לשיחת חינם

ייעוץ אישי למנהלים

מה תלמדו במסגרת התעודה

הייעוץ האישי הוא מתודולוגיה המסייעת בשיפור מיומנויות וביצועים ומסייעת להתפתחות האישית של פרטים. סדנה זו תעניק לסטודנטים ידע וכלים בתחום האימון האישי והייעוץ למנהלים כבסיס לפיתוח מקצועי ואישי של מנהלים. הסדנה תעסוק בלימוד תיאוריות וממצאים עיקריים בתחום האימון והייעוץ למנהלים ותרגולם. הסדנה תשלב ידע תיאורטי והתנסות מעשית. קורס זה הינו הראשון מתוך שני קורסים במקבץ הלימודים בנושא.

קבלת התעודה בקורס זה מותנית בעמידה בהצלחה בקורס הנוכחי ובקורס ההמשך: תואר פלוס בייעוץ אישי ופיתוח מנהלים ב’, בקורס יתנסו הסטודנטים הן בתפקיד היועץ והן בתפקיד הנועץ (הלקוח), יתנסו בדילמות אימוניות ויתרגלו את השיחה האימונית על היבטיה השונים.

עם סיום הקורס בהצלחה הסטודנטים:

  • יכירו את מקורותיו והתפתחותו של תחום האימון (קואצ’ינג).
  • יבינו תיאוריות ומושגים מרכזיים בתחום האימון.
  • ידעו להבחין בין אימון, טיפול, ייעוץ וחניכה.
  • יכירו את המודל האימוני, על חלקיו השונים, וידעו כיצד לעשות בו שימוש.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.