לשיחת חינם

תואר פלוס יסודות האימון למנהלים

מה תלמדו במסגרת הקורס

האימון (קואצ’ינג) הולך ותופס בשנים האחרונות מקום של כבוד, כתהליך אפקטיבי התומך בתהליכי שינוי, חיוביים, הן ברמה האישית והן ברמה הארגונית. אימון, המבוצע באופן מקצועי ואיכותי, מוביל לצמיחה אישית ולשיפור בביצועים של עובדים ומנהלים גם יחד. הקורס ישים דגש על שני רכיבים מרכזיים: הצגת הבסיס המדעי, מחקרי של האימון והתנסות אישית באימון באמצעות תהליך של שינוי עצמי ותרגול כלים אימוניים. הקורס הוא הראשון מבין שניים (אימון למנהלים ואימון מתקדם למנהלים), במסגרת תכנית תואר פלוס המקנה למי שעומד בתנאי התכנית תעודה של בוגר התכנית באימון למנהלים. כדי להמשיך לקורס המתקדם נדרש הסטודנט לבצע את פרוייקט האימון האישי במלואו ולסיים את הקורס הנוכחי בציון של 75 ומעלה.

קבלת התעודה בקורס זה מותנית בעמידה בהצלחה בקורס הנוכחי ובקורס ההמשך: אימון מתקדם למנהלים, קורס המשך לקורס “אימון למנהלים”. בקורס יחוו הסטודנטים את תפקיד המאמן והמתאמן, יתנסו בדילמות אימוניות ויתרגלו את השיחה האימונית על היבטיה השונים.

עם סיום הקורס בהצלחה הסטודנטים:

  • יכירו את מקורותיו והתפתחותו של תחום האימון (קואצ’ינג).
  • יבינו תיאוריות ומושגים מרכזיים בתחום האימון.
  • ידעו להבחין בין אימון, טיפול, ייעוץ וחניכה.
  • יכירו את המודל האימוני, על חלקיו השונים, וידעו כיצד לעשות בו שימוש.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.