לשיחת חינם

תעודת להיות מנכ"ל

מה תלמדו במסגרת התעודה

הקורס יעסוק בתכנים הנוגעים לניהול כללי של ארגון, תוך יצירת תשתית תיאורטית ופרקטית להבנת עבודת המנכ”ל. מטרתו להעניק מבט רחב מהשטח על ההתמודדויות של מנכ”לים עם דילמות ומצבים יומיומיים, לרבות סוגיות אסטרטגיות וטקטיות ביצירת אסטרטגיה וחזון, שינוי מבנה ארגוני, יצירת תרבות ארגונית מעוררת השראה, ניהול רב דורי, ובניהול ותמרוץ עובדים. כמו כן יוצגו ממשקי העבודה מול ספקים, דירקטוריון, ויועצים, בנוסף הסטודנטים יקבלו כלים פרקטיים בתפיסת תפקיד המנכ”ל, בחניכה, קבלת החלטות, בתכנון, ניצול זמן נכון, פיתוח היצירתיות, בניית צוות, וקבלת החלטות.

הקורס יורכב משיעורים תיאורטיים, הנחיה אישית, הרצאות מנכ”לים, פיתוח נטוורקינג באמצעות מנטורינג של מנכ”לים מול קבוצות קטנות של סטודנטים כשכל אחד מהסטודנטים בוחר בדילמה אחת מעולמו של המנכ”ל עליה יבצע עבודת ניתוח, סדנת מנכ”ל מרוכזת חוויתית ואירוע מסכם שבו יוצגו עבודות הגמר.

תוצרי למידה:

  • להעריך אפקטיביות של עבודת מנכ”ל ואת ממשקי עבודתו ומשמעותם.
  • לאבחן לעומקם סגנונות שונים של מנכ״לים ואת עולמות התוכן ממנו מגיעים.
  • להבין את תפקידו של המנכ״ל בהשפעה על התרבות הארגונית והמבנה.
  • ליצור חזון מנכ״ל אסטרטגי מבוסס על ערכי הארגון.
  • לנתח את תפקיד המנכ״ל ברמה רגשית, קוגניטיבית, ומעשית.
  • להבין את חשיבות ולפתח נטוורקינג אישי לעולמות המנכ”לות.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.