לשיחת חינם
degree plus

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

רשימת התארי פלוס

תגמול וקידום עובדים

תגמול וקידום עובדים

בעולם העבודה החדש ובמיוחד בעובדים של דור המילניאל הנוכחי, אנשים יודעים מה הם שווים וכבר לא מתפשרים על תנאים והטבות המגיעות בנוסף לשכר.

בתעודה זו תחקרו את המודלים של התגמול שיביאו להעצמת העובדים והרצון שלהם להישאר ולהתקדם בחברה. כמו כן תקבלו כלים לניהול מערכת שכר ושכר עידוד.

תכנון הון אנושי

תכנון הון אנושי

תעודה ייחודית זו מבוססת על לימודים המקנים ידע וכלים לתכנון יעיל ומוצלח של המשאב האנושי בחברה, בראייה אסטרטגית ומקצועית, החל מהצבת יעדים וכלה בגיוס, מיון והצבת העובדים בארגון.

תיחשפו להיבטים שונים של תכנון המשאב האנושי בהקשר לאסטרטגיה העסקית ולמדיניות משאבי האנוש בארגונים מקומיים ובארגונים בינלאומיים.

שינוי ופיתוח ארגוני

שינוי ופיתוח ארגוני

תעודה זו מקנה לכם שיטות וכלים מגוונים לפיתוח ארגונים ולביצוע שינויים מתוכננים בהם.

תקבלו כלים לאבחון הסביבה הפנימית והחיצונית של הארגון, לבניית תכנית שינוי ולמעקב אחר ביצועה. תלמדו כיצד ניתן ליצור מחוייבות של מנהלים ושל עובדים לתהליכי שיפור ושינוי ברמת הפרט, הצוות וכלל הארגון.

מיומנויות ניהול / תעודת דירקטורים / תעודת מנהיגות למנהלים: מסלול Executive

מיומנויות ניהול

במסגרת תעודה זאת יקבלו הסטודנטים את הכלים הנדרשים להתמודדות עם קונפליקטים ועם מצבי לחץ, ניהול משא ומתן, תרגול התנסות אישית, טכניקות גישור, וסוגי ראיונות שונים.

מתעניינים בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו עכשיו 08-3006064 או חייגו עכשיו

*סטודנטים מוזמנים ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.