לשיחת חינם

מסלול תואר שני במנהל עסקים
עם התמחות בנדל"ן

ראש ההתמחות: פרופ’ רון שפירא

הניהול בתחום הנדל”ן משלב תחומים שונים, ביניהם: תכנון, מימון, פיתוח ושמאות. הניהול בתחום זה מחייב הבנה משמעותית של תהליכים מורכבים והזדמנויות משתנות. ההתמחות תאפשר לסטודנטים לקבל את הידע הרב תחומי ואת הכלים המעשיים הנדרשים לניהול בכיר בתחום הנדל”ן.

תחום הנדל”ן הינו אחד הנושאים המרכזיים המשפיעים כיום על הכלכלה והחברה בישראל. כיום ישנה דרישה הולכת וגוברת למנהלים/ות איכותיים/ות בתחום.
ניהול בענף הנדל”ן דורש ידע מעמיק המשלב בין תורת המקרקעין, תכנון, פיתוח, שמאות וכלים עסקיים נוספים. ההתמחות מציעה לסטודנטים הבנה מעמיקה בתחום הנדל”ן הכוללת ידע רב-תחומי מתקדם וכלים מעשיים הנדרשים לניהול בכיר בתחום.
ההתמחות כוללת שלושה קורסי חובה: מימון למנע”ס, ניהול השיווק, ניתוח דוחות כספיים וארבעה קורסי בחירה ייחודיים ומעמיקים בתחומי ניהול הנדל”ן השונים.
ההתמחות בנדל”ן במסגרת התואר השני במנהל עסקים מהווה נדבך נוסף ללימודי הנדל”ן בתואר הראשון למנהל עסקים.

למי מיועד תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בנדל"ן

התמחות בנדל”ן מיועדת לבעלי ניסיון מקצועי בתחום הנדל”ן המעוניינים להעמיק את הידע ולקבל כלים שיאפשרו להם להתקדם ולהתפתח מקצועית, כמו גם לכל השואפים להשתלב בקריירה בתחום עולם הנדל”ן והשמאות.

תארי פלוס במסגרת ההתמחות בנדל"ן

לימודי תעודה בשילוב עם התואר שנותנים יתרון בשוק העבודה

במסגרת הקורס נכיר את עולם שמאות המקרקעין בישראל. נלמד על העקרונות והמתודולוגיות לביצוע הערכת שווי נכס נדל"ן.

קראו עוד

הכרת דיני המקרקעין, דיני והליכי התכנון והבניה מהווים נדבך משמעותי מאוד בהליכי ייזום פרוייקטים וניהול מו"מ עם בעלי קרקעות. במסגרת הקורס נכיר את המושגים המרכזיים בתחום, נלמד על הליכי רישום מקרקעין ועל סוגי הזכויות השונים.

קראו עוד

עולם הנדל"ן תחום נרחב ומצריך כלים מקצועיים ומעשיים בשילוב דוגמאות מהתעשייה.

קראו עוד

שאלות ותשובות למתעניינים/ת

התמחות בנדל”ן מיועדת לסטודנטים המעוניינים להשתלב ולהתפתח מקצועית בעולמות הנדל”ן והשמאות. 

בין הקורסים בהתמחות תלמדו: פיתוח מיזמי נדל”ן, מקרקעין אסדרתם, מבוא לדמאות נדל”ן, פרקטיקות ניהוליות ומשפטיות בתחום הנדל”ן ועוד. 

הקורסים עשויים להשתנות משנה לשנה

הקורסים של ההתמחות מתקיימים בשעות הערב במיוחד לסטודנטים עובדים ומועברים באופן היברידי/ מקוון. 

בתואר השני במנהל עסקים ישנם 5 מסלולי התמחויות: שיווק, משאבי אנוש, יזמות, ייעוץ אסטרטגי ונדל”ן. 

לא חובה לבחור התמחות, בתואר השני במנהל עסקים ניתן להרכיב מסלול לימודים גמיש בהתאם לתחומי העיניין הרלוונטים לסטודנט/ית. 

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.