לשיחת חינם

מחלקת רווחה ומעורבות חברתית, בשיתוף פעולה עם מנהל סטודנטים לעולים מציעה סיוע, תמיכה וליווי לסטודנטים עולים, סדנאות ושיעורי עזר תוך תיווך וסיוע במיצוי זכויות ובהליכים בירוקראטיים אל מול גורמים רלוונטיים.
סטודנטים חדשים המעוניינים בסיוע מנהל סטודנטים לעולים, נדרשים לפתוח תיק ממוחשב ולהגיע לאחת מלשכות המשרד לקליטת העלייה, לא יאוחר מה- 10 לנובמבר ובהתאם להנחיות לסטודנטים חדשים לפתיחת תיק במנהל הסטודנטים.

על סטודנטים ממשיכים להגיש בקשה להמשך סיוע מאת המנהל באופן מקוון באתר מנהל הסטודנטים, לא יאוחר מה – 1 לאוקטובר ובהתאם להנחיות לבקשת המשך סיוע לסטודנטים ממשיכים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.