד לבחון את קשרי הגומלין והזיקות הקיימות בין האסטרטגיה העסקית לבין מדיניות משאבי האנוש בארגונים.

קראו עוד
ניהול משאבי אנוש

גיוס, מיון הצבה וקליטת עובדים

בעולם לאחר תקופת הקורונה ארגונים מנסים לצמצם את תחלופת העובדים, קורס זה יעסוק בעולם משאבי האנוש ודרכי ההתמודדות עם התופעה.

קראו עוד

ניהול צוותי עבודה

צוותים וניהול באמצעותם הם תופעה נפוצה בארגונים. הקורס יעסוק בסוגיית הקמת צוותים והובלתם בארגון.

קראו עוד

ניהול בינלאומי של משאבי אנוש

אחד האתגרים המרכזיים עבור ארגונים גלובליים כיום הינו ניהול המשאב האנושי בפריסה גיאוגרפית רחבה, תוך מענה להשפעות לוקליות ולהבדלים בינתרבותיים.

קראו עוד

ייעוץ ארגוני

הייעוץ הארגוני הינו נדבך חשוב בליווי של שינויים ארגוניים החל משלב התכנון דרך שלב היישום וההטמעה, הקורס פותח בפני המשתתפים את יכולת הבחירה לאלו הרוצים לעסוק בתחום ולהתמקצע בו בעתיד.

קראו עוד

למידה ארגונית וניהול ידע

יש חשיבות רבה של למידה ארגונית וניהול ידע כמנוף להצלחה עסקית של ארגונים במאה ה- 21. הקורס מועבר תוך הבאת דוגמאות וחקרי אירועים מארגונים שונים.

קראו עוד

מדידת ביצוע הערכת עובדים ומשובים

תחום שימור העובדים הולך ומתעצם לאחר משבר הקורונה, בעקבות כך יש צורך לכלים פרקטיים בנושא.

קראו עוד

ניהול מו"מ בדגש על יחסי עבודה

הקורס עוסק בהבנה והתנסות במרכיבים של תהליכי משא ומתן בדגש על יחסי עבודה ומשאבי אנוש. 

קראו עוד

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.