לשיחת חינם

תואר פלוס בנושא העולם מחר- כלים לניתוח התפתחויות טכנולוגיות המעצבות מחדש את המציאות

מה תלמדו במסגרת התעודה

העולם הטכנולוגי, התרבותי והעסקי תזזיתי מאי פעם. מציאות זו של שינוי מואץ שופעת בהזדמנויות וסיכונים לכל פרט ולכל ארגון. בקורס נכיר מקרוב את הדרך שבה הטכנולוגיות העיקריות מובילות את העולם, ומעצבות מחדש תהליכים עסקיים ואת פני החברה. נתמקד במנועי שינוי טכנולוגיים בעלי השפעה נרחבית וחוצת סקטורים בעולם העסקי כגון בינה מלאכותית, בלוקצ’יין, סייבר, מחשוב ענן, ומטאברס. מעבר להבנה של אופן פעולת טכנולוגיות אלו, נבין מאיין הן באו ולאן הן עשויות להתפתח. בתוך כך נבחן את פוטנציאל ההשפעה העצום שלהם על האנושות והעולם העסקי, במטרה להקנות כלים לניווט בתוך שינויים דרמטיים אלו, ומינופם.

סטודנטיות וסטודנטים המסיימים את הקורס בהצלחה יוכלו:

  • לעמוד על עקרונות המהפכה התעשייתית הרביעית, המחוללים והתוצאות: כיצד בינה מלאכותית, רובוטיקה, ביג דאטה, חיישנים ואינטרנט בכל מקום IoT (משנים תעשיות שלמות.
  • להכיר את עקרונות הפעולה ופוטנציאל ההשפעה של טכנולוגיית הבלוקצ׳יין.
  • להכיר את שיטות הפעולה, המודלים העסקיים והטכנולוגיות המרכזיות של כלכלת תשומת-הלב, הכוללת ענקיות טכנולוגיה כגון מטא (פייסבוק, אינסטגרם ווואטסאפ), גוגל, יוטיוב, טיקטוק ואחרות, ולזהות את ההזדמנויות והאיומים הגלומות בכלכלה זו.
  • להבין את החשיבות של ענקי הטכנולוגיה בעידן הדיגיטלי, מרכזי הכוח ונקודות התורפה של כל אחד מהם, ובתוך כך את הכוחות הפועלים עליהם ודרכי הפעולה הצפויים שלהם.
  • לעמוד על המהפכות המרכזיות שצועדות לקראת בשלות בתחומים שונים המשיקים לטכנולוגיה, ובהן טכנולוגיות מזון (FoodTech), בריאות (HealthTech), חקלאות (AgriTech), רכב, תחבורה, ממשל ועוד.
  • לזהות את הגורמים להתפתחות המואצת של בינה מלאכותית בעשור האחרון ולהכיר את עקרונות הפעולה של בינה מלאכותית מודרנית, ומתוך כך את הפוטנציאל והמגבלות שלה.
  • להכיר את החוויה של פיתוח פרויקט בינה מלאכותית, ומתוך כך כיצד לעבוד עם צוות של מדעני נתונים ומומחי בינה מלאכותית לבניית אסטרטגיה לארגון, וכיצד לנווט שיח על דילמות אתיות וחברתיות המואצות משימוש בטכנולוגיות אלו.
  • להבין כיצד הטכנולוגיות השונות עליהן נדבר בקורס משתלבות, משלימות ומעצימות זו את זו.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.