לשיחת חינם

תואר פלוס בנושא לחשוב מחוץ לקופסא בלי לצאת ממנה: פסיכולוגיה של יזמות

מה תלמדו במסגרת הקורס

הקורס יעסוק בהבנת האופן שבו משתנים מתחום פסיכולוגיה, ובכלל זה פסיכולוגיה חברתית, קשורים לקבלת החלטות ופעולות הננקטות בתהליך יזמות. נכיר תופעות ומושגים שונים מתחום פסיכולוגיה שנמצאו כמנבאים את הבחירה לעסוק ביזמות ואת הצלחת היזם: משתני אישיות, דפוסי חשיבה, ערכים אישיים ותרבותיים, אינטליגנציה רגשית והשפעות סביבתיות.  נדון באופן שבו גורמים אלה קשורים לקבלת החלטות ופעולות הננקטות בתהליך יזמות.  לבסוף נסכם במבט על המשקף את הגישה העכשווית בפסיכולוגיה ביזמות – גישה אינטגרטיבית.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט:

  • להכיר מושגים הקשורים לתחום חקר של פסיכולוגיה ביזמות.
  • להכיר את יישומיה של פסיכולוגיה ובפרט פסיכולוגיה חברתית להבנת מאפייני היזם וההליך היזמי.
  • להכיר את הגורמים המנבאים הצלחה יזמית ברמת הפרט (אישיות/תכונות/אינטליגנציה רגשית/תהליכי תפיסה והבנה ועוד), הסביבה (החברה/היחסים הבין אישיים) והתרבות בה פועל היזם.
  • להבין ולנתח תהליכים פסיכולוגיים המעכבים הצלחה יזמית.
  • לאמץ גישה רב-תחומית, אקלקטית, להבנת היזם והיזמות.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.