לשיחת חינם

מסלול תואר שני במנהל עסקים
עם התמחות בנדל"ן

ראש ההתמחות: פרופ’ רון שפירא

הניהול בתחום הנדל”ן משלב תחומים שונים, ביניהם: תכנון, מימון, פיתוח ושמאות. הניהול בתחום זה מחייב הבנה משמעותית של תהליכים מורכבים והזדמנויות משתנות. ההתמחות תאפשר לסטודנטים לקבל את הידע הרב תחומי ואת הכלים המעשיים הנדרשים לניהול בכיר בתחום הנדל”ן.

תחום הנדל”ן הינו אחד הנושאים המרכזיים המשפיעים כיום על הכלכלה והחברה בישראל. כיום ישנה דרישה הולכת וגוברת למנהלים/ות איכותיים/ות בתחום.
ניהול בענף הנדל”ן דורש ידע מעמיק המשלב בין תורת המקרקעין, תכנון, פיתוח, שמאות וכלים עסקיים נוספים. ההתמחות מציעה לסטודנטים הבנה מעמיקה בתחום הנדל”ן הכוללת ידע רב-תחומי מתקדם וכלים מעשיים הנדרשים לניהול בכיר בתחום.
ההתמחות כוללת שלושה קורסי חובה: מימון למנע”ס, ניהול השיווק, ניתוח דוחות כספיים וארבעה קורסי בחירה ייחודיים ומעמיקים בתחומי ניהול הנדל”ן השונים.
ההתמחות בנדל”ן במסגרת התואר השני במנהל עסקים מהווה נדבך נוסף ללימודי הנדל”ן בתואר הראשון למנהל עסקים.

למי מיועד תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בנדל"ן

התמחות בנדל”ן מיועדת לבעלי ניסיון מקצועי בתחום הנדל”ן המעוניינים להעמיק את הידע ולקבל כלים שיאפשרו להם להתקדם ולהתפתח מקצועית, כמו גם לכל השואפים להשתלב בקריירה בתחום עולם הנדל”ן והשמאות.

מתעניינים/ות בלימודים במרכז האקדמי פרס?

השאירו פרטים ונחזור אליכם/ן או חייגו עכשיו 08-3006064

או חייגו עכשיו

*סטודנטים/יות מוזמנים/ות ליצור עמנו קשר בתחנת מידע בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.
שדות המסומנים ב* הם שדות חובה
בשליחת טופס זה אני מאשר/ת קבלת מידע על ההרצאות, עדכונים, פרסומים, הטבות ותארים מהמרכז האקדמי פרס באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט ו/או שיחות טלפון. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה ו/או מרשימת הפנייה השיווקית באמצעות שיחה בכל עת.