לשיחת חינם

תואר פלוס בגיוס אסטרטגי מתחום ההיי-טק

מה תלמדו במסגרת התעודה

ה”מלחמה על הטאלנט” בעולם ההיי-טק מתעצמת והופכת למורכבת יותר ויותר, ומקצועיות אנשי הגיוס בארגוני היי-טק הופכת לקריטית להצלחתם של ארגונים. הקורס יציג נקודת מבט רחבה על גיוס בשוק ההיי-טק הכוללת הן את צרכי הארגון והן את צרכיהם של עובדי ההייטק (אותם מנסים הארגונים לאתר ולגייס), תוך הבנת יחסי הכוחות בין הצדדים והאסטרטגיות השונות שמפעיל כל צד עד לחתימה על חוזה העבודה והשתלבות מוצלחת בארגון. בין היתר, יסקור הקורס את השיטות בהן הארגון ממתג עצמו כמעסיק, את המעבר מגיוס של מועמדים אקטיביים לגיוס של מועמדים פאסיביים (שאינם מחפשים עבודה באופן אקטיבי), ואת המדדים לבחינת האפקטיביות של הערוצים השונים לאיתור מועמדים. הקורס יספק לאנשי משאבי אנוש וגיוס כלים פרקטיים לבניית תכנית אסטרטגית לאיתור מועמדים, הבנה של מקורות הגיוס, ומיקוד באוכלוסיות יעד כגון בכירים, מועמדים בשוק הבין לאומי ועוד.

עם סיום הקורס בהצלחה יוכל הסטודנט:

  • להכיר פרופלי גיוס בעולם ההיי טק.
  • לדעת לפתח תוכנית לאיתור מועמדים בעולם ההיי-טק.
  • להכיר את העקרונות בבניית אסטרטגיית גיוס (החל מתוכנית שיווק גיוס ואיתור המועמדים ועד בניית תהליך גיוס נכון).
  • לדעת מהם העקרונות שגורמים לאשת/איש גיוס להיות פרטנר משמעותי בארגון.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.