לשיחת חינם

MentorsHR

תוכנית המנטורינג בליווי בכירי ה- HR בישראל

הכניסה שלכם לעולם הגיוס.

במסגרת לימודי תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, המרכז האקדמי פרס מציע לסטודנטים את תוכנית MentorsHR, שבה מנהלי משאבי אנוש מהחברות המובילות במשק מכירים לסטודנטים את עולם משאבי האנוש והייעוץ הארגוני ומדריכים אותם להתפתחות מקצועית, פותחים להם כיווני חשיבה חדשים ויוצרים עבורם מרחב בטוח לשאילת שאלות וליצירת נטוורקינג. בסיום התוכנית מוענקת לסטודנטים תעודה מקצועית מטעם המרכז האקדמי פרס והעמותה למשאבי אנוש בישראל.

MentorsHR - בשיתוף עם משאבי אנוש ישראל בע

למי מיועדת תוכנית MentorsHR

תוכנית זו מיועדת לסטודנטים תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני המעוניינים לעבור תהליך חקירה פנימי שימקד אותם בתכונות החזקות שלהם כמו גם בנישות אחרות בעולם משאבי האנוש.
הסטודנטים נחשפים לכלים, סיפורי מקרה, דעות ודרכי התנהלות ארגוניים שקורים במציאות של ימינו כאשר המפגש בינם לבין המנטור מייצר שיח פתוח ומרחב בטוח.

בין הארגונים המשתתפים בתוכנית:

לוגו Paloalto
לוגו EY
לוגו Monday
לוגו עיריית חריש
לוגו סודה סטרים
לוגו שטראוס
לוגו שמיר אופטיקה

מתעניינים בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם או חייגו עכשיו 08-3006064 או חייגו עכשיו

*סטודנטים מוזמנים ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.