לשיחת חינם

תואר פלוס בפסיכולוגיה חיובית בניהול

מה תלמדו במסגרת הקורס

בקורס זה נערוך הכרות עם התחום של פסיכולוגיה חיובית והשפעתה על עולם העבודה והארגון. נבחן את המושגים התיאורטיים השונים בתחום, את שורשיהם, כיצד הם באים לידי ביטוי ונדון בהשלכותיהם. נסקור את ההיבטים הפילוסופיים העומדים בבסיס הפסיכולוגיה החיובית, מדע האושר. נערוך היכרות עם ההיבטים הפסיכולוגיים של חיים ממלאים ומספקים. נתמקד בהשפעה של הפסיכולוגיה החיובית על הפרט, הפרט בארגון והארגון עצמו. בין השאר נדון בנושאים כגון: הגדרות, גורמים ותוצאות של אושר, חוזקות אישיות, אופטימיות והכרת תודה, מוטיבציה, מטרות, ייעוד והתערבויות חיוביות. בקורס יושם דגש הן על תיאוריה והן על יישום. לפיכך, הסטודנטים יתבקשו להשתתף באופן פעיל בדיונים בכיתה, בתרגול חוויתי, במילוי שאלונים בכתיבת תרגילים אישיים.

עם סיום הקורס בהצלחה:

  • הסטודנטים יהיו בעלי ידע תאורטי בכל הקשור להתפתחות תחום הפסיכולוגיה החיובית.
  • הסטודנטים יהיו בעלי ידע תיאורטי בכל הנוגע לאושר ומקורותיו.
  • הסטודנטים יבינו כיצד ניתן להעלות את רמת הרווחה הנפשית והאושר.
  • הסטודנטים יהיו בעלי יכולת ליישם את עקרונות הפסיכולוגיה החיובית במסגרת עבודתם ובחייהם האישיים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.