לשיחת חינם

שיטות מחקר בבריאות וסדנת GCP

הקורס “שיטות מחקר במערכת הבריאות” מציג בפני הסטודנטים מגוון רחב של שיטות מחקר הנפוצות בתחום הבריאות.

במהלך הקורס אנו דנים בהיבטים התיאורטיים והמעשיים של שיטות מחקר אלה, תוך התייחסות ליתרונותיהן, חסרונותיהן והדילמות האתיות שהן מעוררות. הקורס מחולק לשלושה חלקים עיקריים: בחלק הראשון אנו עוסקים בעקרונות המחקר הכמותי, כולל סוגי מערכי מחקר שונים וכלי מדידה. בחלק השני אנו לומדים על עקרונות המחקר האיכותני, דרכי איסוף וניתוח נתונים איכותניים. החלק השלישי הוא סדנת GCP המאפשרת יישום מעשי ואתי של הידע שנרכש. מטרת הקורס היא לחשוף את הסטודנטים למגוון שיטות המחקר בתחום הבריאות, תוך הבנה של יתרונותיהן ומגבלותיהן.

למי מיועדת התוכנית

קורס זה מיועד לסטודנטים הלומדים בשנה הראשונה בתואר השני במנהל מערכות בריאות אשר מתעניינים במחקר, איסוף נתונים ולמידה על ניסויים בבני אדם.

מה תלמדו בתוכנית?

במהלך הקורס הסטודנטים יקבלו את הכלים והידע הנדרשים כדי לתכנן, לבצע ולהעריך מחקרים בתחום הבריאות. תוך כדי הקורס נלמד את המושגים והעקרונות המרכזיים בשיטות המחקר הכמותיות והאיכותניות. נתמקד בהבנת תהליך המחקר משלב זיהוי הבעיה, ניסוח שאלת המחקר והשערות המחקר, ועד לשלבי התכנון, הביצוע, ניתוח הממצאים והסקת המסקנות. הסטודנטים ירכשו כלים מעשיים לתכנון וביצוע מחקרים המשלבים גישות כמותיות ואיכותניות, תוך הקפדה על הסטנדרטים האתיים המקובלים בתחום (ICH-GCP).

בסיום הקורס הסטודנטים יהיו מסוגלים להבחין בין סוגי המחקרים ושיטות המחקר השונות וליישמם באופן מושכל במחקריהם העתידיים.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.