לשיחת חינם

תואר פלוס בפיתוח מנהלים: שיפור המיומנויות הניהוליות

מה תלמדו במסגרת התעודה

על מנת שארגונים ישגשגו בסביבת העבודה של היום אשר מאופיינת בשינויים תכופים ודינאמיים, עליהם לפתח שדרת מנהלים מוכשרת, מיומנת ומקצועית שתוכל לעמוד באתגרים. קורס זה נועד לחזק את מיומנויות המנהלים וללמד אותם תפיסות, מודלים וכלים פרקטיים על מנת שהארגון יוכל להגיע לתוצאות המיטביות. במסגרת סדנה זו מנהלים ילמדו מודלים וכלים פרקטיים שיהפכו אותם למנהלים אפקטיביים. מטרת הקורס ליצור תפיסה ניהולית והבנה מה נדרש ממנהלים תוך כדי הקניית ידע, מודלים וכלים עדכניים לניהול עובדים ואתגרי ניהול בסביבת העבודה בת זמננו.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכלו הסטודנטים:

  • להבין תיאוריות מרכזיות בתחום הניהול.
  • ליישם כלים ומודלים תיאורטיים מתחום כישורי הניהול בסביבת העבודה

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.