לשיחת חינם

תואר פלוס בכלבנות טיפולית

כחלק מלימודי התואר הראשון במדעי ההתנהגות, יחד עם מכללת “מאי דוג” ללימוד מקצועות הכלבנות, נולדה במרכז תוכנית ללימודי תעודה בכלבנות טיפולית.

התוכנית מקנה ידע בהדרכה ייחודית הכוללת רצף מפגשים חווייתיים עם מגוון אוכלוסיות המשלבת בתוכה מרכיבים חברתיים, חינוכיים, התנהגותיים ושיקומיים בעזרת כלבים. הקורסים הנלמדים בתוכנית זו עוסקים, בין היתר, בשיטות האילוף המוכרות בעולם הכלבני המודרני תוך שימת דגש על התאמת שיטת האילוף לכלב ולבעליו, היכרות מעמיקה עם מגוון אוכלוסיות: נוער בסיכוי, ליקוי למידה, נכויות ותסמונות ועוד.

MY-DOG COLLEGE

הלימודים מועברים בשיתוף והובלה של  My Dog College, המרכז הגדול בישראל להכשרת בעלי מקצוע ומטפלים לתחומים רבים ובהם: כלבנות טיפולית, אילוף כלבים ועוד.
עם סיום הלימודים תוענק לבוגרי התוכנית תעודה ב”כלבנות טיפולית”.

למי מיועדת התוכנית

תוכנית זה מיועדת לסטודנטים המעוניינים להתמקצע בתחומי הטיפול וסיוע במגוון של בעיות וקשיים פיזיים, רגשיים והתנהגותיים באמצעות כלבים.

מה תלמדו בתוכנית

הלימודים עוסקים בשני נושאים מרכזיים:

היכרות עם הכלב – בשלב הראשון נכיר את הכלב, את שפת הגוף שלו והלך הרוח שלו. תחילה ניצור חיבור אישי עם הכלב ונלמד להבין אותו. איך נראה מפגש בין כלבים שונים, איך מפרשים תנועות גוף של כלב (אף, לשון, עיניים) ואיך לדבר את השפה של הכלבים. מעבר לרמה הפרקטית, נלמד גם על ההתפתחות ההיסטורית של הכלב גם ברמה העיונית.

היכרות עם מגוון האוכלוסיות בהם נטפל – הסטודנטים ילמדו על כל סוגי התסמונות מוגבלויות ולקויות הלמידה שהכלב יכול לעזור בטיפול שלהם. הסטודנטים ילמדו להתאים הפעלות לכל אוכלוסייה ולהגדיר מטרות טיפוליות.

בתום הלימודים יעברו הסטודנטים סטאז’ עם אוכלוסיות מיוחדות על מנת לממש עם מטופלים את כל מה שלמדו.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.