לשיחת חינם

תואר פלוס בחוסן בניהול

מה תלמדו במסגרת התעודה

הקורס מתמקד בהבנת אתגרי ניהול עובדים בעולם העבודה המודרני, בו נדרשים עובדים להתמודדות עם מערך לחצים מגוון ומשתנה מחד ולחוסן אישי בתפקידי ניהול מאידך. בקורס, נסקור את מערך האתגרים והלחצים התעסוקתי בעולם העבודה העכשווי, מאפייניו, את מקורות הלחץ התעסוקתי, את השחיקה הנגרמת מכך ואת דרכי ההתמודדות עמם על פי תפיסת הפסיכולוגיה המסורתית והפסיכולוגיה החיובית, תוך התיחסות לדורות השונים בעולם העבודה. במסגרת תפיסת הפסיכולוגיה החיובית בעולם העבודה, נלמד את מושג החוסן האישי והניהולי, השלכותיו ברמת הפרט והארגון ואת הדרכים העומדות בפני עובדים ומנהלים בתכנון ובניית חוסן כהתמודדות פרו-אקטיבית בעלת תרומה משמעותית לבריאות ארגונית ותעסוקתית.  במסגרת הקורס יחשפו הסטודנטים למודלים וכלים לאבחון מצבים ארגוניים שונים, לרבות חוסן והתמודדות עמם ודרכים לפיתוח החוסן האישי והניהולי בארגונים.

עם סיום הקורס יוכלו הסטודנטים:

  • להבחין בין חקר הפסיכולוגיה המסורתית לעומת הפסיכולוגיה החיובית בעולם הניהול ותחומי המושגים השונים של שני הזרמים.
  • לזהות גורמי חוסן ורווחה אישית בארגון לעומת גורמי לחץ ושחיקה.
  • יכירו את מושג החוסן בניהול ואת השלכותיו על המנהל ברמת הפרט ועל הארגון בכלל.
  • להכיר ולזהות דרכים להעצמת החוסן האישי, הניהולי והארגוני.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.