מה תלמדו במסגרת התעודה
הייעוץ האישי הוא מתודולוגיה המסייעת בשיפור מיומנויות וביצועים ומסייעת להתפתחות האישית של פרטים. סדנה זו תעניק לסטודנטים ידע וכלים בתחום האימון האישי והייעוץ למנהלים כבסיס לפיתוח מקצועי ואישי של מנהלים. הסדנה תעסוק בלימוד תיאוריות וממצאים עיקריים בתחום האימון והייעוץ למנהלים ותרגולם. הסדנה תשלב ידע תיאורטי והתנסות מעשית. קורס זה הינו הראשון מתוך שני קורסים במקבץ הלימודים בנושא.
קבלת התעודה בקורס זה מותנית בעמידה בהצלחה בקורס הנוכחי ובקורס ההמשך: תואר פלוס בייעוץ אישי ופיתוח מנהלים ב’, בקורס יתנסו הסטודנטים הן בתפקיד היועץ והן בתפקיד הנועץ (הלקוח), יתנסו בדילמות אימוניות ויתרגלו את השיחה האימונית על היבטיה השונים.
עם סיום הקורס בהצלחה הסטודנטים:
- יכירו את מקורותיו והתפתחותו של תחום האימון (קואצ’ינג).
- יבינו תיאוריות ומושגים מרכזיים בתחום האימון.
- ידעו להבחין בין אימון, טיפול, ייעוץ וחניכה.
- יכירו את המודל האימוני, על חלקיו השונים, וידעו כיצד לעשות בו שימוש.