לשיחת חינם
degree plus

"תואר פלוס" הינו מסלול לימודים ייחודי, המקנה לימודי תעודה מתקדמים הניתנים לשילוב עם התואר ללא כל עלות נוספת. כך, בסיום הלימודים תקבלו גם תואר אקדמי וגם תעודת מקצוע מעשית שיעניקו לכם יתרון ברור בשוק העבודה.

רשימת התארי פלוס

פיתוח סדנאות התנסותיות בשטח (ODT)

כולל גם קורס בפיתוח סדנאות התנסותיות בשטח (ODT – outdoor training) בשיתוף Flow, שייערך בכמה ימים מרוכזים ביער באיזור.

קראו עוד
פסיכולוגיה חיובית בארגונים

פסיכולוגיה חיובית בארגונים- מהלכה למעשה

פסיכולוגיה חיובית, היא תחום מחקר ויישום חדשני, במטרה להבין את הכוחות, המידות הטובות והפוטנציאל הטמונים ברוח האדם ובנפשו.

קראו עוד
ייעוץ אישי למנהלים

ייעוץ אישי למנהלים

במסגרת לימודי התעודה ירכשו הסטודנטים מיומנויות בייעוץ ופיתוח מנהלים. הסטודנטים ירחיבו את ארגז הכלים המקצועי שלהם במגוון כלים לייעוץ ופיתוח אישי, יתנסו ויתרגלו מיומנויות אלה תוך השענות על ידע ומחקר עדכני מתחומי הפסיכולוגיה והניהול.

קראו עוד
מיומנויות ניהול / תעודת דירקטורים / תעודת מנהיגות למנהלים: מסלול Executive

ייעוץ אישי ופיתוח מנהלים ב'

זהו קורס המשך לקורס "סדנא בייעוץ אישי ופיתוח מנהלים". בקורס יתנסו הסטודנטים הן בתפקיד היועץ והן בתפקיד הנועץ (הלקוח), יתנסו בדילמות אימוניות ויתרגלו את השיחה האימונית על היבטיה השונים.

קראו עוד
הנחיית קבוצות

כלים מתקדמים להנחיית קבוצות- גישות

מטרת הקורסים במסגרת תעודה זו  היא להקנות מיומנויות בהנחיית קבוצות פסיכו-חינוכיות ובשיטות הדרכה קבוצתית באמצעות עיבוד חומר תיאורטי והתנסות אישית בהנחיה. הקורסים מבוסס על ידע תיאורטי ומעשי בנושא.

 

 

קראו עוד

ניהול למידה דיגיטלית בארגונים - בשיתוף חברת מתודיקה

המהפיכה הדיגיטלית בארגונים בעיצומה ואיתה מתגבר הצורך בניהול ידע ולמידה בדיגיטל.

התוכנית כוללת את שני הקורסים: למידה דיגיטלית בארגונים, פיתוח תוכן דיגיטלי: כלים ושיטות

בשיתוף חברת מתודיקה

קראו עוד
ניהול משאבי אנוש

ניהול משאבי אנוש

ניהול המשאב האנושי הוא אחד האתגרים המרכזיים של חברות בעולם טכנולוגי גלובלי צומח.

קראו עוד

גיוס אסטרטגי מתחום ההיי-טק

ה"מלחמה על הטאלנט" בעולם ההיי-טק מתעצמת והופכת למורכבת יותר ויותר, ומקצועיות אנשי הגיוס בארגוני היי-טק הופכת לקריטית להצלחתם של ארגונים.

קראו עוד
תעודת ניהול חיובי: יישומים פסיכולוגיים בניהול

יישומי פסיכולוגיה חיובית עולם העבודה

מחקרים מוכיחים כי לפסיכולוגיה החיובית ולאינטליגנציה הרגשית תפקיד חשוב בהצלחתם של מנהלים וביכולתם לנווט את הארגון במסגרת תפקידם באופן מיטיבי.

התוכנית כוללת את הקורסים: פסיכולוגיה חיובית בניהול, אינטליגנציה רגשית בעולם העבודה, ניהול תהליכי שינוי וצמיחה.

קראו עוד

TECH-HR- מיומנויות משאבי אנוש בהיי-טק

יחידת משאבי אנוש בחברות בכלל ובחברת היי-טק בפרט היא הכוח המניע את ההון האנושי בכל ארגון. אנשי ה- HR מעורבים בהחלטות האסטרטגיות המהותיות ביותר לחברה כמו איפה ומתי למקם את בעלי הכישורים הטובים ביותר.

קראו עוד

ניהול צוותים בארגון

מטרת הקורס היא להאיר סוגיות נבחרות בהתנהגות עובדים בקבוצות וצוותים ארגוניים מסוגים שונים ובשיטות ומיומנויות הניהול הנדרשות בצוותים אלה. בנוסף, אופיו ההתנסותי של הקורס, מקנה לסטודנטים מיומנויות הבנה, התנהלות וניהול צוותים הלכה למעשה.

קראו עוד

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.