לשיחת חינם

תואר פלוס בניהול תהליכי שינוי וצמיחה במערכות ארגוניות

מה תלמדו במסגרת הקורס

הובלת שינוי וההסתגלות לחוסר הוודאות שבמציאות המשתנה הינו אחד האתגרים הקשים ביותר לארגונים. גם כאשר הראציונאל והצורך בשינוי ברור, יישומו דורש מוכנות ומיומנות של כלל השותפים. ההרצאות, האירועים, ההתנסויות והדיונים בכתה, יחשפו את הלומדים לגישות, מודלים, מושגים, כלים ומיומנויות, שיסייעו להם לגשת ולהוביל תהליכי שינוי, במאקרו ובמיקרו, באופן אפקטיבי. הקורס מקיף את הפרמטרים המעורבים בתהליכי שינוי מנקודת מבט ניהולית וייעוצית, הן מההיבט התיאורתי והן היישומי: עיצוב מחדש של תבניות החשיבה והפעולה, התאמת המבנים התהליכים, התאמת המערכות והתהליכים התומכים, גיוס המוטיבציה לשינוי והרצון ליזום ולקדם מהלכי שינוי וצמיחה, ליצור גישה משותפת המייצרת דיאלוג מאפשר בארגון סביב קשיים ומשברים שבדרך.

מבנה הקורס:

חלק 1: הקדמה – ניהול בסביבה מורכבת ומשתנה.

חלק 2: הובלת שינויים מערכתיים בארגונים.

חלק 3: תהליכי שינוי מנקודת מבטו של הפרט בארגון.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכלו הסטודנטים:

  • לעצב את הגישה לשינוי ברמת המאקרו והמיקרו.
  • להבין מושגים מרכזיים, תיאוריות ומודלים בניהול והובלת שינויים.
  • ליישם כלים מרכזיים להובלת שינויים היוצרים התמרה ברמת הארגון וברמת הפרט.
  • לנתח אירועים וסימולציות של שינוי.
  • לפתח ולגבש אסטרטגיה לשינוי.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.